Niagara5:3Koniec
GuelphNiagara IceDogs – Guelph Storm 5:3, 28. 11. 2024
OHL · Základná časť
Pi 29. 11. 2024 · 01:00 · Meridian Centre
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| NIAG | 0 | 4 | 1 | 5 |
| GUE | 0 | 2 | 1 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
18:26
Max Crete · 2 min, podrazenie
2. tretina – 4:2
-
0:30
Vilmer Alriksson
Jett Luchanko, Cam Allen
0:1
-
2:27
Carter Stevens · 5 min, bitka
-
2:27
Max Crete · 5 min, bitka
-
6:57
Ryan Roobroeck
Ethan Czata, Callum Cheynowski
1:1
-
8:17
Mike Levin
Jack Brauti, Masen Wray
2:1
-
11:16
Masen Wray
Braidy Wassilyn, Mike Levin
3:1
-
12:26
Ethan Czata
Ryan Roobroeck
4:1
-
12:56
Parker Snelgrove
Carter Stevens, Wil McFadden
4:2
-
15:37
Tommy Budnick · 2 min, krosček
3. tretina – 1:1
-
0:26
Jett Luchanko
Max Namestnikov, Vilmer Alriksson
4:3
-
1:35
Braidy Wassilyn · 2 min, zdržiavanie hry
-
13:39
Blake Arrowsmith · 2 min, hrubosť
-
14:14
Cam Allen · 2 min, krosček
-
18:59
Ryan Roobroeck
Noah Van Vliet
5:3
Štatistiky tímov
vs
40
Strely na bránku
35
0/2
Presilovky
0/3
43 %
Vhadzovania
57 %
11
Trestné minúty
9
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 1 | 3 | +3 | 0 | 4 | – |
| 16MikeM. LevinPÚ | 1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 1 | 13/22 |
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 1 | 5/13 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 5 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 6/22 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 7 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 35 | 32 | 3 | ,914 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 13/20 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 9/16 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 2 | 6 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 1/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 4 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 2 | 6/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:27 | 39 | 35 | 4 | ,897 |
Porovnanie v sezóne
vs
66
Body v tabuľke
51
3,63
Góly na zápas
3,32
4,46
Inkasované na zápas
4,43
22,1 %
Presilovky
19,3 %
77,1 %
Oslabenia
76,6 %
31,7
Strely na zápas
33,0
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Niagara −5
Guelph −6
0
−6
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
38 | 14 | 18 | 32 | +6 | 37 | 2 | 1 | 2 | 100 | 14,0 % | 0 | 51 % |
KevinK. He |
62 | 36 | 39 | 75 | −2 | 34 | 7 | 2 | 3 | 269 | 13,4 % | 0 | 51 % |
EthanE. Czata |
68 | 21 | 34 | 55 | −9 | 72 | 4 | 0 | 3 | 151 | 13,9 % | 0 | 49 % |
| 16MikeM. Levin | 62 | 13 | 21 | 34 | −14 | 48 | 1 | 1 | 1 | 106 | 12,3 % | 0 | 40 % |
|
|
43 | 7 | 8 | 15 | −13 | 52 | 0 | 0 | 1 | 58 | 12,1 % | 0 | 27 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
23 | 1 | 1 | 2 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
MaxM. Crete |
68 | 11 | 8 | 19 | −27 | 64 | 2 | 0 | 1 | 85 | 12,9 % | 0 | 43 % |
RyanR. Roobroeck |
64 | 41 | 46 | 87 | −7 | 18 | 12 | 2 | 5 | 281 | 14,6 % | 0 | 48 % |
AndreiA. Loshko |
67 | 34 | 36 | 70 | −18 | 21 | 16 | 1 | 4 | 169 | 20,1 % | 0 | 52 % |
|
|
68 | 14 | 12 | 26 | −14 | 20 | 3 | 0 | 0 | 92 | 15,2 % | 0 | 45 % |
|
|
30 | 7 | 12 | 19 | +12 | 6 | 2 | 0 | 2 | 52 | 13,5 % | 0 | 41 % |
BraidyB. Wassilyn |
62 | 8 | 31 | 39 | −21 | 16 | 4 | 0 | 0 | 113 | 7,1 % | 0 | 46 % |
|
|
27 | 3 | 4 | 7 | −7 | 17 | 0 | 0 | 0 | 38 | 7,9 % | 0 | 48 % |
CharlieC. Hotles |
33 | 0 | 2 | 2 | −6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 0 | 61 % |
IvanI. Galiyanov |
68 | 11 | 10 | 21 | −13 | 18 | 0 | 2 | 1 | 65 | 16,9 % | 0 | 44 % |
Obrancovia 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
67 | 8 | 12 | 20 | −5 | 113 | 0 | 0 | 2 | 70 | 11,4 % | 0 | – |
JackJ. Brauti |
64 | 8 | 38 | 46 | −11 | 47 | 1 | 0 | 2 | 115 | 7,0 % | 0 | – |
CallumC. Cheynowski |
68 | 0 | 11 | 11 | −26 | 46 | 0 | 0 | 0 | 105 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
67 | 2 | 11 | 13 | −10 | 92 | 0 | 0 | 0 | 59 | 3,4 % | 0 | – |
|
|
32 | 0 | 1 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
68 | 4 | 23 | 27 | −27 | 74 | 2 | 0 | 0 | 92 | 4,3 % | 0 | – |
|
|
57 | 3 | 12 | 15 | −12 | 18 | 0 | 0 | 1 | 94 | 3,2 % | 0 | – |
|
|
17 | 0 | 1 | 1 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 7
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OwenO. Flores |
47 | 47 | 24 | 16 | 6 | 3,82 | ,899 | 0 | 1656 | 1488 | 168 | 56:06 |
|
|
10 | 7 | 4 | 3 | 0 | 4,63 | ,884 | 0 | 327 | 289 | 38 | 49:12 |
|
|
5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4,48 | ,881 | 0 | 168 | 148 | 20 | 53:31 |
FinnF. Moffett |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | 1,000 | 0 | 3 | 3 | 0 | 5:13 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
