Sault Ste. Marie1:2Koniec
OttawaSoo Greyhounds – Ottawa 67's 1:2, 13. 10. 2023
OHL · Základná časť
So 14. 10. 2023 · 01:07 · GFL Memorial Gardens
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| SOO | 0 | 0 | 1 | 1 |
| OTT | 0 | 2 | 0 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
5:33
Henry Mews · 2 min, držanie
-
15:04
Marco Mignosa · 2 min, hákovanie
-
17:41
Brenden Sirizzotti · 2 min, hákovanie
2. tretina – 0:2
-
0:41
Will Gerrior
Cooper Foster
0:1
-
1:06
Derek Smyth · 2 min, zdržiavanie hry
-
11:28
Connor Clattenburg · 2 min, bránenie v hre
-
13:11
Will Gerrior
Frankie Marrelli, Tuomas Uronen
0:2
3. tretina – 1:0
-
5:06
Henry Mews · 2 min, krosček
-
5:22
Derek Smyth · 5 min, krosček
-
5:22
Derek Smyth · osobný trest do konca zápasu
-
6:41
Arttu Karki
Jack Beck, Kirill Kudryavtsev
1:2
-
12:52
Luca Pinelli · 2 min, sekanie
-
12:52
Owen Allard · 2 min, sekanie
-
18:59
Arttu Karki · 2 min, podrazenie
-
19:59
Kaleb Lawrence · 2 min, hrubosť
Štatistiky tímov
vs
33
Strely na bránku
19
1/4
Presilovky
1/4
60 %
Vhadzovania
40 %
10
Trestné minúty
15
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 7 | 17/24 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 2/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 10/18 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:48 | 19 | 17 | 2 | ,895 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 1/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | 9/22 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10/21 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/3 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 33 | 32 | 1 | ,970 |
Porovnanie v sezóne
vs
95
Body v tabuľke
80
4,21
Góly na zápas
3,72
3,16
Inkasované na zápas
3,35
22,9 %
Presilovky
21,3 %
78,9 %
Oslabenia
76,6 %
33,3
Strely na zápas
32,7
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Sault Ste. Marie +5
Ottawa −2
+5
0
−4
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
23 | 2 | 2 | 4 | +4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 16 | 12,5 % | 0 | 38 % |
|
|
25 | 3 | 7 | 10 | +8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 25 | 12,0 % | 0 | – |
JackJ. Beck |
67 | 27 | 58 | 85 | +9 | 18 | 3 | 0 | 1 | 151 | 17,9 % | 0 | 39 % |
TravisT. Hayes |
58 | 14 | 21 | 35 | +9 | 44 | 3 | 0 | 2 | 103 | 13,6 % | 0 | 50 % |
OwenO. Allard |
55 | 18 | 26 | 44 | +18 | 39 | 5 | 2 | 2 | 116 | 15,5 % | 0 | 51 % |
JacobJ. Frasca |
28 | 9 | 12 | 21 | +2 | 24 | 4 | 1 | 3 | 72 | 12,5 % | 0 | 57 % |
|
|
36 | 7 | 8 | 15 | +4 | 30 | 0 | 4 | 1 | 42 | 16,7 % | 0 | 55 % |
BryceB. McConnell-Barker |
52 | 22 | 29 | 51 | −2 | 22 | 7 | 1 | 5 | 176 | 12,5 % | 0 | 54 % |
BrendenB. Sirizzotti |
38 | 14 | 14 | 28 | +4 | 8 | 2 | 0 | 3 | 94 | 14,9 % | 0 | 48 % |
ConnorC. Clattenburg |
30 | 4 | 8 | 12 | +3 | 51 | 0 | 0 | 1 | 42 | 9,5 % | 0 | – |
GavinG. Hayes |
28 | 18 | 22 | 40 | +11 | 10 | 7 | 2 | 4 | 112 | 16,1 % | 0 | 36 % |
|
|
68 | 24 | 18 | 42 | +7 | 32 | 4 | 3 | 2 | 125 | 19,2 % | 0 | 48 % |
|
|
57 | 22 | 31 | 53 | +19 | 24 | 6 | 2 | 4 | 132 | 16,7 % | 0 | 19 % |
|
|
58 | 12 | 10 | 22 | +10 | 37 | 0 | 0 | 2 | 95 | 12,6 % | 0 | 50 % |
JordanJ. D'Intino |
54 | 20 | 21 | 41 | +10 | 36 | 4 | 3 | 2 | 155 | 12,9 % | 0 | 45 % |
BradyB. Martin |
52 | 10 | 18 | 28 | +12 | 40 | 3 | 0 | 0 | 99 | 10,1 % | 0 | 47 % |
ChristopherC. Brown |
66 | 7 | 24 | 31 | +13 | 8 | 0 | 0 | 1 | 85 | 8,2 % | 0 | 44 % |
Obrancovia 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AndrewA. Gibson |
68 | 12 | 32 | 44 | +36 | 58 | 1 | 1 | 2 | 161 | 7,5 % | 0 | – |
|
|
66 | 4 | 18 | 22 | +19 | 74 | 0 | 0 | 1 | 68 | 5,9 % | 0 | – |
|
|
41 | 3 | 4 | 7 | +5 | 28 | 0 | 0 | 0 | 40 | 7,5 % | 0 | – |
SpencerS. Evans |
41 | 1 | 10 | 11 | +10 | 40 | 0 | 0 | 0 | 30 | 3,3 % | 0 | – |
|
|
12 | 0 | 3 | 3 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
66 | 4 | 11 | 15 | +8 | 35 | 0 | 0 | 0 | 75 | 5,3 % | 0 | – |
KirillK. Kudryavtsev |
67 | 5 | 42 | 47 | +29 | 18 | 0 | 1 | 1 | 129 | 3,9 % | 0 | – |
|
|
59 | 21 | 24 | 45 | +15 | 10 | 12 | 0 | 3 | 109 | 19,3 % | 0 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
47 | 42 | 28 | 12 | 3 | 3,10 | ,883 | 2 | 1143 | 1009 | 134 | 55:13 |
LandonL. Miller |
30 | 26 | 17 | 6 | 2 | 2,79 | ,889 | 2 | 624 | 555 | 69 | 49:31 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
