North Bay3:1Koniec
Owen SoundNorth Bay Battalion – Owen Sound Attack 3:1, 9. 10. 2023
OHL · Základná časť
Po 9. 10. 2023 · 20:00 · North Bay Memorial Gardens
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| NB | 0 | 2 | 1 | 3 |
| OS | 0 | 1 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
3:31
Harry Nansi · 2 min, vysoká hokejka
-
5:24
Jacob Therrien · 2 min, napadnutie pri mantineli
2. tretina – 2:1
-
1:26
Carter Kostuch
bez asistencie
1:0
-
2:15
Jackson Stewart · 2 min, podrazenie
-
3:29
Lirim Amidovski · 5 min, napadnutie zo slepého uhla
-
3:29
Lirim Amidovski · osobný trest do konca zápasu
-
6:53
Justin Ertel
bez asistencie
2:0
-
13:23
Ben Cormier
Jake Crawford, Braedyn Rogers
2:1
-
19:10
Cedrick Guindon · 2 min, vysoká hokejka
3. tretina – 1:0
-
18:08
Owen Van Steensel
bez asistencie
3:1
Štatistiky tímov
vs
25
Strely na bránku
27
0/3
Presilovky
0/2
43 %
Vhadzovania
57 %
7
Trestné minúty
6
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 5 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 1 | 11/27 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 9/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 27 | 26 | 1 | ,963 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | 2/4 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 4/8 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 5 | 14/21 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 4 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 3 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 3 | 5/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 3 | 4/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:28 | 24 | 22 | 2 | ,917 |
Porovnanie v sezóne
vs
87
Body v tabuľke
67
4,41
Góly na zápas
3,62
3,53
Inkasované na zápas
4,03
22,8 %
Presilovky
30,0 %
82,3 %
Oslabenia
81,1 %
32,4
Strely na zápas
33,0
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
North Bay 0
Owen Sound +1
+1
0
−4
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JacobJ. Therrien |
61 | 20 | 18 | 38 | +2 | 77 | 1 | 0 | 0 | 125 | 16,0 % | 0 | 35 % |
|
|
63 | 13 | 12 | 25 | −12 | 18 | 0 | 0 | 2 | 115 | 11,3 % | 0 | 40 % |
JustinJ. Ertel |
64 | 25 | 44 | 69 | +24 | 74 | 3 | 4 | 4 | 174 | 14,4 % | 0 | 45 % |
|
|
24 | 2 | 1 | 3 | −6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 0 | 46 % |
LiamL. Arnsby |
60 | 11 | 23 | 34 | +9 | 93 | 1 | 1 | 2 | 96 | 11,5 % | 0 | 51 % |
|
|
63 | 9 | 15 | 24 | +5 | 29 | 1 | 0 | 3 | 82 | 11,0 % | 0 | 31 % |
|
|
66 | 39 | 65 | 104 | +54 | 71 | 6 | 1 | 5 | 210 | 18,6 % | 0 | 51 % |
|
|
68 | 58 | 53 | 111 | +43 | 20 | 14 | 0 | 7 | 279 | 20,8 % | 0 | 52 % |
|
|
65 | 41 | 45 | 86 | +41 | 40 | 8 | 3 | 1 | 196 | 20,9 % | 0 | 46 % |
|
|
34 | 2 | 4 | 6 | −7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22 | 9,1 % | 0 | 50 % |
NolanN. Laird |
25 | 1 | 1 | 2 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 0 | 34 % |
ReythR. Smith |
3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 0 | – |
EthanE. Procyszyn |
62 | 15 | 21 | 36 | +2 | 67 | 2 | 0 | 2 | 95 | 15,8 % | 0 | 50 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
SandisS. Vilmanis |
30 | 28 | 11 | 39 | +10 | 4 | 6 | 1 | 6 | 100 | 28,0 % | 0 | – |
|
|
31 | 7 | 19 | 26 | +7 | 32 | 1 | 0 | 2 | 52 | 13,5 % | 0 | 38 % |
|
|
14 | 0 | 0 | 0 | −4 | 13 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
57 | 3 | 7 | 10 | −11 | 20 | 0 | 0 | 0 | 36 | 8,3 % | 0 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
67 | 2 | 14 | 16 | −2 | 38 | 0 | 0 | 1 | 63 | 3,2 % | 0 | – |
PaulP. Christopoulos |
67 | 3 | 21 | 24 | +31 | 26 | 0 | 0 | 1 | 84 | 3,6 % | 0 | – |
|
|
51 | 3 | 14 | 17 | +26 | 28 | 0 | 1 | 1 | 62 | 4,8 % | 0 | – |
|
|
41 | 0 | 4 | 4 | +6 | 16 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
45 | 1 | 4 | 5 | +5 | 15 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
|
|
14 | 0 | 0 | 0 | −1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
TyT. Nelson |
54 | 16 | 36 | 52 | +11 | 50 | 10 | 0 | 2 | 220 | 7,3 % | 0 | – |
BronsonB. Ride |
27 | 0 | 8 | 8 | +19 | 18 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 0 | – |
AlexA. Čajkovič |
32 | 0 | 12 | 12 | +9 | 13 | 0 | 0 | 0 | 44 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DomenicD. DiVincentiis |