MatthewM. Humphries |
13 | 10 | 0 | 10 | 1 | 5,79 | ,832 | 0 | 399 | 332 | 67 | 53:24 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JettJ. Luchanko |
46 | 21 | 35 | 56 | −3 | 46 | 3 | 1 | 4 | 95 | 22,1 % | 0 | 56 % |
AlexA. McLean |
61 | 10 | 13 | 23 | −23 | 10 | 2 | 0 | 2 | 71 | 14,1 % | 0 | 50 % |
ParkerP. Snelgrove |
67 | 11 | 13 | 24 | −20 | 43 | 0 | 1 | 0 | 90 | 12,2 % | 0 | 51 % |
|
|
48 | 11 | 21 | 32 | −23 | 38 | 2 | 0 | 0 | 129 | 8,5 % | 0 | 57 % |
|
|
37 | 12 | 8 | 20 | −2 | 65 | 0 | 0 | 3 | 103 | 11,7 % | 0 | 57 % |
|
|
23 | 2 | 1 | 3 | −1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 7 | 28,6 % | 0 | – |
DanielD. Berehowsky |
5 | 0 | 1 | 1 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
65 | 9 | 9 | 18 | −36 | 19 | 1 | 1 | 0 | 107 | 8,4 % | 0 | 53 % |
CharlieC. Paquette |
68 | 37 | 33 | 70 | −19 | 29 | 11 | 1 | 1 | 234 | 15,8 % | 0 | 54 % |
VilmerV. Alriksson |
26 | 11 | 12 | 23 | −9 | 14 | 5 | 0 | 1 | 91 | 12,1 % | 0 | – |
|
|
65 | 24 | 30 | 54 | −35 | 54 | 7 | 0 | 4 | 247 | 9,7 % | 0 | 54 % |
|
|
6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
23 | 1 | 2 | 3 | −9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5,0 % | 0 | – |
|
|
44 | 16 | 32 | 48 | −7 | 26 | 5 | 0 | 0 | 170 | 9,4 % | 0 | 62 % |
HunterH. McKenzie |
66 | 9 | 10 | 19 | −23 | 23 | 0 | 2 | 1 | 91 | 9,9 % | 0 | 40 % |
|
|
17 | 3 | 0 | 3 | −12 | 6 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 0 | 59 % |
WilW. McFadden |
61 | 5 | 20 | 25 | −2 | 8 | 1 | 0 | 1 | 99 | 5,1 % | 0 | 47 % |
CarterC. Stevens |
66 | 13 | 13 | 26 | −11 | 36 | 8 | 0 | 1 | 104 | 12,5 % | 0 | 56 % |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RowanR. Topp |
54 | 2 | 7 | 9 | −19 | 72 | 0 | 0 | 0 | 74 | 2,7 % | 0 | – |
EricE. Frossard |
30 | 0 | 2 | 2 | −8 | 15 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
10 | 2 | 1 | 3 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 33,3 % | 0 | – |
RylanR. Singh |
65 | 3 | 28 | 31 | −36 | 18 | 0 | 0 | 0 | 97 | 3,1 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
8 | 0 | 0 | 0 | −6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
CamC. Allen |
27 | 7 | 18 | 25 | −5 | 23 | 2 | 0 | 0 | 91 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
49 | 6 | 18 | 24 | −10 | 51 | 0 | 0 | 1 | 93 | 6,5 % | 0 | – |
|
|
13 | 0 | 1 | 1 | +2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
NoahN. Jenken |
23 | 2 | 7 | 9 | −4 | 15 | 0 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 0 | – |
GrantG. Spada |
58 | 0 | 6 | 6 | −29 | 85 | 0 | 0 | 0 | 36 | 0,0 % | 0 | – |
TommyT. Budnick |
17 | 3 | 10 | 13 | +14 | 21 | 0 | 0 | 1 | 23 | 13,0 % | 0 | – |
|
|
59 | 5 | 13 | 18 | −18 | 12 | 1 | 0 | 0 | 68 | 7,4 % | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
ZachZ. Jovanovski |
19 | 18 | 6 | 10 | 3 | 3,71 | ,886 | 1 | 578 | 512 | 66 | 56:12 |
|
|
27 | 27 | 9 | 15 | 1 | 4,20 | ,871 | 0 | 803 | 699 | 104 | 54:58 |
|
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,13 | ,750 | 0 | 16 | 12 | 4 | 39:10 |
|
|
27 | 23 | 6 | 12 | 5 | 4,08 | ,869 | 1 | 773 | 672 | 101 | 55:03 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
4
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 |
Midwest Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
4
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
5
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
2
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
6
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
7
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
8
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
9
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
10
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
5
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
6
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
7
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
8
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
10
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
7
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
9
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
11
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
13
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
15
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
16
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
17
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
18
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
19
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 | ||
20
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |





















