Sault Ste. Marie2:3Koniec
North BaySoo Greyhounds – North Bay Battalion 2:3, 30. 11. 2024
OHL · Základná časť
Ne 1. 12. 2024 · 01:07 · GFL Memorial Gardens
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| SOO | 0 | 0 | 2 | 2 |
| NB | 0 | 1 | 2 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
2:16
Brayden Turley · 2 min, podrazenie
2. tretina – 0:1
-
9:57
Brayden Turley · 2 min, hrubosť
-
9:57
Charlie Hilton · 2 min, hrubosť
-
12:16
Bronson Ride · 2 min, hrubosť
-
12:16
Jordan Charron · 2 min, bránenie brankárovi
-
19:22
Lirim Amidovski
Andrew LeBlanc, Reyth Smith
0:1
3. tretina – 2:2
-
1:48
Justin Cloutier · 2 min, sekanie
-
1:58
Ethan Procyszyn
Andrew LeBlanc, Shamar Moses
0:2
-
4:10
Andrew Gibson
Travis Hayes, Keegan Gillen
1:2
-
8:32
Nolan Laird · 2 min, hákovanie
-
9:15
Brayden Turley · 2 min, podrazenie
-
10:27
Brady Martin
Justin Cloutier, Owen Allard
2:2
-
19:39
Brady Martin · 5 min, bránenie v hre
-
19:39
Brady Martin · osobný trest do konca zápasu
-
19:51
Ethan Procyszyn
Wyatt Kennedy, Owen Van Steensel
2:3
-
19:55
Keegan Gillen · 2 min, menší trest pre lavicu
-
19:57
Tate Vader · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
20:00
Tím · osobný trest do konca zápasu
Štatistiky tímov
vs
31
Strely na bránku
27
1/3
Presilovky
2/4
54 %
Vhadzovania
46 %
15
Trestné minúty
10
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 5 | 6 | 5/13 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 3 | 2/4 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 15/21 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 5/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 27 | 24 | 3 | ,889 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 12/25 |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 1/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 6/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 4/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 31 | 29 | 2 | ,935 |
Porovnanie v sezóne
vs
62
Body v tabuľke
62
3,32
Góly na zápas
2,85
3,94
Inkasované na zápas
3,71
17,1 %
Presilovky
18,1 %
73,8 %
Oslabenia
81,7 %
30,2
Strely na zápas
32,3
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Sault Ste. Marie −7
North Bay −3
+1
0
−7
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
1 výhra
4 výhry
14. 1.
01:07
SOOSault Ste. Marie
3:6
NBNorth Bay
14. 12. 23
01:00
NBNorth Bay
2:6
SOOSault Ste. Marie
18. 11. 23
01:07
SOOSault Ste. Marie
4:5PP
NBNorth Bay
10. 11. 23
01:00
NBNorth Bay
5:3
SOOSault Ste. Marie
13. 1. 23
01:00
NBNorth Bay
7:4
SOOSault Ste. Marie
3:6
NBNorth Bay
14. 12. 23
01:00
NBNorth Bay
2:6
SOOSault Ste. Marie
18. 11. 23
01:07
SOOSault Ste. Marie
4:5PP
NBNorth Bay
10. 11. 23
01:00
NBNorth Bay
5:3
SOOSault Ste. Marie
13. 1. 23
01:00
NBNorth Bay
7:4
SOOSault Ste. Marie
Sault Ste. Marie
North BayBodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
56 | 1 | 0 | 1 | −21 | 22 | 0 | 0 | 0 | 37 | 2,7 % | 0 | 41 % |
|
|
17 | 1 | 4 | 5 | +3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 31 | 3,2 % | 0 | 47 % |
BradyB. Smith |
29 | 6 | 7 | 13 | −3 | 10 | 3 | 0 | 0 | 38 | 15,8 % | 0 | – |
BradyB. Smith |
57 | 11 | 19 | 30 | −18 | 16 | 1 | 0 | 2 | 95 | 11,6 % | 0 | 45 % |
TravisT. Hayes |
65 | 21 | 30 | 51 | +8 | 61 | 2 | 2 | 1 | 162 | 13,0 % | 0 | 34 % |
OwenO. Allard |
