Niagara4:3Koniec
KitchenerNiagara IceDogs – Kitchener Rangers 4:3, 7. 2. 2026
OHL · Základná časť
Ne 8. 2. 2026 · 01:00 · Meridian Centre
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| NIAG | 2 | 1 | 1 | 4 |
| KIT | 2 | 1 | 0 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 2:2
-
1:10
Ryerson Edgar
Alexander Hage, Haoxi Wang
1:0
-
2:48
Grayson Tiller · 2 min, sekanie
-
2:52
Jack Pridham
Dylan Edwards
1:1
-
6:04
Haeden Ellis · 2 min, hákovanie
-
11:35
Reyth Smith · 2 min, sekanie
-
13:03
Jack Pridham
Christian Humphreys, Cameron Reid
1:2
-
19:15
Ethan Czata
Riley Patterson
2:2
2. tretina – 1:1
-
2:41
Ivan Galiyanov · 2 min, bránenie v hre
-
3:30
Dylan Edwards
Cameron Reid, Christian Humphreys
2:3
-
11:12
Riley Patterson
Sebastian Dell'Elce, Jacob Monks
3:3
-
16:02
Dylan Edwards · 2 min, podrazenie
-
19:18
Jacob Monks · 2 min, hákovanie
3. tretina – 1:0
-
0:48
Dylan Edwards · 2 min, vysoká hokejka
-
16:17
Jack Pridham · 2 min, vysoká hokejka
-
17:10
Hayden Reid
Jakub Chromiak, Riley Patterson
4:3
Štatistiky tímov
vs
17
Strely na bránku
31
1/4
Presilovky
3/4
48 %
Vhadzovania
52 %
8
Trestné minúty
8
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 2 | 3 | +2 | 0 | 3 | 7/12 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 5/13 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 2 | 6/12 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 2 | 2/5 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 31 | 28 | 3 | ,903 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | −1 | 2 | 6 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | −1 | 4 | 6 | 1/1 |
|
|
0 | 2 | 2 | −1 | 0 | 3 | 6/15 |
|
|
0 | 2 | 2 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 9/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 6/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4/7 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:38 | 17 | 13 | 4 | ,765 |
Porovnanie v sezóne
vs
70
Body v tabuľke
101
3,10
Góly na zápas
3,84
3,72
Inkasované na zápas
2,63
17,0 %
Presilovky
26,1 %
74,3 %
Oslabenia
81,1 %
28,4
Strely na zápas
32,0
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Niagara +2
Kitchener +6
+6
0
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2025/26
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BenB. Reisnecker |
58 | 1 | 9 | 10 | −6 | 43 | 0 | 0 | 0 | 42 | 2,4 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
JuddJ. Knauft |
46 | 2 | 2 | 4 | −6 | 31 | 0 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 0 | – |
AlexanderA. Hage |
48 | 4 | 10 | 14 | +4 | 16 | 0 | 0 | 0 | 35 | 11,4 % | 0 | 43 % |
KevinK. He |
28 | 14 | 17 | 31 | 0 | 10 | 1 | 1 | 3 | 97 | 14,4 % | 0 | – |
EthanE. Czata |
63 | 25 | 28 | 53 | −18 | 79 | 8 | 1 | 4 | 171 | 14,6 % | 0 | 53 % |
|
|
68 | 18 | 24 | 42 | −23 | 65 | 2 | 2 | 4 | 167 | 10,8 % | 0 | 56 % |
RyersonR. Edgar |
64 | 23 | 26 | 49 | −16 | 18 | 5 | 0 | 3 | 131 | 17,6 % | 0 | 39 % |
JacobJ. Monks |
58 | 2 | 1 | 3 | −6 | 30 | 1 | 0 | 0 | 33 | 6,1 % | 0 | 44 % |
RileyR. Patterson |
60 | 40 | 44 | 84 | −3 | 16 | 8 | 1 | 5 | 268 | 14,9 % | 0 | 53 % |
|
|
20 | 2 | 0 | 2 | −2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 19 | 10,5 % | 0 | 52 % |
WillW. Mullins |
5 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
RyanR. Roobroeck |
49 | 30 | 28 | 58 | +1 | 26 | 10 | 0 | 6 | 207 | 14,5 % | 0 | – |
| 26JadenJ. Flora | 2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
SebastianS. Dell'Elce |
53 | 1 | 8 | 9 | −4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 42 | 2,4 % | 0 | – |
ReythR. Smith |
63 | 4 | 5 | 9 | −15 | 71 | 0 | 1 | 1 | 85 | 4,7 % | 0 | 20 % |
|
|
58 | 4 | 7 | 11 | −6 | 8 | 1 | 0 | 1 | 61 | 6,6 % | 0 | 51 % |
ChaseC. Hull |