42 | 42 | 27 | 9 | 5 | 3,13 | ,895 | 1 | 1224 | 1095 | 129 | 58:53 |
|
|
12 | 11 | 4 | 2 | 4 | 3,73 | ,885 | 0 | 355 | 314 | 41 | 54:55 |
MikeM. McIvor |
18 | 15 | 8 | 9 | 0 | 3,78 | ,876 | 1 | 483 | 423 | 60 | 52:57 |
Útočníci 15
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DeniD. Goure |
68 | 36 | 60 | 96 | +7 | 30 | 10 | 3 | 8 | 223 | 16,1 % | 0 | 54 % |
|
|
65 | 14 | 10 | 24 | −13 | 4 | 1 | 0 | 2 | 84 | 16,7 % | 0 | 43 % |
LandenL. Hookey |
64 | 15 | 14 | 29 | −8 | 66 | 2 | 0 | 2 | 147 | 10,2 % | 0 | 43 % |
|
|
68 | 26 | 31 | 57 | −30 | 22 | 8 | 0 | 3 | 199 | 13,1 % | 0 | 54 % |
12 SamS. McCue |
34 | 12 | 9 | 21 | −5 | 28 | 1 | 0 | 0 | 78 | 15,4 % | 0 | – |
JakeJ. Crawford |
57 | 6 | 7 | 13 | −17 | 11 | 0 | 0 | 0 | 55 | 10,9 % | 0 | 46 % |
ServácS. Petrovský |
57 | 20 | 35 | 55 | −12 | 14 | 8 | 1 | 3 | 203 | 9,9 % | 0 | 53 % |
|
|
34 | 1 | 2 | 3 | −7 | 15 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3,8 % | 0 | 39 % |
HarryH. Nansi |
41 | 0 | 9 | 9 | −10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
JacksonJ. Stewart |
65 | 4 | 10 | 14 | −8 | 119 | 0 | 0 | 1 | 66 | 6,1 % | 0 | – |
|
|
26 | 1 | 2 | 3 | −8 | 12 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 0 | – |
|
|
65 | 13 | 14 | 27 | −17 | 7 | 2 | 0 | 2 | 118 | 11,0 % | 0 | 42 % |
EthanE. Burroughs |
68 | 31 | 45 | 76 | −4 | 66 | 10 | 3 | 3 | 244 | 12,7 % | 0 | 58 % |
|
|
52 | 1 | 5 | 6 | −25 | 6 | 0 | 0 | 0 | 38 | 2,6 % | 0 | – |
ColbyC. Barlow |
50 | 40 | 18 | 58 | −1 | 27 | 16 | 3 | 2 | 208 | 19,2 % | 0 | – |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65 | 2 | 8 | 10 | −10 | 17 | 0 | 0 | 0 | 70 | 2,9 % | 0 | – |
|
|
60 | 3 | 9 | 12 | −17 | 29 | 0 | 0 | 0 | 55 | 5,5 % | 0 | – |
KonnorK. Smith |
34 | 2 | 7 | 9 | −14 | 31 | 0 | 0 | 0 | 59 | 3,4 % | 0 | – |
SamS. Sedley |
64 | 9 | 54 | 63 | −18 | 35 | 2 | 0 | 2 | 119 | 7,6 % | 0 | – |
MartinM. Matějíček |
34 | 1 | 1 | 2 | −6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 0 | – |
|
|
68 | 4 | 21 | 25 | −3 | 57 | 2 | 0 | 0 | 139 | 2,9 % | 0 | – |
|
|
63 | 4 | 21 | 25 | +3 | 43 | 1 | 0 | 0 | 67 | 6,0 % | 0 | – |
|
|
11 | 0 | 0 | 0 | −5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
11 | 0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
18 | 15 | 6 | 8 | 0 | 5,61 | ,845 | 0 | 465 | 393 | 72 | 42:45 |
MatthewM. Koprowski |
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,65 | ,875 | 0 | 72 | 63 | 9 | 47:46 |
CarterC. George |
56 | 52 | 23 | 21 | 9 | 3,30 | ,907 | 4 | 1923 | 1744 | 179 | 58:02 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |
Midwest Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
3
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
4
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
5
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
3
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
4
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
5
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
6
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
7
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
8
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
10
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
5
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
6
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
7
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
8
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
10
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
6
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
9
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
10
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
11
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
12
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
13
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
14
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
15
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
16
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
18
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
19
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |





















