Saginaw2:1Koniec
SarniaSaginaw Spirit – Sarnia Sting 2:1, 30. 9. 2023
OHL · Základná časť
Ne 1. 10. 2023 · 01:05 · Dow Event Center
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| SAG | 0 | 2 | 0 | 2 |
| SAR | 0 | 1 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
3:27
Sebastien Gervais · 2 min, hákovanie
-
13:34
Hunter Haight · 2 min, hákovanie
2. tretina – 2:1
-
9:38
Joey Willis
Hunter Haight, Calem Mangone
1:0
-
11:52
Jacob Cloutier
Valentin Zhugin, Luke McNamara
2:0
-
13:02
Roberto Mancini · 2 min, držanie
-
15:21
Tyson Doucette
Sean Doherty, Roman Kukumberg
2:1
-
17:34
Roberto Mancini · 2 min, držanie
3. tretina – 0:0
-
11:18
Mitch Young · 2 min, vysoká hokejka
-
17:05
Owen MacDonald · 2 min, zdržiavanie hry
Štatistiky tímov
vs
30
Strely na bránku
25
0/2
Presilovky
0/4
64 %
Vhadzovania
36 %
8
Trestné minúty
4
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 1/6 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 3/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 2 | 9/15 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 11/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 6/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:37 | 25 | 24 | 1 | ,960 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 4 | 1/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 5/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:27 | 30 | 28 | 2 | ,933 |
Porovnanie v sezóne
vs
102
Body v tabuľke
54
4,46
Góly na zápas
3,00
3,16
Inkasované na zápas
4,29
25,5 %
Presilovky
17,3 %
83,2 %
Oslabenia
71,5 %
33,6
Strely na zápas
26,8
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Saginaw −9
Sarnia +2
+4
0
−9
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
62 | 22 | 41 | 63 | +28 | 42 | 6 | 0 | 2 | 165 | 13,3 % | 0 | – |
DeanD. Loukus |
34 | 9 | 17 | 26 | −1 | 16 | 1 | 0 | 1 | 59 | 15,3 % | 0 | 66 % |
JoeyJ. Willis |
66 | 14 | 36 | 50 | +25 | 15 | 1 | 1 | 2 | 165 | 8,5 % | 0 | 43 % |
|
|
68 | 12 | 22 | 34 | 0 | 23 | 2 | 0 | 2 | 73 | 16,4 % | 0 | 53 % |
JoshJ. Bloom |
34 | 17 | 23 | 40 | +18 | 15 | 4 | 0 | 3 | 83 | 20,5 % | 0 | 45 % |
|
|
50 | 5 | 8 | 13 | −9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 46 | 10,9 % | 0 | – |
|
|
22 | 1 | 3 | 4 | −4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 0 | 30 % |
MatyášM. Šapovaliv |
54 | 19 | 43 | 62 | +24 | 22 | 7 | 1 | 6 | 107 | 17,8 % | 0 | 55 % |
AidenA. Young |
27 | 1 | 7 | 8 | +4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 17 | 5,9 % | 0 | – |
HunterH. Haight |
68 | 25 | 42 | 67 | +14 | 28 | 6 | 0 | 3 | 199 | 12,6 % | 0 | 53 % |
JacobJ. Cloutier |
4 | 1 | 0 | 1 | −1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33,3 % | 0 | – |
PaulP. Christopoulos |
48 | 24 | 17 | 41 | +21 | 22 | 7 | 0 | 5 | 154 | 15,6 % | 0 | – |
OwenO. Beck |
32 | 18 | 33 | 51 | +28 | 14 | 6 | 1 | 5 | 123 | 14,6 % | 0 | 53 % |
|
|
58 | 10 | 11 | 21 | +8 | 62 | 1 | 1 | 3 | 60 | 16,7 % | 0 | 55 % |
|
|
17 | 9 | 5 | 14 | −2 | 13 | 2 | 0 | 1 | 41 | 22,0 % | 0 | 47 % |
MichaelM. Misa |
67 | 29 | 46 | 75 | +3 | 26 | 11 | 0 | 4 | 188 | 15,4 % | 0 | 53 % |
|
|
22 | 3 | 2 | 5 | +4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22 | 13,6 % | 0 | – |
|
|
11 | 0 | 5 | 5 | −1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0,0 % | 0 | 54 % |
|
|
60 | 8 | 10 | 18 | +3 | 45 | 1 | 0 | 0 | 64 | 12,5 % | 0 | 71 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
66 | 4 | 6 | 10 | +5 | 30 | 0 | 0 | 1 | 42 | 9,5 % | 0 | – |
JoshJ. Glavin |
33 | 0 | 4 | 4 | +5 | 59 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
BradenB. Hache |
65 | 9 | 13 | 22 | +27 | 89 | 0 | 0 | 1 | 114 | 7,9 % | 0 | – |
ZayneZ. Parekh |
66 | 33 | 63 | 96 | +39 | 64 | 10 | 2 | 6 | 224 | 14,7 % | 0 | – |
|
|
41 | 5 | 9 | 14 | +19 | 48 | 0 | 0 | 1 | 41 | 12,2 % | 0 | – |
RobertoR. Mancini |
17 | 0 | 7 | 7 | −3 | 28 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
50 | 1 | 6 | 7 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 30 | 3,3 % | 0 | – |
JorianJ. Donovan |
32 | 4 | 14 | 18 | +18 | 39 | 1 | 0 | 0 | 59 | 6,8 % | 0 | – |