29 | 3 | 4 | 7 | +4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 37 | 8,1 % | 0 | 73 % |
BraidyB. Wassilyn |
6 | 2 | 3 | 5 | +6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 0 | – |
MateuM. Spath |
6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | 46 % |
IvanI. Galiyanov |
67 | 4 | 12 | 16 | −11 | 54 | 0 | 1 | 0 | 49 | 8,2 % | 0 | 52 % |
NoahN. Read |
50 | 10 | 10 | 20 | −9 | 37 | 1 | 1 | 0 | 72 | 13,9 % | 0 | 51 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CallumC. Cheynowski |
51 | 1 | 6 | 7 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 37 | 2,7 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
63 | 5 | 14 | 19 | +6 | 66 | 0 | 1 | 1 | 82 | 6,1 % | 0 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
38 | 0 | 4 | 4 | −2 | 30 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0,0 % | 0 | – |
JakubJ. Chromiak |
29 | 6 | 17 | 23 | −11 | 12 | 4 | 0 | 1 | 53 | 11,3 % | 0 | – |
LiamL. Spencer |
60 | 2 | 7 | 9 | 0 | 60 | 1 | 0 | 0 | 46 | 4,3 % | 0 | – |
|
|
29 | 4 | 9 | 13 | −14 | 34 | 1 | 1 | 0 | 63 | 6,3 % | 0 | – |
BlakeB. Barnes |
46 | 1 | 9 | 10 | −8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 38 | 2,6 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ConnorC. Haffner |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
MatthewM. Humphries |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8,66 | ,750 | 0 | 8 | 6 | 2 | 13:51 |
VladislavV. Yermolenko |
45 | 41 | 19 | 20 | 3 | 3,50 | ,896 | 1 | 1392 | 1247 | 145 | 55:13 |
|
|
31 | 26 | 13 | 9 | 3 | 3,52 | ,887 | 2 | 828 | 734 | 94 | 51:44 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 27
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AvryA. Anstis |
62 | 9 | 11 | 20 | +6 | 30 | 0 | 0 | 2 | 72 | 12,5 % | 0 | 25 % |
CameronC. Arquette |
68 | 17 | 28 | 45 | +20 | 29 | 2 | 0 | 4 | 136 | 12,5 % | 0 | 38 % |
HaedenH. Ellis |
63 | 14 | 15 | 29 | +12 | 20 | 5 | 0 | 0 | 110 | 12,7 % | 0 | 49 % |
|
|
35 | 24 | 24 | 48 | +14 | 9 | 10 | 1 | 4 | 126 | 19,0 % | 0 | 41 % |
WestonW. Cameron |
44 | 6 | 10 | 16 | −4 | 44 | 1 | 0 | 1 | 52 | 11,5 % | 0 | 46 % |
|
|
57 | 15 | 41 | 56 | +25 | 29 | 5 | 2 | 5 | 115 | 13,0 % | 0 | – |
LucasL. Ellinas |
6 | 3 | 0 | 3 | −3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 0 | 58 % |
GabrielG. Chiarot |
31 | 5 | 6 | 11 | +9 | 42 | 1 | 0 | 1 | 81 | 6,2 % | 0 | 50 % |
KadenK. Schneider |
18 | 2 | 0 | 2 | +1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 0 | – |
SamS. O'Reilly |
28 | 17 | 26 | 43 | +31 | 11 | 2 | 5 | 6 | 101 | 16,8 % | 0 | 59 % |
|
|
65 | 46 | 44 | 90 | +38 | 54 | 16 | 6 | 7 | 248 | 18,5 % | 0 | 24 % |
|
|
45 | 1 | 3 | 4 | −3 | 84 | 1 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 0 | – |
EvanE. Nicholson |
8 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
47 | 5 | 5 | 10 | −8 | 16 | 1 | 0 | 0 | 58 | 8,6 % | 0 | 55 % |
|
|
28 | 2 | 4 | 6 | −2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 27 | 7,4 % | 0 | 46 % |
TannerT. Lam |
67 | 19 | 29 | 48 | +6 | 22 | 4 | 0 | 3 | 113 | 16,8 % | 0 | 53 % |
|
|
63 | 27 | 58 | 85 | +22 | 33 | 10 | 0 | 5 | 151 | 17,9 % | 0 | 48 % |
55 TommyT. Kut |
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
MatthewM. Hlacar |
51 | 6 | 6 | 12 | +8 | 91 | 0 | 0 | 1 | 58 | 10,3 % | 0 | 28 % |
IanI. Robinson |
5 | 1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 0 | 64 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
EvanE. Headrick |
32 | 0 | 3 | 3 | +2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 0 | 56 % |
LucaL. Romano |
55 | 14 | 19 | 33 | +9 | 22 | 4 | 2 | 0 | 141 | 9,9 % | 0 | 47 % |
AlexanderA. Bilecki |
66 | 9 | 20 | 29 | +16 | 43 | 1 | 0 | 2 | 123 | 7,3 % | 0 | – |
AlexA. Forrest |
9 | 0 | 3 | 3 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
