Kitchener2:5Koniec
ErieKitchener Rangers – Erie Otters 2:5, 27. 9. 2024
OHL · Základná časť
So 28. 9. 2024 · 01:00 · Kitchener Memorial Auditorium
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| KIT | 0 | 0 | 2 | 2 |
| ER | 2 | 0 | 3 | 5 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:2
-
6:02
Diego Da Silva · 5 min, trest v zápase
-
10:05
Sam Alfano
Pano Fimis
0:1
-
12:30
Weston Cameron · 2 min, hrubosť
-
13:28
Martin Mišiak SVK
Pano Fimis, Ty Henry
0:2
-
14:17
Adrian Misaljevic · 2 min, zdržiavanie hry
-
18:57
Ty Henry · 2 min, zákrok na hlavu
-
18:57
Ty Henry · 2 min, hrubosť
-
18:57
Andrew Vermeulen · 2 min, nešportové správanie
2. tretina – 0:0
-
1:38
Carson Campbell · 2 min, vysoká hokejka
3. tretina – 2:3
-
2:46
Matthew Andonovski · 2 min, krosček
-
7:35
Carey Terrance
Nathan Sauder
0:3
-
8:35
Cameron Arquette
bez asistencie
1:3
-
11:25
Ty Henry · 2 min, bránenie v hre
-
12:12
Lucas Ellinas
Cameron Reid, Luca Romano
2:3
-
12:21
Weston Cameron · 2 min, napadnutie zo slepého uhla
-
13:22
Martin Mišiak SVK
Pano Fimis, Ty Henry
2:4
-
18:49
Sam Alfano
Malcolm Spence
2:5
Štatistiky tímov
vs
34
Strely na bránku
34
1/3
Presilovky
2/5
46 %
Vhadzovania
54 %
12
Trestné minúty
11
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 10/20 |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 4 | 2/5 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 9/22 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 8/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:31 | 33 | 29 | 4 | ,879 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 3 | 3 | +1 | 0 | 2 | 13/20 |
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 0 | 6 | 0/2 |
|
|
2 | 0 | 2 | +1 | 0 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 6 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 8/16 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 10/18 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 34 | 32 | 2 | ,941 |
Porovnanie v sezóne
vs
100
Body v tabuľke
74
3,74
Góly na zápas
3,65
2,69
Inkasované na zápas
3,84
22,0 %
Presilovky
21,5 %
84,8 %
Oslabenia
77,1 %
31,9
Strely na zápas
34,2
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Kitchener −7
Erie +1
+3
0
−7
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 25
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AvryA. Anstis |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
67 | 31 | 38 | 69 | +18 | 14 | 9 | 0 | 7 | 201 | 15,4 % | 0 | 49 % |
CameronC. Arquette |
53 | 8 | 7 | 15 | −3 | 11 | 0 | 0 | 1 | 91 | 8,8 % | 0 | 42 % |
HaedenH. Ellis |
36 | 3 | 6 | 9 | +6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 40 | 7,5 % | 0 | 51 % |
|
|
63 | 7 | 12 | 19 | +14 | 34 | 0 | 2 | 1 | 56 | 12,5 % | 0 | 51 % |
WestonW. Cameron |
5 | 0 | 0 | 0 | −3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
67 | 14 | 40 | 54 | +39 | 44 | 3 | 0 | 3 | 140 | 10,0 % | 0 | – |
LucasL. Ellinas |
50 | 20 | 17 | 37 | +16 | 51 | 6 | 2 | 6 | 153 | 13,1 % | 0 | 52 % |
KadenK. Schneider |
14 | 0 | 1 | 1 | −5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
48 | 27 | 27 | 54 | +22 | 38 | 10 | 1 | 6 | 189 | 14,3 % | 0 | 36 % |
|
|
65 | 3 | 8 | 11 | +2 | 74 | 0 | 0 | 1 | 62 | 4,8 % | 0 | – |
