Niagara4:3Koniec · PP
SarniaNiagara IceDogs – Sarnia Sting 4:3, 20. 12. 2025
OHL · Základná časť
Ne 21. 12. 2025 · 01:00 · Meridian Centre
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| NIAG | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
| SAR | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:1
-
4:48
Ryan Brown
Ben Pickell, Patrick Quinlan
0:1
-
7:18
Sean Doherty
Noah Read, Ryerson Edgar
1:1
-
10:09
Chase Gaughan · 2 min, hrubosť
-
11:59
Noah Read · 2 min, hrubosť
-
14:55
Brenner Lammens · 2 min, hákovanie
2. tretina – 1:1
-
2:55
Easton Walos
Ryan Brown, Ben Pickell
1:2
-
3:47
Cameron Aucoin · 2 min, vysoká hokejka
-
7:08
Grayson Tiller · 2 min, hrubosť
-
10:27
Mitch Young · 2 min, podrazenie
-
17:35
Ryan Roobroeck
Sebastian Dell'Elce, Ivan Galiyanov
2:2
3. tretina – 1:1
-
1:21
Hayden Reid · 2 min, podrazenie
-
6:23
Ethan Czata · 2 min, bránenie v hre
-
7:04
Mitch Young · 2 min, držanie
-
8:21
Riley Patterson
Sean Doherty, Grayson Tiller
3:2
-
18:12
Riley Patterson · 2 min, krosček
-
19:54
Jack Van Volsen
Ryan Brown, Beckham Edwards
3:3
Predĺženie – 1:0
-
0:44
Riley Patterson
Ryan Roobroeck, Ryerson Edgar
4:3
Štatistiky tímov
vs
26
Strely na bránku
33
0/5
Presilovky
1/5
64 %
Vhadzovania
36 %
10
Trestné minúty
10
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 2 | 8 | 19/30 |
|
|
1 | 1 | 2 | +3 | 0 | 6 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 1 | 3/4 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 13/21 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 5/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:44 | 33 | 30 | 3 | ,909 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 2 | 3 | +2 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 2 | 0/2 |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 3 | 6/8 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 4/13 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 3/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 5/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 6/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 1/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:02 | 26 | 22 | 4 | ,846 |
Porovnanie v sezóne
vs
70
Body v tabuľke
51
3,10
Góly na zápas
3,01
3,72
Inkasované na zápas
4,25
17,0 %
Presilovky
18,8 %
74,3 %
Oslabenia
74,8 %
28,4
Strely na zápas
29,7
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Niagara −6
Sarnia 0
+4
0
−6
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2025/26
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BenB. Reisnecker |
58 | 1 | 9 | 10 | −6 | 43 | 0 | 0 | 0 | 42 | 2,4 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
JuddJ. Knauft |
46 | 2 | 2 | 4 | −6 | 31 | 0 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 0 | – |
AlexanderA. Hage |
48 | 4 | 10 | 14 | +4 | 16 | 0 | 0 | 0 | 35 | 11,4 % | 0 | 43 % |
KevinK. He |
28 | 14 | 17 | 31 | 0 | 10 | 1 | 1 | 3 | 97 | 14,4 % | 0 | – |
EthanE. Czata |
63 | 25 | 28 | 53 | −18 | 79 | 8 | 1 | 4 | 171 | 14,6 % | 0 | 53 % |
|
|
68 | 18 | 24 | 42 | −23 | 65 | 2 | 2 | 4 | 167 | 10,8 % | 0 | 56 % |
RyersonR. Edgar |
64 | 23 | 26 | 49 | −16 | 18 | 5 | 0 | 3 | 131 | 17,6 % | 0 | 39 % |
JacobJ. Monks |
58 | 2 | 1 | 3 | −6 | 30 | 1 | 0 | 0 | 33 | 6,1 % | 0 | 44 % |
RileyR. Patterson |
60 | 40 | 44 | 84 | −3 | 16 | 8 | 1 | 5 | 268 | 14,9 % | 0 | 53 % |
|
|
20 | 2 | 0 | 2 | −2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 19 | 10,5 % | 0 | 52 % |
WillW. Mullins |
5 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
RyanR. Roobroeck |
49 | 30 | 28 | 58 | +1 | 26 | 10 | 0 | 6 | 207 | 14,5 % | 0 | – |
| 26JadenJ. Flora | 2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
