Guelph1:3Koniec
Sault Ste. MarieGuelph Storm – Soo Greyhounds 1:3, 16. 1. 2026
OHL · Základná časť
So 17. 1. 2026 · 01:07 · Sleeman Centre
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| GUE | 0 | 0 | 1 | 1 |
| SOO | 0 | 1 | 2 | 3 |
Priebeh zápasu
2. tretina – 0:1
-
5:55
Quinn Beauchesne · 2 min, držanie
-
9:23
Mykhailo Haponenko · 2 min, bránenie v hre
-
10:51
Chase Reid
Quinn McKenzie, Christopher Brown
0:1
-
18:19
Ethan Miedema · 2 min, hákovanie
3. tretina – 1:2
-
0:39
Tyler Hopkins
Ethan Miedema
1:1
-
17:00
Jeremy Martin
Quinn McKenzie, Marco Mignosa
1:2
-
19:31
Brady Smith
Marco Mignosa, Chase Reid
1:3
Štatistiky tímov
vs
20
Strely na bránku
29
0/0
Presilovky
1/3
59 %
Vhadzovania
41 %
6
Trestné minúty
0
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 1 | 10/16 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10/21 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2/2 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:28 | 28 | 26 | 2 | ,929 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7/19 |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 0 | 1/2 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 5 | 0/2 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 5 | 2/10 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 20 | 19 | 1 | ,950 |
Porovnanie v sezóne
vs
61
Body v tabuľke
84
3,31
Góly na zápas
3,69
3,87
Inkasované na zápas
3,00
16,0 %
Presilovky
19,8 %
79,5 %
Oslabenia
78,8 %
30,9
Strely na zápas
31,0
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Guelph +2
Sault Ste. Marie +6
+6
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2025/26
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
JettJ. Luchanko |
11 | 2 | 15 | 17 | −1 | 10 | 0 | 1 | 1 | 25 | 8,0 % | 0 | 56 % |
AlexA. McLean |
30 | 7 | 14 | 21 | −2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 56 | 12,5 % | 0 | 49 % |
ParkerP. Snelgrove |
68 | 11 | 14 | 25 | −13 | 52 | 0 | 1 | 1 | 87 | 12,6 % | 0 | 57 % |
CarterC. Lewandowski |
6 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 46 % |
|
|
8 | 1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
68 | 25 | 22 | 47 | −16 | 46 | 7 | 0 | 7 | 149 | 16,8 % | 0 | 45 % |
|
|
68 | 15 | 26 | 41 | −9 | 16 | 2 | 1 | 1 | 156 | 9,6 % | 0 | 54 % |
MarkM. Pape |
46 | 3 | 4 | 7 | −15 | 24 | 0 | 0 | 0 | 45 | 6,7 % | 0 | 55 % |
CharlieC. Paquette |
36 | 17 | 19 | 36 | −17 | 6 | 4 | 0 | 3 | 122 | 13,9 % | 0 | 38 % |
|
|
38 | 2 | 7 | 9 | −3 | 28 | 0 | 0 | 0 | 33 | 6,1 % | 0 | 51 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
HunterH. McKenzie |
62 | 10 | 13 | 23 | −9 | 21 | 0 | 1 | 0 | 86 | 11,6 % | 0 | 49 % |
LayneL. Gallacher |
32 | 5 | 13 | 18 | −5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 51 | 9,8 % | 0 | 52 % |
|
|
45 | 3 | 4 | 7 | −7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 51 | 5,9 % | 0 | – |
JaakkoJ. Wycisk |
60 | 17 | 26 | 43 | −8 | 22 | 3 | 0 | 2 | 112 | 15,2 % | 0 | 47 % |
IlliaI. Shybinskyi |
60 | 19 | 25 | 44 | −2 | 10 | 9 | 0 | 0 | 134 | 14,2 % | 0 | – |
JoshuaJ. Avery |
12 | 2 | 3 | 5 | −5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 8,0 % | 0 | 75 % |
ŠimonŠ. Bělohorský |
34 | 9 | 4 | 13 | +4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 50 | 18,0 % | 0 | – |
TylerT. Hopkins |
27 | 13 | 12 | 25 | −1 | 12 | 4 | 1 | 2 | 91 | 14,3 % | 0 | 50 % |
WilW. McFadden |
62 | 11 | 30 | 41 | −12 | 14 | 2 | 0 | 0 | 104 | 10,6 % | 0 | 50 % |
CarterC. Stevens |
53 | 20 | 16 | 36 | −12 | 29 | 3 | 0 | 2 | 157 | 12,7 % | 0 | 49 % |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
EricE. Frossard |
51 | 5 | 9 | 14 | −8 | 51 | 0 | 0 | 0 | 61 | 8,2 % | 0 | – |
RylanR. Singh |
52 | 4 | 19 | 23 | −5 | 23 | 0 | 0 | 0 | 116 | 3,4 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
RowanR. Topp |
57 | 3 | 10 | 13 | 0 | 64 | 0 | 0 | 0 | 64 | 4,7 % | 0 | – |
|
|
56 | 7 | 28 | 35 | −14 | 57 | 2 | 0 | 1 | 120 | 5,8 % | 0 | – |
BraedenB. Van Gelder |
10 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
PatrickP. Babin |
42 | 0 | 6 | 6 | −7 | 14 | 0 | 0 | 0 | 35 | 0,0 % | 0 | – |
NoahN. Jenken |
37 | 6 | 11 | 17 | +1 | 35 | 2 | 0 | 3 | 56 | 10,7 % | 0 | – |
GrantG. Spada |
61 | 6 | 15 | 21 | +11 | 75 | 0 | 0 | 0 | 81 | 7,4 % | 0 | – |
ZackZ. Naish |
7 | 0 | 1 | 1 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | −7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZachZ. Jovanovski |
52 | 50 | 25 | 20 | 4 | 3,39 | ,890 | 1 | 1514 | 1347 | 167 | 56:46 |
|
|
21 | 17 | 3 | 14 | 1 | 4,30 | ,863 | 1 | 561 | 484 | 77 | 51:07 |
CruzC. Reznik |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,02 | ,815 | 0 | 27 | 22 | 5 | 59:45 |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JeremyJ. Martin |
54 | 26 | 13 | 39 | +4 | 18 | 5 | 0 | 3 | 106 | 24,5 % | 0 | 34 % |
|
|
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
KarstenK. Barbeau |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
BradyB. Smith |
11 | 1 | 0 | 1 | −1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 0 | – |
BradyB. Smith |
67 | 10 | 13 | 23 | +9 | 18 | 0 | 2 | 1 | 85 | 11,8 % | 0 | 45 % |
TravisT. Hayes |
63 | 16 | 24 | 40 | +27 | 52 | 1 | 1 | 2 | 139 | 11,5 % | 0 | 36 % |
TobiášT. Zvolenský |
51 | 6 | 6 | 12 | +8 | 8 | 0 | 0 | 3 | 42 | 14,3 % | 0 | – |
|
|
31 | 1 | 1 | 2 | −4 | 24 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 0 | – |
|
|
8 | 1 | 1 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
24 | 6 | 4 | 10 | −4 | 38 | 3 | 0 | 0 | 41 | 14,6 % | 0 | 46 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
QuinnQ. McKenzie |
65 | 21 | 30 | 51 | +12 | 12 | 3 | 1 | 1 | 154 | 13,6 % | 0 | 49 % |
|
|
65 | 35 | 54 | 89 | +27 | 33 | 10 | 4 | 6 | 240 | 14,6 % | 0 | 29 % |
JordanJ. Charron |
66 | 25 | 22 | 47 | +9 | 68 | 1 | 1 | 4 | 169 | 14,8 % | 0 | 45 % |
ChristopherC. Brown |
68 | 19 | 40 | 59 | +18 | 22 | 7 | 0 | 3 | 123 | 15,4 % | 0 | 46 % |
BradyB. Martin |
24 | 8 | 16 | 24 | +6 | 37 | 2 | 1 | 0 | 75 | 10,7 % | 0 | 49 % |
CarsonC. Andrew |
50 | 7 | 7 | 14 | +2 | 19 | 0 | 0 | 2 | 44 | 15,9 % | 0 | 45 % |
ColinC. Fitzgerald |
39 | 9 | 11 | 20 | −6 | 31 | 4 | 0 | 1 | 92 | 9,8 % | 0 | 52 % |
RyanR. Kaczynski |
47 | 2 | 8 | 10 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 51 | 3,9 % | 0 | 47 % |
NoahN. Laus |
68 | 12 | 17 | 29 | −1 | 23 | 3 | 1 | 1 | 106 | 11,3 % | 0 | 53 % |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
26 | 0 | 3 | 3 | +2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
LukasL. Fischer |
39 | 5 | 21 | 26 | +12 | 50 | 1 | 1 | 1 | 79 | 6,3 % | 0 | – |
|
|
33 | 1 | 10 | 11 | +8 | 12 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 0 | – |
CallumC. Croskery |
43 | 3 | 15 | 18 | +17 | 25 | 0 | 0 | 0 | 59 | 5,1 % | 0 | – |
SpencerS. Evans |
63 | 2 | 11 | 13 | +20 | 69 | 0 | 0 | 1 | 65 | 3,1 % | 0 | – |
CharlieC. Ashcroft |
8 | 0 | 1 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
HunterH. Solomon |
26 | 1 | 5 | 6 | −2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 0 | – |
JakubJ. Winkelhofer |
48 | 7 | 18 | 25 | +17 | 24 | 1 | 0 | 2 | 65 | 10,8 % | 0 | – |
|
|
16 | 0 | 1 | 1 | −2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
HarrisH. Pangretitsch |
67 | 2 | 12 | 14 | +20 | 53 | 0 | 0 | 1 | 68 | 2,9 % | 0 | – |
|
|
45 | 18 | 30 | 48 | +27 | 30 | 8 | 0 | 2 | 177 | 10,2 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WilliamW. Camputaro |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
CarterC. George |
24 | 24 | 13 | 8 | 3 | 2,40 | ,913 | 3 | 670 | 612 | 58 | 60:25 |
|
|
11 | 11 | 7 | 3 | 1 | 2,89 | ,888 | 0 | 286 | 254 | 32 | 60:24 |
LandonL. Miller |
33 | 33 | 19 | 12 | 2 | 2,82 | ,890 | 3 | 848 | 755 | 93 | 59:57 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2025/26 Všetky tabuľky →
Midwest Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
2
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
3
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
4
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
5
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 |
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
2
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
4
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
5
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
2
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
4
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
5
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
6
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
7
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
8
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 48 | 10 | 10 | 106 | ,779 | 296:190 | +106 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
3
OTTOttawa 67's
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 265:160 | +105 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
6
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
7
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
8
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:231 | +4 | ||
10
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
11
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 212:209 | +3 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
13
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
14
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
15
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
16
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 | ||
18
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 | ||
19
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 | ||
20
OSHOshawa Generals
|
68 | 19 | 45 | 4 | 42 | ,309 | 177:273 | −96 |










































