North Bay4:2Koniec
BramptonNorth Bay Battalion – Brampton Steelheads 4:2, 13. 2. 2025
OHL · Základná časť
Pi 14. 2. 2025 · 01:00 · Boart Longyear Memorial Gardens
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| NB | 2 | 1 | 1 | 4 |
| BRAM | 1 | 0 | 1 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 2:1
-
1:59
Stevie Leskovar · 2 min, zdržiavanie hry
-
6:36
Adam Židlický
Luke Misa, Mason Zebeski
0:1
-
12:47
Finn Harding · 2 min, hrubosť
-
12:47
Stevie Leskovar · 2 min, hra kolenom
-
12:47
Ryder Carey · 2 min, hrubosť
-
14:22
Parker Vaughan
Adrian Manzo, Ihnat Pazii
1:1
-
14:40
Lirim Amidovski
Ihnat Pazii, Nick Wellenreiter
2:1
2. tretina – 1:0
-
3:13
Adam Židlický · 2 min, podrazenie
-
12:18
Andrew LeBlanc
Jacob Therrien, Ethan Procyszyn
3:1
-
14:26
Carson Rehkopf · 2 min, sekanie
-
15:25
Jacob Therrien · 2 min, krosček
3. tretina – 1:1
-
17:14
Angus MacDonell
Finn Harding, Jakub Fibigr
3:2
-
18:49
Bronson Ride
bez asistencie
4:2
Štatistiky tímov
vs
27
Strely na bránku
37
1/4
Presilovky
0/1
51 %
Vhadzovania
49 %
4
Trestné minúty
10
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 1 | 2/6 |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 3 | 1/6 |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 10/15 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 37 | 35 | 2 | ,946 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 3 | 6/13 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 9/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/1 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
57:53 | 26 | 23 | 3 | ,885 |
Porovnanie v sezóne
vs
62
Body v tabuľke
82
2,85
Góly na zápas
4,38
3,71
Inkasované na zápas
3,53
18,1 %
Presilovky
21,1 %
81,7 %
Oslabenia
76,6 %
32,3
Strely na zápas
34,5
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
North Bay −6
Brampton +2
+2
0
−6
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JacobJ. Therrien |
55 | 17 | 21 | 38 | −39 | 90 | 11 | 0 | 1 | 144 | 11,8 % | 0 | – |
|
|
36 | 3 | 4 | 7 | −7 | 13 | 0 | 0 | 0 | 62 | 4,8 % | 0 | 46 % |
|
|
21 | 0 | 3 | 3 | +3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 0 | 46 % |
RyderR. Carey |
68 | 4 | 11 | 15 | −20 | 37 | 0 | 0 | 0 | 77 | 5,2 % | 0 | 46 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
38 | 10 | 10 | 20 | +1 | 17 | 1 | 0 | 1 | 84 | 11,9 % | 0 | 42 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
6 | 2 | 3 | 5 | −4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 | 16,7 % | 0 | – |
|
|
36 | 13 | 13 | 26 | −16 | 26 | 5 | 0 | 2 | 163 | 8,0 % | 0 | 47 % |
ParkerP. Vaughan |
32 | 5 | 5 | 10 | −8 | 27 | 1 | 0 | 1 | 65 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | 50 % |
NolanN. Laird |
64 | 9 | 5 | 14 | −13 | 40 | 0 | 0 | 0 | 77 | 11,7 % | 0 | 42 % |
ReythR. Smith |
49 | 5 | 4 | 9 | −2 | 43 | 0 | 0 | 0 | 86 | 5,8 % | 0 | 53 % |
EthanE. Procyszyn |
68 | 34 | 30 | 64 | −21 | 74 | 17 | 1 | 4 | 206 | 16,5 % | 0 | 53 % |
|
|
38 | 2 | 5 | 7 | −2 | 13 | 0 | 0 | 0 | 44 | 4,5 % | 0 | – |
ShamarS. Moses |
61 | 12 | 36 | 48 | −20 | 33 | 3 | 0 | 2 | 156 | 7,7 % | 0 | 35 % |
|
|
22 | 1 | 3 | 4 | −8 | 11 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 0 | 38 % |
|
|
32 | 6 | 4 | 10 | −10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 75 | 8,0 % | 0 | 49 % |
|
|
68 | 13 | 21 | 34 | −41 | 40 | 5 | 1 | 3 | 149 | 8,7 % | 0 | 43 % |
|
|
45 | 11 | 16 | 27 | −7 | 18 | 0 | 2 | 1 | 99 | 11,1 % | 0 | 25 % |
|
|
67 | 19 | 13 | 32 | −10 | 38 | 1 | 2 | 7 | 167 | 11,4 % | 0 | 43 % |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
36 | 1 | 10 | 11 | −9 | 38 | 0 | 0 | 0 | 54 | 1,9 % | 0 | – |
AdrianA. Manzo |
29 | 0 | 10 | 10 | −10 | 12 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 0 | – |
JonathanJ. Kapageridis |
5 | 0 | 1 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
AaronA. Enright |
49 | 2 | 10 | 12 | +3 | 18 | 1 | 0 | 0 | 47 | 4,3 % | 0 | – |
KentK. Greer |
56 | 4 | 12 | 16 | −8 | 14 | 1 | 0 | 0 | 58 | 6,9 % | 0 | – |
|
|
57 | 0 | 6 | 6 | −17 | 70 | 0 | 0 | 0 | 45 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
DeclanD. Gallivan |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
47 | 2 | 2 | 4 | −11 | 24 | 0 | 0 | 0 | 29 | 6,9 % | 0 | – |
BronsonB. Ride |
68 | 6 | 7 | 13 | −19 | 87 | 0 | 1 | 1 | 87 | 6,9 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 14 | 3 | 10 | 1 | 4,50 | ,851 | 0 | 415 | 353 | 62 | 51:42 |
|
|
