London4:3Koniec
WindsorLondon Knights – Windsor Spitfires 4:3, 22. 3. 2024
OHL · Základná časť
So 23. 3. 2024 · 00:00 · Budweiser Gardens
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| LDN | 0 | 3 | 1 | 4 |
| WSR | 1 | 1 | 1 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
6:04
Connor Toms · 2 min, podrazenie
-
12:07
Carson Woodall
Tanner Winegard, Jack Nesbitt
0:1
-
13:02
Josef Eichler · 2 min, zákrok na hlavu
2. tretina – 3:1
-
1:14
Ruslan Gazizov · 2 min, sekanie
-
3:25
Sam O'Reilly
Kaleb Lawrence, Ruslan Gazizov
1:1
-
4:32
Denver Barkey
Ruslan Gazizov, Easton Cowan
2:1
-
5:37
Alec Leonard
Jacob Julien, Max McCue
3:1
-
6:52
Ryan Abraham
bez asistencie
3:2
-
16:11
Cole Davis · 2 min, vysoká hokejka
3. tretina – 1:1
-
2:11
Ryan Struthers
Tanner Winegard, Noah Morneau
3:3
-
7:08
Colton Smith · 2 min, hákovanie
-
7:37
Easton Cowan
Denver Barkey, Kasper Halttunen
4:3
-
9:42
Jacob Julien · 2 min, zákrok na hlavu
Štatistiky tímov
vs
33
Strely na bránku
22
1/4
Presilovky
0/2
40 %
Vhadzovania
60 %
4
Trestné minúty
8
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1/7 |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 2 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 | 4/8 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 5 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 3 | 8/22 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6/12 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1/2 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 22 | 19 | 3 | ,864 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 1 | 7/11 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 2 | 3/7 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 9/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:16 | 33 | 29 | 4 | ,879 |
Porovnanie v sezóne
vs
104
Body v tabuľke
44
4,74
Góly na zápas
3,63
2,90
Inkasované na zápas
5,29
32,6 %
Presilovky
21,1 %
85,0 %
Oslabenia
74,6 %
33,7
Strely na zápas
29,8
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
London +10
Windsor −10
+10
0
−10
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EastonE. Cowan |
54 | 34 | 62 | 96 | +38 | 64 | 3 | 7 | 4 | 182 | 18,7 % | 0 | 47 % |
RyderR. Boulton |
45 | 2 | 3 | 5 | −11 | 56 | 0 | 0 | 0 | 26 | 7,7 % | 0 | 31 % |
KasperK. Halttunen |
57 | 32 | 29 | 61 | +18 | 61 | 16 | 0 | 4 | 208 | 15,4 % | 0 | 48 % |
JacobJ. Julien |
67 | 29 | 49 | 78 | +32 | 53 | 8 | 3 | 2 | 146 | 19,9 % | 0 | 56 % |
EvanE. Van Gorp |
44 | 6 | 6 | 12 | −7 | 14 | 0 | 1 | 0 | 24 | 25,0 % | 0 | 36 % |
|
|
9 | 0 | 3 | 3 | +2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
SamS. O'Reilly |
68 | 20 | 36 | 56 | +32 | 34 | 4 | 2 | 2 | 165 | 12,1 % | 0 | 48 % |
KalebK. Lawrence |
28 | 10 | 9 | 19 | +10 | 48 | 2 | 0 | 2 | 47 | 21,3 % | 0 | 55 % |
29 BrodyB. Crane |
12 | 0 | 2 | 2 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 0 | 49 % |
SawyerS. Boulton |
40 | 3 | 2 | 5 | −14 | 63 | 0 | 0 | 1 | 21 | 14,3 % | 0 | – |
|
|
40 | 6 | 4 | 10 | −6 | 8 | 1 | 1 | 2 | 52 | 11,5 % | 0 | 38 % |
MaxM. McCue |
62 | 27 | 34 | 61 | +27 | 110 | 8 | 2 | 8 | 116 | 23,3 % | 0 | 52 % |
ReneR. Van Bommel |
29 | 0 | 1 | 1 | −7 | 17 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | 38 % |
|
|
63 | 36 | 45 | 81 | +42 | 59 | 10 | 5 | 6 | 189 | 19,0 % | 0 | 24 % |
WilliamW. Nicholl |
65 | 6 | 14 | 20 | −2 | 38 | 0 | 0 | 0 | 44 | 13,6 % | 0 | 51 % |
|
|
4 | 0 | 1 | 1 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
DenverD. Barkey |
64 | 35 | 67 | 102 | +45 | 28 | 5 | 7 | 4 | 192 | 18,2 % | 0 | 53 % |
LandonL. Sim |
39 | 10 | 19 | 29 | +21 | 63 | 1 | 1 | 2 | 68 | 14,7 % | 0 | 49 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HenryH. Brzustewicz |
52 | 2 | 4 | 6 | +7 | 20 | 0 | 0 | 1 | 45 | 4,4 % | 0 | – |
SamS. Dickinson |
68 | 18 | 52 | 70 | +56 | 30 | 11 | 0 | 2 | 233 | 7,7 % | 0 | – |
IsaiahI. George |
68 | 6 | 24 | 30 | +26 | 54 | 0 | 0 | 1 | 133 | 4,5 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
NoahN. Jenken |
7 | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
66 | 4 | 14 | 18 | +13 | 82 | 0 | 0 | 1 | 64 | 6,3 % | 0 | – |
JaredJ. Woolley |
37 | 3 | 2 | 5 | +5 | 21 | 0 | 0 | 0 | 19 | 15,8 % | 0 | – |
OliverO. Bonk |
60 | 24 | 43 | 67 | +28 | 32 | 15 | 0 | 5 | 160 | 15,0 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
JacksonJ. Edward |
59 | 7 | 23 | 30 | +43 | 92 | 1 | 0 | 1 | 103 | 6,8 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MichaelM. Simpson |
48 | 48 | 34 | 10 | 2 | 2,61 | ,905 | 4 | 1274 | 1153 | 121 | 57:50 |