31 | 14 | 14 | 28 | −3 | 4 | 7 | 0 | 4 | 82 | 17,1 % | 0 | 57 % |
|
|
51 | 4 | 6 | 10 | −14 | 59 | 0 | 0 | 1 | 64 | 6,3 % | 0 | 38 % |
|
|
19 | 1 | 2 | 3 | −10 | 21 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
55 | 1 | 6 | 7 | −19 | 6 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 0 | – |
|
|
68 | 28 | 26 | 54 | +3 | 69 | 6 | 2 | 2 | 192 | 14,6 % | 0 | 46 % |
|
|
58 | 36 | 49 | 85 | +10 | 21 | 3 | 8 | 4 | 198 | 18,2 % | 0 | 43 % |
|
|
13 | 1 | 0 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 14,3 % | 0 | 21 % |
JordanJ. Charron |
48 | 10 | 11 | 21 | −19 | 47 | 0 | 0 | 1 | 88 | 11,4 % | 0 | 30 % |
NoelN. Nordh |
47 | 21 | 32 | 53 | −1 | 6 | 7 | 2 | 2 | 135 | 15,6 % | 0 | 39 % |
BradyB. Martin |
57 | 33 | 39 | 72 | +25 | 68 | 8 | 3 | 2 | 202 | 16,3 % | 0 | 46 % |
ChristopherC. Brown |
29 | 4 | 4 | 8 | −4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 34 | 11,8 % | 0 | 48 % |
CarsonC. Andrew |
68 | 7 | 12 | 19 | −24 | 8 | 0 | 0 | 1 | 116 | 6,0 % | 0 | 41 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
58 | 0 | 8 | 8 | −10 | 17 | 0 | 0 | 0 | 47 | 0,0 % | 0 | – |
AndrewA. Gibson |
26 | 4 | 3 | 7 | +1 | 36 | 0 | 0 | 2 | 60 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
65 | 1 | 18 | 19 | −11 | 64 | 0 | 0 | 0 | 66 | 1,5 % | 0 | – |
|
|
56 | 3 | 13 | 16 | −10 | 30 | 1 | 0 | 2 | 77 | 3,9 % | 0 | – |
SpencerS. Evans |
53 | 2 | 14 | 16 | +12 | 45 | 0 | 0 | 0 | 62 | 3,2 % | 0 | – |
HunterH. Solomon |
68 | 3 | 10 | 13 | −13 | 37 | 0 | 0 | 0 | 38 | 7,9 % | 0 | – |
|
|
35 | 0 | 2 | 2 | −6 | 43 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
DavidD. Holub |
48 | 3 | 4 | 7 | −11 | 14 | 0 | 0 | 0 | 32 | 9,4 % | 0 | – |
|
|
39 | 7 | 33 | 40 | +4 | 32 | 2 | 0 | 1 | 135 | 5,2 % | 0 | – |
Brankári 7
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,08 | ,000 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9:52 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
25 | 20 | 9 | 11 | 0 | 2,89 | ,914 | 2 | 723 | 661 | 62 | 51:34 |
|
|
2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 9,90 | ,739 | 0 | 23 | 17 | 6 | 18:11 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
LandonL. Miller |
37 | 32 | 13 | 17 | 1 | 4,07 | ,877 | 1 | 1017 | 892 | 125 | 49:49 |
NolanN. Lalonde |
15 | 15 | 7 | 5 | 3 | 3,36 | ,893 | 2 | 466 | 416 | 50 | 59:32 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JacobJ. Therrien |
55 | 17 | 21 | 38 | −39 | 90 | 11 | 0 | 1 | 144 | 11,8 % | 0 | – |
|
|
36 | 3 | 4 | 7 | −7 | 13 | 0 | 0 | 0 | 62 | 4,8 % | 0 | 46 % |
|
|
21 | 0 | 3 | 3 | +3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 0 | 46 % |
RyderR. Carey |
68 | 4 | 11 | 15 | −20 | 37 | 0 | 0 | 0 | 77 | 5,2 % | 0 | 46 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
38 | 10 | 10 | 20 | +1 | 17 | 1 | 0 | 1 | 84 | 11,9 % | 0 | 42 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
6 | 2 | 3 | 5 | −4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 | 16,7 % | 0 | – |
|
|
36 | 13 | 13 | 26 | −16 | 26 | 5 | 0 | 2 | 163 | 8,0 % | 0 | 47 % |
ParkerP. Vaughan |
32 | 5 | 5 | 10 | −8 | 27 | 1 | 0 | 1 | 65 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | 50 % |
NolanN. Laird |
64 | 9 | 5 | 14 | −13 | 40 | 0 | 0 | 0 | 77 | 11,7 % | 0 | 42 % |
ReythR. Smith |
49 | 5 | 4 | 9 | −2 | 43 | 0 | 0 | 0 | 86 | 5,8 % | 0 | 53 % |