|
|
64 | 14 | 17 | 31 | +13 | 22 | 3 | 0 | 1 | 95 | 14,7 % | 0 | 55 % |
|
|
13 | 2 | 2 | 4 | −9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23 | 8,7 % | 0 | 25 % |
TannerT. Lam |
67 | 13 | 40 | 53 | +18 | 24 | 2 | 0 | 1 | 100 | 13,0 % | 0 | 57 % |
|
|
4 | 2 | 1 | 3 | −1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 10 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
28 | 11 | 22 | 33 | +8 | 8 | 3 | 0 | 3 | 55 | 20,0 % | 0 | 52 % |
TrentT. Swick |
60 | 27 | 34 | 61 | +11 | 48 | 6 | 1 | 3 | 171 | 15,8 % | 0 | 52 % |
MatthewM. Hlacar |
43 | 7 | 1 | 8 | +2 | 62 | 0 | 0 | 1 | 36 | 19,4 % | 0 | – |
|
|
29 | 4 | 5 | 9 | +2 | 23 | 0 | 0 | 0 | 37 | 10,8 % | 0 | – |
EvanE. Headrick |
19 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 24 | 12,5 % | 0 | – |
|
|
55 | 10 | 9 | 19 | +14 | 26 | 0 | 1 | 0 | 109 | 9,2 % | 0 | 56 % |
LucaL. Romano |
67 | 25 | 26 | 51 | +5 | 22 | 8 | 0 | 3 | 185 | 13,5 % | 0 | 46 % |
AlexanderA. Bilecki |
45 | 3 | 11 | 14 | +4 | 29 | 0 | 0 | 0 | 40 | 7,5 % | 0 | – |
JackJ. LaBrash |
36 | 2 | 5 | 7 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 23 | 8,7 % | 0 | 40 % |
JacobJ. Xu |
8 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – |
Obrancovia 4
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JakubJ. Chromiak |
54 | 4 | 28 | 32 | +14 | 20 | 2 | 0 | 1 | 91 | 4,4 % | 0 | – |
MatthewM. Andonovski |
65 | 6 | 15 | 21 | +10 | 132 | 2 | 0 | 2 | 109 | 5,5 % | 0 | – |
|
|
65 | 3 | 25 | 28 | +31 | 41 | 0 | 0 | 0 | 83 | 3,6 % | 0 | – |
AndrewA. MacNiel |
33 | 0 | 3 | 3 | +6 | 25 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JacksonJ. Parsons |
52 | 51 | 37 | 12 | 3 | 2,24 | ,920 | 6 | 1445 | 1330 | 115 | 59:16 |
JasonJ. Schaubel |
18 | 17 | 10 | 3 | 3 | 3,40 | ,878 | 0 | 482 | 423 | 59 | 57:46 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
45 | 12 | 11 | 23 | −13 | 8 | 1 | 1 | 0 | 79 | 15,2 % | 0 | 44 % |
CareyC. Terrance |
45 | 20 | 19 | 39 | 0 | 14 | 2 | 3 | 1 | 132 | 15,2 % | 0 | 50 % |
|
|
66 | 20 | 36 | 56 | −6 | 29 | 8 | 0 | 3 | 171 | 11,7 % | 0 | 51 % |
JackJ. Clarke |
19 | 0 | 0 | 0 | −4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | 27 % |
KaydenK. Edwards |
5 | 1 | 0 | 1 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 0 | 40 % |
|
|
65 | 32 | 41 | 73 | +10 | 57 | 5 | 5 | 7 | 222 | 14,4 % | 0 | 27 % |
|
|
57 | 2 | 4 | 6 | −8 | 42 | 0 | 0 | 0 | 44 | 4,5 % | 0 | – |
|
|
68 | 41 | 43 | 84 | +4 | 55 | 13 | 4 | 3 | 290 | 14,1 % | 0 | 38 % |
|
|
47 | 1 | 4 | 5 | −2 | 10 | 0 | 0 | 1 | 21 | 4,8 % | 0 | 44 % |
WesleyW. Royston |
63 | 14 | 13 | 27 | −5 | 58 | 2 | 0 | 2 | 116 | 12,1 % | 0 | – |
TylerT. Challenger |
63 | 6 | 4 | 10 | −13 | 12 | 1 | 0 | 2 | 57 | 10,5 % | 0 | 49 % |
|
|
65 | 15 | 23 | 38 | −21 | 36 | 3 | 0 | 0 | 151 | 9,9 % | 0 | 45 % |
MartinM. Mišiak |
60 | 23 | 36 | 59 | −14 | 14 | 9 | 0 | 5 | 161 | 14,3 % | 0 | 44 % |
|
|
64 | 5 | 6 | 11 | −11 | 29 | 0 | 0 | 2 | 60 | 8,3 % | 0 | 47 % |
OndrejO. Molnár |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
68 | 32 | 54 | 86 | +9 | 32 | 8 | 3 | 3 | 260 | 12,3 % | 0 | 63 % |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TyT. Henry |