JackJ. LaBrash |
40 | 4 | 2 | 6 | −3 | 20 | 0 | 0 | 1 | 25 | 16,0 % | 0 | 47 % |
JacobJ. Xu |
31 | 1 | 6 | 7 | +6 | 19 | 0 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 0 | – |
Obrancovia 7
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LoganL. Massimi |
1 | 0 | 0 | 0 | +3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
JakubJ. Chromiak |
38 | 6 | 18 | 24 | +23 | 14 | 2 | 0 | 1 | 65 | 9,2 % | 0 | – |
MatthewM. Andonovski |
24 | 1 | 13 | 14 | +22 | 43 | 0 | 0 | 0 | 46 | 2,2 % | 0 | – |
|
|
51 | 2 | 16 | 18 | +14 | 38 | 0 | 0 | 1 | 78 | 2,6 % | 0 | – |
AndrewA. MacNiel |
48 | 2 | 5 | 7 | +4 | 47 | 0 | 1 | 0 | 52 | 3,8 % | 0 | – |
JaredJ. Woolley |
29 | 2 | 9 | 11 | +20 | 30 | 0 | 1 | 1 | 43 | 4,7 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MasonM. Hriczov |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,14 | ,790 | 0 | 19 | 15 | 4 | 57:56 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JasonJ. Schaubel |
28 | 26 | 20 | 3 | 4 | 2,65 | ,897 | 1 | 711 | 638 | 73 | 59:03 |
|
|
41 | 41 | 27 | 10 | 3 | 2,42 | ,899 | 4 | 952 | 856 | 96 | 58:05 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2025/26 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
3
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
4
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 |
Midwest Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
2
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
3
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
4
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
5
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 48 | 10 | 10 | 106 | ,779 | 296:190 | +106 | ||
2
OTTOttawa 67's
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 265:160 | +105 | ||
3
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
4
PBOPeterborough Petes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:231 | +4 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
6
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 212:209 | +3 | ||
7
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
8
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
9
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 | ||
10
OSHOshawa Generals
|
68 | 19 | 45 | 4 | 42 | ,309 | 177:273 | −96 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
2
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
4
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
5
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
6
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
7
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
8
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 48 | 10 | 10 | 106 | ,779 | 296:190 | +106 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
3
OTTOttawa 67's
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 265:160 | +105 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
6
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
7
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
8
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:231 | +4 | ||
10
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
11
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 212:209 | +3 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
13
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
14
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
15
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
16
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 | ||
18
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 | ||
19
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 | ||
20
OSHOshawa Generals
|
68 | 19 | 45 | 4 | 42 | ,309 | 177:273 | −96 |











