12 | 11 | 3 | 7 | 1 | 4,29 | ,875 | 0 | 369 | 323 | 46 | 53:35 |
MikeM. McIvor |
45 | 42 | 22 | 17 | 3 | 2,86 | ,910 | 3 | 1352 | 1230 | 122 | 56:49 |
|
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4,97 | ,865 | 0 | 37 | 32 | 5 | 60:23 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
5 | 0 | 1 | 1 | +1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | 50 % |
|
|
13 | 7 | 6 | 13 | +10 | 2 | 2 | 0 | 1 | 36 | 19,4 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | +1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | 38 % |
KieranK. Witkowski |
68 | 12 | 18 | 30 | +10 | 16 | 0 | 0 | 1 | 102 | 11,8 % | 0 | 43 % |
JackJ. Van Volsen |
67 | 17 | 22 | 39 | 0 | 20 | 5 | 0 | 1 | 132 | 12,9 % | 0 | 53 % |
CarsonC. Rehkopf |
57 | 42 | 44 | 86 | +23 | 22 | 9 | 0 | 4 | 217 | 19,4 % | 0 | 33 % |
AngusA. MacDonell |
46 | 27 | 27 | 54 | +7 | 76 | 11 | 1 | 3 | 104 | 26,0 % | 0 | 47 % |
|
|
31 | 2 | 3 | 5 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 49 | 4,1 % | 0 | – |
|
|
58 | 14 | 18 | 32 | +11 | 74 | 1 | 0 | 2 | 144 | 9,7 % | 0 | 37 % |
GabrielG. Chiarot |
66 | 21 | 14 | 35 | +21 | 60 | 1 | 0 | 1 | 105 | 20,0 % | 0 | 50 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
VilmerV. Alriksson |
17 | 4 | 8 | 12 | +4 | 12 | 0 | 0 | 0 | 36 | 11,1 % | 0 | – |
LucasL. Karmiris |
40 | 13 | 22 | 35 | +18 | 28 | 2 | 1 | 2 | 86 | 15,1 % | 0 | 57 % |
|
|
67 | 34 | 51 | 85 | +34 | 6 | 6 | 1 | 3 | 211 | 16,1 % | 0 | 52 % |
ManuelM. Amado |
9 | 0 | 1 | 1 | +1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | 38 % |
ChaseC. Lefebvre |
17 | 3 | 5 | 8 | +2 | 11 | 1 | 0 | 0 | 43 | 7,0 % | 0 | 54 % |
MacGregorM. Richmond |
68 | 5 | 8 | 13 | −5 | 10 | 0 | 0 | 1 | 43 | 11,6 % | 0 | 49 % |
TroyT. Patton |
36 | 5 | 2 | 7 | +4 | 24 | 0 | 0 | 1 | 14 | 35,7 % | 0 | 49 % |
MartinM. Vaculík |
20 | 1 | 6 | 7 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
AdamA. Židlický |
53 | 20 | 16 | 36 | +12 | 58 | 0 | 3 | 2 | 133 | 15,0 % | 0 | – |
PorterP. Martone |
57 | 37 | 61 | 98 | +19 | 74 | 7 | 2 | 7 | 190 | 19,5 % | 0 | 36 % |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 0 | – |
StevieS. Leskovar |
35 | 1 | 5 | 6 | +6 | 76 | 0 | 0 | 0 | 55 | 1,8 % | 0 | – |
JakubJ. Fibigr |
58 | 3 | 30 | 33 | +7 | 18 | 1 | 0 | 0 | 126 | 2,4 % | 0 | – |
|
|
62 | 8 | 22 | 30 | +24 | 22 | 3 | 0 | 2 | 98 | 8,2 % | 0 | – |
FinnF. Harding |
67 | 7 | 50 | 57 | +46 | 72 | 2 | 0 | 1 | 143 | 4,9 % | 0 | – |
|
|
52 | 0 | 9 | 9 | +12 | 85 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
58 | 5 | 27 | 32 | +18 | 26 | 2 | 0 | 1 | 131 | 3,8 % | 0 | – |
|
|
8 | 0 | 0 | 0 | +1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
JaredJ. Harding |
14 | 1 | 0 | 1 | −1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 0 | – |
|
|
8 | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
OwenO. Cartwright |
20 | 0 | 0 | 0 | +3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 0 | – |
KonnorK. Smith |
32 | 6 | 12 | 18 | +13 | 25 | 0 | 0 | 1 | 62 | 9,7 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13 | 13 | 8 | 2 | 1 | 2,76 | ,906 | 2 | 351 | 318 | 33 | 55:07 |
|
|
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4,59 | ,856 | 0 | 97 | 83 | 14 | 61:01 |
|
|
12 | 12 | 2 | 7 | 3 | 4,67 | ,860 | 0 | 399 | 343 | 56 | 59:58 |
|
|
43 | 40 | 25 | 12 | 5 | 3,05 | ,903 | 2 | 1299 | 1173 | 126 | 57:35 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
4
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
2
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
6
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
7
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
8
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
9
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
10
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
7
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
9
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
11
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
13
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
15
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
16
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
17
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
18
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
19
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 | ||
20
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |



