63 | 1 | 16 | 17 | −5 | 78 | 0 | 0 | 0 | 97 | 1,0 % | 0 | – |
OliverO. Turner |
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
67 | 1 | 8 | 9 | +27 | 47 | 0 | 0 | 0 | 82 | 1,2 % | 0 | – |
MichaelM. D'Alessio |
7 | 0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
33 | 1 | 5 | 6 | −16 | 30 | 0 | 0 | 0 | 36 | 2,8 % | 0 | – |
|
|
17 | 0 | 0 | 0 | −3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
38 | 2 | 11 | 13 | +7 | 31 | 0 | 0 | 0 | 72 | 2,8 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
MatthewM. Schaefer |
17 | 7 | 15 | 22 | +21 | 8 | 2 | 0 | 2 | 70 | 10,0 % | 0 | – |
|
|
47 | 0 | 7 | 7 | −12 | 25 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
64 | 5 | 31 | 36 | −27 | 76 | 1 | 0 | 0 | 106 | 4,7 % | 0 | – |
LucasL. Ambrosio |
52 | 4 | 9 | 13 | +1 | 44 | 0 | 0 | 0 | 45 | 8,9 % | 0 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
54 | 53 | 28 | 18 | 6 | 3,42 | ,895 | 2 | 1642 | 1470 | 172 | 55:52 |
|
|
21 | 15 | 6 | 10 | 0 | 4,24 | ,860 | 0 | 542 | 466 | 76 | 51:10 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Midwest Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
4
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
5
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
5
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
6
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
7
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
8
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
10
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 55 | 11 | 2 | 112 | ,824 | 325:180 | +145 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 254:183 | +71 | ||
3
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 309:223 | +86 | ||
4
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 281:221 | +60 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 281:232 | +49 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 41 | 21 | 6 | 88 | ,647 | 261:218 | +43 | ||
7
BARBarrie Colts
|
68 | 42 | 22 | 4 | 88 | ,647 | 250:219 | +31 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 36 | 22 | 10 | 82 | ,603 | 298:240 | +58 | ||
9
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 38 | 27 | 3 | 79 | ,581 | 324:274 | +50 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 34 | 28 | 6 | 74 | ,544 | 248:261 | −13 | ||
11
SBYSudbury Wolves
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 245:269 | −24 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 29 | 31 | 8 | 66 | ,485 | 247:303 | −56 | ||
13
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 229:249 | −20 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 29 | 35 | 4 | 62 | ,456 | 226:268 | −42 | ||
15
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 194:252 | −58 | ||
16
OSOwen Sound Attack
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 211:253 | −42 | ||
17
OTTOttawa 67's
|
68 | 24 | 34 | 10 | 58 | ,426 | 203:270 | −67 | ||
18
SARSarnia Sting
|
68 | 22 | 33 | 13 | 57 | ,419 | 197:286 | −89 | ||
19
GUEGuelph Storm
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 226:301 | −75 | ||
20
PBOPeterborough Petes
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 172:279 | −107 |






