59 | 6 | 9 | 15 | +14 | 44 | 0 | 0 | 2 | 64 | 9,4 % | 0 | – |
|
|
54 | 10 | 12 | 22 | +12 | 46 | 2 | 0 | 0 | 67 | 14,9 % | 0 | 48 % |
NicN. Whitehead |
53 | 2 | 8 | 10 | −3 | 26 | 0 | 0 | 0 | 43 | 4,7 % | 0 | 40 % |
BraedenB. Kressler |
32 | 13 | 24 | 37 | +16 | 12 | 5 | 1 | 3 | 102 | 12,7 % | 0 | 53 % |
TuomasT. Uronen |
11 | 2 | 4 | 6 | +4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 0 | – |
ChaseC. Yanni |
10 | 1 | 3 | 4 | −2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 0 | – |
BradyB. Stonehouse |
64 | 20 | 24 | 44 | −6 | 59 | 5 | 0 | 4 | 232 | 8,6 % | 0 | 47 % |
|
|
55 | 9 | 12 | 21 | −1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 81 | 11,1 % | 0 | 41 % |
LucaL. Pinelli |
68 | 48 | 34 | 82 | +1 | 44 | 15 | 1 | 5 | 266 | 18,0 % | 0 | 44 % |
|
|
32 | 4 | 3 | 7 | −2 | 29 | 0 | 0 | 0 | 35 | 11,4 % | 0 | 33 % |
|
|
67 | 26 | 19 | 45 | +11 | 24 | 1 | 1 | 2 | 199 | 13,1 % | 0 | 70 % |
|
|
60 | 10 | 9 | 19 | +7 | 14 | 0 | 1 | 2 | 71 | 14,1 % | 0 | – |
|
|
67 | 16 | 33 | 49 | −3 | 34 | 3 | 0 | 1 | 108 | 14,8 % | 0 | 55 % |
KalebK. Lawrence |
30 | 10 | 8 | 18 | +1 | 41 | 1 | 1 | 2 | 53 | 18,9 % | 0 | 50 % |
JacobJ. Maillet |
32 | 5 | 21 | 26 | +9 | 2 | 2 | 1 | 1 | 68 | 7,4 % | 0 | 49 % |
|
|
55 | 4 | 11 | 15 | −3 | 39 | 0 | 0 | 0 | 79 | 5,1 % | 0 | 33 % |
|
|
59 | 21 | 31 | 52 | +10 | 33 | 3 | 1 | 6 | 106 | 19,8 % | 0 | 43 % |
ZachZ. Houben |
2 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
61 | 2 | 10 | 12 | −6 | 49 | 0 | 0 | 0 | 49 | 4,1 % | 0 | – |
|
|
34 | 1 | 5 | 6 | +1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 0 | – |
KalebK. Dietsch |
7 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
40 | 3 | 13 | 16 | +9 | 40 | 1 | 0 | 1 | 56 | 5,4 % | 0 | – |
|
|
60 | 9 | 16 | 25 | +30 | 62 | 2 | 1 | 1 | 85 | 10,6 % | 0 | – |
|
|
65 | 15 | 46 | 61 | +16 | 65 | 2 | 0 | 3 | 153 | 9,8 % | 0 | – |
SamuelS. Mayer |
32 | 9 | 15 | 24 | +3 | 24 | 6 | 1 | 0 | 112 | 8,0 % | 0 | – |
|
|
66 | 6 | 18 | 24 | +14 | 77 | 0 | 1 | 0 | 92 | 6,5 % | 0 | – |
|
|
36 | 0 | 8 | 8 | −8 | 18 | 0 | 0 | 0 | 52 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
18 | 16 | 12 | 3 | 2 | 3,02 | ,887 | 2 | 426 | 378 | 48 | 52:54 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JaedenJ. Nelson |
2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2,84 | ,875 | 0 | 32 | 28 | 4 | 42:13 |
|
|
31 | 28 | 14 | 11 | 3 | 3,05 | ,901 | 1 | 866 | 780 | 86 | 54:30 |
|
|
25 | 23 | 10 | 10 | 2 | 3,45 | ,892 | 1 | 728 | 649 | 79 | 54:57 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
2
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
4
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 |
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
2
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
3
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
4
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
5
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
5
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
6
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
7
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
8
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
10
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
3
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
4
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
5
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
6
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
7
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
8
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
10
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
6
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
9
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
10
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
11
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
12
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
13
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
14
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
15
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
16
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
18
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
19
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |





















