Sudbury7:2Koniec
BarrieSudbury Wolves – Barrie Colts 7:2, 9. 3. 2025
OHL · Základná časť
Ne 9. 3. 2025 · 19:05 · Sudbury Community Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| SBY | 3 | 2 | 2 | 7 |
| BAR | 1 | 0 | 1 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 3:1
-
6:24
Quentin Musty
Noah Roberts, Nathan Villeneuve
1:0
-
11:10
Ondrej Molnár SVK
Luca Blonda
2:0
-
16:29
Rowan Henderson
Chase Coughlan, Jack Ziliotto
3:0
-
18:56
Ondrej Molnár · 2 min, sekanie
-
19:16
Beau Akey
Owen Van Steensel, Anthony Romani
3:1
2. tretina – 2:0
-
4:51
Kieron Walton
Quentin Musty, Nathan Villeneuve
4:1
-
11:14
Quentin Musty
bez asistencie
5:1
-
11:14
Nathan Villeneuve · 2 min, hrubosť
3. tretina – 2:1
-
7:01
Gabriel Eliasson · 2 min, hrubosť
-
7:46
Chase Coughlan
Quentin Musty, Nick DeAngelis
6:1
-
9:43
Quentin Musty
Nathan Villeneuve
7:1
-
12:24
Anthony Romani
bez asistencie
7:2
-
14:16
Rowan Henderson · 2 min, zdržiavanie hry
Štatistiky tímov
vs
40
Strely na bránku
28
1/1
Presilovky
1/3
53 %
Vhadzovania
47 %
6
Trestné minúty
2
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3 | 2 | 5 | +4 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 3 | 3 | +5 | 2 | 2 | 14/23 |
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 6 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +4 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 4 | 9/13 |
|
|
0 | 1 | 1 | +3 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +3 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 5 | 1/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 28 | 26 | 2 | ,929 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | −2 | 0 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 5 | 5/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 4/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 6/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 4/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 2/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 4/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 40 | 33 | 7 | ,825 |
Porovnanie v sezóne
vs
69
Body v tabuľke
88
3,60
Góly na zápas
3,68
3,96
Inkasované na zápas
3,22
23,8 %
Presilovky
24,1 %
79,1 %
Oslabenia
83,1 %
32,8
Strely na zápas
32,3
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Sudbury +1
Barrie +4
+4
0
−4
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 24
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | 56 % |
|
|
13 | 0 | 0 | 0 | −2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
65 | 24 | 19 | 43 | −2 | 113 | 6 | 1 | 3 | 150 | 16,0 % | 0 | 59 % |
EthanE. Dean |
55 | 2 | 5 | 7 | −16 | 16 | 0 | 2 | 0 | 42 | 4,8 % | 0 | 40 % |
|
|
46 | 22 | 32 | 54 | −3 | 56 | 5 | 1 | 3 | 198 | 11,1 % | 0 | 54 % |
MasonM. Walker |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
28 | 5 | 9 | 14 | −1 | 10 | 1 | 0 | 0 | 45 | 11,1 % | 0 | 52 % |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | −1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | 53 % |
|
|
65 | 17 | 42 | 59 | −11 | 44 | 8 | 0 | 1 | 153 | 11,1 % | 0 | 49 % |
KieronK. Walton |
65 | 37 | 51 | 88 | −10 | 43 | 15 | 0 | 7 | 292 | 12,7 % | 0 | 52 % |
|
|
5 | 1 | 0 | 1 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 0 | – |
BlakeB. Clayton |
35 | 5 | 5 | 10 | +4 | 43 | 0 | 2 | 2 | 40 | 12,5 % | 0 | 48 % |
|
|
33 | 30 | 29 | 59 | +1 | 14 | 7 | 0 | 1 | 154 | 19,5 % | 0 | 42 % |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
KimaniK. Eccleston |
2 | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
GregG. Najda |
3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 0 | – |
|
|
12 | 0 | 0 | 0 | −4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 3 | 2 | 5 | −13 | 71 | 1 | 0 | 0 | 40 | 7,5 % | 0 | – |
RowanR. Henderson |
66 | 11 | 13 | 24 | 0 | 37 | 0 | 1 | 3 | 100 | 11,0 % | 0 | 52 % |
NathanN. Villeneuve |
57 | 34 | 36 | 70 | −5 | 120 | 12 | 5 | 5 | 201 | 16,9 % | 0 | 55 % |
HudsonH. Chitaroni |
65 | 9 | 16 | 25 | −9 | 43 | 2 | 0 | 4 | 88 | 10,2 % | 0 | 44 % |
|
|
57 | 8 | 8 | 16 | −18 | 17 | 1 | 0 | 0 | 55 | 14,5 % | 0 | 30 % |
OndrejO. Molnár |
49 | 15 | 16 | 31 | −12 | 34 | 4 | 0 | 1 | 102 | 14,7 % | 0 | 43 % |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
FinnF. Kearns |
5 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
58 | 0 | 5 | 5 | −8 | 29 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
NolanN. Jackson |
35 | 0 | 6 | 6 | +1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
49 | 1 | 9 | 10 | +3 | 22 | 0 | 0 | 0 | 63 | 1,6 % | 0 | – |
|
|