SebastianS. Dell'Elce |
53 | 1 | 8 | 9 | −4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 42 | 2,4 % | 0 | – |
ReythR. Smith |
63 | 4 | 5 | 9 | −15 | 71 | 0 | 1 | 1 | 85 | 4,7 % | 0 | 20 % |
|
|
58 | 4 | 7 | 11 | −6 | 8 | 1 | 0 | 1 | 61 | 6,6 % | 0 | 51 % |
ChaseC. Hull |
29 | 3 | 4 | 7 | +4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 37 | 8,1 % | 0 | 73 % |
BraidyB. Wassilyn |
6 | 2 | 3 | 5 | +6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 0 | – |
MateuM. Spath |
6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | 46 % |
IvanI. Galiyanov |
67 | 4 | 12 | 16 | −11 | 54 | 0 | 1 | 0 | 49 | 8,2 % | 0 | 52 % |
NoahN. Read |
50 | 10 | 10 | 20 | −9 | 37 | 1 | 1 | 0 | 72 | 13,9 % | 0 | 51 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CallumC. Cheynowski |
51 | 1 | 6 | 7 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 37 | 2,7 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
63 | 5 | 14 | 19 | +6 | 66 | 0 | 1 | 1 | 82 | 6,1 % | 0 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
38 | 0 | 4 | 4 | −2 | 30 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0,0 % | 0 | – |
JakubJ. Chromiak |
29 | 6 | 17 | 23 | −11 | 12 | 4 | 0 | 1 | 53 | 11,3 % | 0 | – |
LiamL. Spencer |
60 | 2 | 7 | 9 | 0 | 60 | 1 | 0 | 0 | 46 | 4,3 % | 0 | – |
|
|
29 | 4 | 9 | 13 | −14 | 34 | 1 | 1 | 0 | 63 | 6,3 % | 0 | – |
BlakeB. Barnes |
46 | 1 | 9 | 10 | −8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 38 | 2,6 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ConnorC. Haffner |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
MatthewM. Humphries |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8,66 | ,750 | 0 | 8 | 6 | 2 | 13:51 |
VladislavV. Yermolenko |
45 | 41 | 19 | 20 | 3 | 3,50 | ,896 | 1 | 1392 | 1247 | 145 | 55:13 |
|
|
31 | 26 | 13 | 9 | 3 | 3,52 | ,887 | 2 | 828 | 734 | 94 | 51:44 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
SarvirS. Jaworski |
16 | 1 | 1 | 2 | +2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 0 | – |
|
|
53 | 3 | 2 | 5 | −1 | 47 | 0 | 0 | 0 | 45 | 6,7 % | 0 | 56 % |
EastonE. Walos |
68 | 25 | 23 | 48 | −24 | 45 | 7 | 2 | 2 | 180 | 13,9 % | 0 | 49 % |
|
|
64 | 24 | 17 | 41 | −13 | 45 | 2 | 3 | 2 | 161 | 14,9 % | 0 | 46 % |
JackJ. Van Volsen |
68 | 20 | 18 | 38 | −39 | 36 | 7 | 0 | 4 | 155 | 12,9 % | 0 | 64 % |
AlessandroA. Di Iorio |
45 | 12 | 19 | 31 | −37 | 16 | 2 | 0 | 1 | 106 | 11,3 % | 0 | 48 % |
MylesM. Dunn |
3 | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
RyanR. Brown |
34 | 6 | 17 | 23 | −6 | 27 | 1 | 0 | 0 | 72 | 8,3 % | 0 | 68 % |
LoganL. Hawery |
15 | 1 | 10 | 11 | +2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 0 | – |
|
|
14 | 1 | 0 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25,0 % | 0 | – |
KaseK. Kamzik |
19 | 1 | 4 | 5 | −8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 0 | – |
LiamL. Beamish |
66 | 11 | 22 | 33 | −32 | 41 | 3 | 1 | 1 | 86 | 12,8 % | 0 | 56 % |
MatthewM. Manza |
67 | 13 | 21 | 34 | −28 | 14 | 10 | 0 | 3 | 106 | 12,3 % | 0 | – |
JordanJ. Bax |
52 | 15 | 16 | 31 | −14 | 65 | 2 | 1 | 1 | 101 | 14,9 % | 0 | 50 % |
ChaseC. Gaughan |
49 | 3 | 7 | 10 | +2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 31 | 9,7 % | 0 | 48 % |
|
|
64 | 19 | 26 | 45 | −26 | 14 | 6 | 2 | 1 | 195 | 9,7 % | 0 | 52 % |
TylerT. Challenger |
45 | 10 | 6 | 16 | −13 | 20 | 3 | 0 | 0 | 97 | 10,3 % | 0 | 51 % |
BrennerB. Lammens |
59 | 9 | 9 | 18 | −10 | 95 | 2 | 0 | 1 | 77 | 11,7 % | 0 | – |
Obrancovia 14
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | −3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
48 | 7 | 19 | 26 | −36 | 57 | 2 | 0 | 0 | 106 | 6,6 % | 0 | – |