EthanE. Procyszyn |
68 | 34 | 30 | 64 | −21 | 74 | 17 | 1 | 4 | 206 | 16,5 % | 0 | 53 % |
|
|
38 | 2 | 5 | 7 | −2 | 13 | 0 | 0 | 0 | 44 | 4,5 % | 0 | – |
ShamarS. Moses |
61 | 12 | 36 | 48 | −20 | 33 | 3 | 0 | 2 | 156 | 7,7 % | 0 | 35 % |
|
|
22 | 1 | 3 | 4 | −8 | 11 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 0 | 38 % |
|
|
32 | 6 | 4 | 10 | −10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 75 | 8,0 % | 0 | 49 % |
|
|
68 | 13 | 21 | 34 | −41 | 40 | 5 | 1 | 3 | 149 | 8,7 % | 0 | 43 % |
|
|
45 | 11 | 16 | 27 | −7 | 18 | 0 | 2 | 1 | 99 | 11,1 % | 0 | 25 % |
|
|
67 | 19 | 13 | 32 | −10 | 38 | 1 | 2 | 7 | 167 | 11,4 % | 0 | 43 % |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
36 | 1 | 10 | 11 | −9 | 38 | 0 | 0 | 0 | 54 | 1,9 % | 0 | – |
AdrianA. Manzo |
29 | 0 | 10 | 10 | −10 | 12 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 0 | – |
JonathanJ. Kapageridis |
5 | 0 | 1 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
AaronA. Enright |
49 | 2 | 10 | 12 | +3 | 18 | 1 | 0 | 0 | 47 | 4,3 % | 0 | – |
KentK. Greer |
56 | 4 | 12 | 16 | −8 | 14 | 1 | 0 | 0 | 58 | 6,9 % | 0 | – |
|
|
57 | 0 | 6 | 6 | −17 | 70 | 0 | 0 | 0 | 45 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
DeclanD. Gallivan |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
47 | 2 | 2 | 4 | −11 | 24 | 0 | 0 | 0 | 29 | 6,9 % | 0 | – |
BronsonB. Ride |
68 | 6 | 7 | 13 | −19 | 87 | 0 | 1 | 1 | 87 | 6,9 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 14 | 3 | 10 | 1 | 4,50 | ,851 | 0 | 415 | 353 | 62 | 51:42 |
|
|
12 | 11 | 3 | 7 | 1 | 4,29 | ,875 | 0 | 369 | 323 | 46 | 53:35 |
MikeM. McIvor |
45 | 42 | 22 | 17 | 3 | 2,86 | ,910 | 3 | 1352 | 1230 | 122 | 56:49 |
|
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4,97 | ,865 | 0 | 37 | 32 | 5 | 60:23 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
4
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
5
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 |
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
4
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
5
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
6
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
7
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
8
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
10
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
2
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
6
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
7
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
8
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
9
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
10
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
7
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
9
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
11
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
13
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
15
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
16
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
17
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
18
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
19
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 | ||
20
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |






