AlekseiA. Medvedev |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
23 | 20 | 16 | 4 | 2 | 2,96 | ,899 | 1 | 644 | 579 | 65 | 57:21 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A.J.A. Spellacy |
67 | 21 | 17 | 38 | −22 | 59 | 3 | 5 | 3 | 106 | 19,8 % | 0 | 41 % |
|
|
41 | 4 | 3 | 7 | −16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23 | 17,4 % | 0 | 38 % |
|
|
66 | 13 | 21 | 34 | −34 | 25 | 4 | 1 | 0 | 121 | 10,7 % | 0 | 54 % |
|
|
64 | 31 | 35 | 66 | −29 | 82 | 4 | 1 | 2 | 180 | 17,2 % | 0 | 47 % |
|
|
50 | 14 | 21 | 35 | −32 | 10 | 3 | 0 | 0 | 102 | 13,7 % | 0 | 50 % |
JacobJ. Maillet |
37 | 12 | 21 | 33 | −9 | 16 | 1 | 0 | 0 | 110 | 10,9 % | 0 | 50 % |
|
|
13 | 0 | 1 | 1 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
45 | 3 | 2 | 5 | −19 | 17 | 0 | 0 | 0 | 39 | 7,7 % | 0 | 43 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
PaulP. Christopoulos |
9 | 6 | 5 | 11 | −1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 26 | 23,1 % | 0 | – |
|
|
68 | 13 | 15 | 28 | −36 | 23 | 1 | 0 | 1 | 158 | 8,2 % | 0 | 58 % |
|
|
64 | 36 | 54 | 90 | −14 | 33 | 11 | 0 | 1 | 221 | 16,3 % | 0 | 21 % |
|
|
58 | 9 | 9 | 18 | −32 | 58 | 3 | 0 | 0 | 90 | 10,0 % | 0 | 47 % |
|
|
55 | 6 | 6 | 12 | −21 | 61 | 1 | 0 | 1 | 29 | 20,7 % | 0 | 44 % |
|
|
4 | 2 | 0 | 2 | +1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 100,0 % | 0 | – |
PasqualeP. Zito |
5 | 3 | 3 | 6 | −7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12 | 25,0 % | 0 | 52 % |
|
|
63 | 20 | 21 | 41 | −37 | 55 | 6 | 2 | 2 | 102 | 19,6 % | 0 | 39 % |
|
|
20 | 2 | 5 | 7 | −10 | 12 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 0 | – |
|
|
17 | 2 | 5 | 7 | −3 | 8 | 1 | 0 | 0 | 26 | 7,7 % | 0 | 38 % |
|
|
37 | 22 | 25 | 47 | −15 | 14 | 3 | 3 | 3 | 102 | 21,6 % | 0 | 42 % |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AdrianA. Manzo |
5 | 1 | 0 | 1 | +3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
64 | 5 | 7 | 12 | −31 | 128 | 1 | 0 | 0 | 75 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
7 | 0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
57 | 6 | 23 | 29 | −24 | 22 | 0 | 0 | 1 | 110 | 5,5 % | 0 | – |
KieronK. Walton |
63 | 1 | 13 | 14 | −27 | 32 | 0 | 0 | 1 | 52 | 1,9 % | 0 | – |
|
|
49 | 0 | 4 | 4 | −40 | 23 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0,0 % | 0 | – |
RobertoR. Mancini |
19 | 0 | 3 | 3 | +7 | 20 | 0 | 0 | 0 | 36 | 0,0 % | 0 | – |
DjibrilD. Touré |
21 | 2 | 4 | 6 | −4 | 34 | 0 | 0 | 0 | 32 | 6,3 % | 0 | – |
AnthonyA. Cristoforo |
67 | 7 | 31 | 38 | −43 | 29 | 4 | 0 | 1 | 114 | 6,1 % | 0 | – |
JamesJ. Jodoin |
8 | 0 | 1 | 1 | −6 | 14 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
16 | 5 | 15 | 20 | −3 | 8 | 2 | 0 | 0 | 43 | 11,6 % | 0 | – |
|
|
53 | 0 | 6 | 6 | −18 | 27 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
17 | 15 | 5 | 7 | 3 | 4,50 | ,867 | 1 | 487 | 422 | 65 | 51:00 |
|
|
39 | 36 | 10 | 23 | 3 | 5,09 | ,855 | 0 | 1238 | 1059 | 179 | 54:05 |
|
|
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,66 | ,790 | 0 | 38 | 30 | 8 | 42:24 |
|
|
19 | 16 | 3 | 11 | 2 | 5,37 | ,853 | 0 | 617 | 526 | 91 | 53:32 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Midwest Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
3
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
4
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
5
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 |
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
2
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
4
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
5
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
6
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
7
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
8
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
10
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
6
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
9
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
10
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
11
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
12
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
13
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
14
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
15
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
16
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
18
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
19
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |



