CameronC. Aucoin |
67 | 7 | 20 | 27 | −15 | 30 | 1 | 0 | 1 | 83 | 8,4 % | 0 | – |
|
|
66 | 5 | 15 | 20 | −13 | 101 | 0 | 0 | 0 | 83 | 6,0 % | 0 | – |
KalibK. Capecci |
14 | 0 | 6 | 6 | +4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 0 | – |
LukasL. Fischer |
26 | 3 | 15 | 18 | −5 | 38 | 0 | 0 | 0 | 60 | 5,0 % | 0 | – |
ChaseC. Sewell |
7 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
28 | 1 | 10 | 11 | −11 | 13 | 0 | 0 | 0 | 39 | 2,6 % | 0 | – |
HunterH. Solomon |
34 | 2 | 2 | 4 | −9 | 25 | 0 | 0 | 0 | 27 | 7,4 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
KadenK. Aucoin |
61 | 2 | 5 | 7 | −24 | 72 | 0 | 1 | 0 | 81 | 2,5 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
49 | 1 | 7 | 8 | +6 | 23 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15 | 11 | 4 | 8 | 0 | 4,52 | ,855 | 0 | 392 | 335 | 57 | 50:25 |
|
|
4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4,69 | ,871 | 0 | 132 | 115 | 17 | 54:25 |
KaleK. Osipenko |
15 | 14 | 5 | 9 | 0 | 4,26 | ,861 | 0 | 381 | 328 | 53 | 49:49 |
|
|
48 | 40 | 11 | 20 | 8 | 3,58 | ,877 | 0 | 1144 | 1003 | 141 | 49:13 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2025/26 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
3
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
4
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 |
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
2
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
4
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
5
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 48 | 10 | 10 | 106 | ,779 | 296:190 | +106 | ||
2
OTTOttawa 67's
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 265:160 | +105 | ||
3
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
4
PBOPeterborough Petes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:231 | +4 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
6
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 212:209 | +3 | ||
7
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
8
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
9
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 | ||
10
OSHOshawa Generals
|
68 | 19 | 45 | 4 | 42 | ,309 | 177:273 | −96 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
2
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
4
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
5
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
6
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
7
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
8
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 48 | 10 | 10 | 106 | ,779 | 296:190 | +106 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
3
OTTOttawa 67's
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 265:160 | +105 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
6
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
7
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
8
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:231 | +4 | ||
10
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
11
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 212:209 | +3 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
13
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
14
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
15
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
16
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 | ||
18
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 | ||
19
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 | ||
20
OSHOshawa Generals
|
68 | 19 | 45 | 4 | 42 | ,309 | 177:273 | −96 |




