|
|
44 | 20 | 33 | 53 | +24 | 100 | 6 | 0 | 2 | 145 | 13,8 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
41 | 41 | 29 | 10 | 1 | 2,89 | ,890 | 2 | 997 | 887 | 110 | 55:39 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
NolanN. Lalonde |
32 | 26 | 21 | 6 | 1 | 3,16 | ,874 | 0 | 752 | 657 | 95 | 56:18 |
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
37 | 10 | 17 | 27 | −2 | 34 | 1 | 0 | 3 | 84 | 11,9 % | 0 | 47 % |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
CooperC. Way |
68 | 11 | 18 | 29 | −24 | 50 | 4 | 0 | 1 | 105 | 10,5 % | 0 | 53 % |
|
|
51 | 5 | 4 | 9 | −21 | 31 | 0 | 0 | 0 | 59 | 8,5 % | 0 | 57 % |
|
|
61 | 24 | 16 | 40 | −21 | 71 | 6 | 0 | 2 | 142 | 16,9 % | 0 | 48 % |
|
|
54 | 13 | 24 | 37 | −18 | 25 | 2 | 1 | 3 | 128 | 10,2 % | 0 | 49 % |
MarkoM. Sikic |
66 | 18 | 39 | 57 | −16 | 28 | 3 | 3 | 0 | 144 | 12,5 % | 0 | 46 % |
|
|
31 | 9 | 7 | 16 | −10 | 21 | 3 | 0 | 1 | 45 | 20,0 % | 0 | 58 % |
KaiK. Schwindt |
33 | 13 | 10 | 23 | −1 | 30 | 6 | 0 | 0 | 66 | 19,7 % | 0 | 44 % |
RomanR. Kukumberg |
24 | 4 | 6 | 10 | −6 | 11 | 0 | 0 | 0 | 39 | 10,3 % | 0 | 58 % |
SandisS. Vilmanis |
30 | 10 | 18 | 28 | −9 | 6 | 3 | 0 | 1 | 100 | 10,0 % | 0 | – |
RyanR. Brown |
49 | 11 | 9 | 20 | −8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 68 | 16,2 % | 0 | – |
|
|
50 | 9 | 9 | 18 | −18 | 56 | 0 | 1 | 2 | 57 | 15,8 % | 0 | 37 % |
|
|
68 | 23 | 23 | 46 | −27 | 38 | 8 | 0 | 2 | 175 | 13,1 % | 0 | 54 % |
|
|
61 | 6 | 11 | 17 | −11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 32 | 18,8 % | 0 | 37 % |
|
|
43 | 0 | 5 | 5 | −16 | 4 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
58 | 3 | 2 | 5 | −25 | 65 | 0 | 0 | 0 | 41 | 7,3 % | 0 | 18 % |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65 | 11 | 19 | 30 | −23 | 77 | 1 | 0 | 2 | 130 | 8,5 % | 0 | – |
|
|
29 | 0 | 3 | 3 | −8 | 42 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 0 | – |
LukasL. Fischer |
68 | 6 | 28 | 34 | −27 | 79 | 4 | 0 | 0 | 119 | 5,0 % | 0 | – |
|
|
38 | 2 | 8 | 10 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 36 | 5,6 % | 0 | – |
|
|
9 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
13 | 0 | 2 | 2 | −7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
AlexA. Čajkovič |
14 | 1 | 1 | 2 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
|
|
59 | 5 | 8 | 13 | −13 | 14 | 1 | 1 | 1 | 56 | 8,9 % | 0 | – |
|
|
8 | 0 | 0 | 0 | −4 | 14 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
20 | 0 | 1 | 1 | −15 | 17 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
67 | 0 | 10 | 10 | −12 | 42 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0,00 | 1,000 | 1 | 16 | 16 | 0 | 23:53 |
|
|
52 | 48 | 16 | 28 | 3 | 3,98 | ,875 | 1 | 1507 | 1318 | 189 | 54:51 |
|
|
24 | 19 | 7 | 11 | 1 | 4,50 | ,847 | 0 | 556 | 471 | 85 | 47:12 |
BenjaminB. Gaudreau |
1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4,00 | ,826 | 0 | 23 | 19 | 4 | 60:00 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
2
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
4
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
5
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
6
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
7
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
8
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
10
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
6
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
9
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
10
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
11
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
12
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
13
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
14
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
15
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
16
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
18
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
19
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |

