28 | 0 | 5 | 5 | −18 | 34 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
58 | 5 | 22 | 27 | −7 | 79 | 1 | 1 | 1 | 87 | 5,7 % | 0 | – |
|
|
24 | 0 | 4 | 4 | −1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
30 | 3 | 29 | 32 | −9 | 46 | 0 | 0 | 0 | 70 | 4,3 % | 0 | – |
LucaL. Blonda |
65 | 5 | 10 | 15 | −14 | 40 | 1 | 0 | 1 | 54 | 9,3 % | 0 | – |
|
|
66 | 6 | 32 | 38 | +10 | 44 | 3 | 0 | 0 | 131 | 4,6 % | 0 | – |
Brankári 7
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
47 | 44 | 19 | 20 | 5 | 3,45 | ,901 | 0 | 1481 | 1335 | 146 | 54:01 |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8,00 | ,784 | 0 | 37 | 29 | 8 | 60:00 |
|
|
31 | 22 | 13 | 9 | 0 | 4,20 | ,871 | 2 | 773 | 673 | 100 | 46:08 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8,00 | ,818 | 0 | 44 | 36 | 8 | 60:00 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
36 | 6 | 16 | 22 | +6 | 4 | 0 | 2 | 1 | 62 | 9,7 % | 0 | 44 % |
|
|
29 | 19 | 12 | 31 | +7 | 6 | 3 | 0 | 2 | 100 | 19,0 % | 0 | 48 % |
|
|
16 | 0 | 1 | 1 | −3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | 41 % |
|
|
31 | 10 | 17 | 27 | +8 | 14 | 0 | 0 | 3 | 69 | 14,5 % | 0 | 49 % |
RileyR. Patterson |
64 | 25 | 34 | 59 | +9 | 19 | 4 | 4 | 3 | 175 | 14,3 % | 0 | 49 % |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
66 | 18 | 20 | 38 | +11 | 25 | 3 | 0 | 4 | 101 | 17,8 % | 0 | 53 % |
ColeC. Dubowsky |
22 | 0 | 1 | 1 | −8 | 35 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
EmilE. Hemming |
60 | 18 | 30 | 48 | +5 | 20 | 9 | 1 | 3 | 143 | 12,6 % | 0 | 48 % |
ColeC. Beaudoin |
52 | 22 | 29 | 51 | −4 | 4 | 7 | 0 | 5 | 146 | 15,1 % | 0 | 55 % |
|
|
57 | 20 | 32 | 52 | +6 | 38 | 8 | 1 | 1 | 200 | 10,0 % | 0 | 57 % |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | 48 % |
|
|
65 | 6 | 29 | 35 | +9 | 26 | 1 | 0 | 0 | 88 | 6,8 % | 0 | 43 % |
|
|
21 | 0 | 1 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 0 | – |
ShamarS. Moses |
5 | 0 | 0 | 0 | +1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
55 | 23 | 35 | 58 | +20 | 54 | 6 | 3 | 5 | 163 | 14,1 % | 0 | 47 % |
JonahJ. McCormick |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
JaidenJ. Newton |
62 | 3 | 9 | 12 | −6 | 36 | 0 | 0 | 0 | 48 | 6,3 % | 0 | 46 % |
CarterC. Lowe |
68 | 16 | 17 | 33 | −3 | 10 | 1 | 0 | 1 | 85 | 18,8 % | 0 | 36 % |
|
|
44 | 5 | 6 | 11 | −14 | 31 | 0 | 0 | 2 | 41 | 12,2 % | 0 | – |
ParkerP. Vaughan |
32 | 4 | 3 | 7 | +2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 30 | 13,3 % | 0 | 42 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
67 | 7 | 13 | 20 | −4 | 86 | 0 | 1 | 1 | 108 | 6,5 % | 0 | – |
TristanT. Bertucci |
52 | 7 | 30 | 37 | +28 | 47 | 2 | 0 | 1 | 145 | 4,8 % | 0 | – |
JustinJ. Handsor |
50 | 0 | 4 | 4 | −9 | 16 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 0 | – |
EthanE. Armstrong |
14 | 1 | 2 | 3 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
KashawnK. Aitcheson |
64 | 26 | 33 | 59 | +6 | 88 | 9 | 0 | 6 | 166 | 15,7 % | 0 | – |
GabrielG. Eliasson |
63 | 3 | 4 | 7 | +2 | 116 | 0 | 0 | 1 | 79 | 3,8 % | 0 | – |
BeauB. Akey |
52 | 6 | 26 | 32 | +10 | 30 | 1 | 0 | 0 | 106 | 5,7 % | 0 | – |
EvanE. Passmore |
62 | 3 | 8 | 11 | −1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 49 | 6,1 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ArvinA. Jaswal |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
37 | 37 | 21 | 13 | 2 | 3,16 | ,903 | 0 | 1158 | 1046 | 112 | 57:33 |
BenB. Hrebik |
34 | 31 | 21 | 9 | 2 | 2,87 | ,920 | 2 | 1174 | 1080 | 94 | 57:53 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
4
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
2
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
6
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
7
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
8
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
9
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
10
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
7
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
9
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
11
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
13
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
15
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
16
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
17
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
18
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
19
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 | ||
20
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |























