Brantford4:2Koniec
GuelphBrantford Bulldogs – Guelph Storm 4:2, 14. 2. 2026
OHL · Základná časť
So 14. 2. 2026 · 22:00 · TD Civic Centre
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| BFD | 0 | 1 | 3 | 4 |
| GUE | 0 | 1 | 1 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
0:26
Owen Protz · 2 min, napadnutie
-
11:34
Rylan Singh · 2 min, hrubosť
-
11:34
Marek Vanacker · 2 min, hrubosť
-
13:37
Grant Spada · 2 min, krosček
-
18:36
Gabriel Frasca · 2 min, vysoká hokejka
2. tretina – 1:1
-
6:46
Illia Shybinskyi
Tyler Hopkins, Jaakko Wycisk
0:1
-
8:50
Jett Luchanko
Cooper Dennis, Adam Jiříček
1:1
-
9:27
Noah Jenken · 2 min, hrubosť
-
11:13
Gabriel Frasca · 2 min, bránenie v hre
-
12:31
Tyler Hopkins · 2 min, vysoká hokejka
3. tretina – 3:1
-
8:51
Patrick Babin · 2 min, zdržiavanie hry
-
9:10
Hunter McKenzie · 2 min, podrazenie
-
10:15
Caleb Malhotra
Marek Vanacker, Jett Luchanko
2:1
-
12:15
Gabriel Frasca
Cooper Dennis
3:1
-
12:15
Luca Testa · 2 min, hrubosť
-
18:31
Marek Vanacker
Jett Luchanko, Ben Danford
4:1
-
19:20
Wil McFadden
Layne Gallacher, Mark Pape
4:2
Štatistiky tímov
vs
37
Strely na bránku
32
1/5
Presilovky
0/4
42 %
Vhadzovania
58 %
10
Trestné minúty
12
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 2 | 3 | +2 | 0 | 5 | 5/10 |
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 2 | 0/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | 4/15 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 5/9 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 6 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 2 | 7/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:27 | 32 | 30 | 2 | ,938 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 6 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 1 | 4/6 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 5/5 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8/11 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 10/17 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 1/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 5/13 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:08 | 36 | 33 | 3 | ,917 |
Porovnanie v sezóne
vs
106
Body v tabuľke
61
4,35
Góly na zápas
3,31
2,79
Inkasované na zápas
3,87
34,8 %
Presilovky
16,0 %
79,6 %
Oslabenia
79,5 %
33,0
Strely na zápas
30,9
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Brantford +2
Guelph +2
+4
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2025/26
Útočníci 25
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
JeremyJ. Freeman |
57 | 3 | 11 | 14 | −1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 71 | 4,2 % | 0 | 34 % |
AdamA. Beňák |
48 | 28 | 49 | 77 | +22 | 29 | 7 | 1 | 4 | 128 | 21,9 % | 0 | 54 % |
RyderR. Boulton |
48 | 4 | 4 | 8 | −2 | 79 | 0 | 0 | 1 | 33 | 12,1 % | 0 | – |
|
|
17 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | 33 % |
JettJ. Luchanko |
27 | 5 | 21 | 26 | +10 | 24 | 1 | 0 | 0 | 50 | 10,0 % | 0 | 54 % |
DylanD. Tsherna |
36 | 4 | 3 | 7 | +3 | 24 | 0 | 0 | 0 | 35 | 11,4 % | 0 | 39 % |
NikolasN. Rossetto |
49 | 6 | 3 | 9 | −9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 53 | 11,3 % | 0 | 32 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
21 SamS. McCue |
25 | 10 | 7 | 17 | +13 | 24 | 2 | 0 | 0 | 45 | 22,2 % | 0 | 52 % |
AidenA. O'Donnell |
14 | 4 | 4 | 8 | +5 | 12 | 1 | 0 | 1 | 32 | 12,5 % | 0 | – |
CharlieC. Paquette |
29 | 12 | 15 | 27 | +7 | 28 | 2 | 0 | 2 | 71 | 16,9 % | 0 | 23 % |
CooperC. Dennis |
68 | 34 | 40 | 74 | +48 | 14 | 3 | 3 | 4 | 269 | 12,6 % | 0 | 43 % |
PhilipP. Govedaris |
26 | 1 | 7 | 8 | +5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3,8 % | 0 | – |
|
|
67 | 29 | 55 | 84 | +33 | 51 | 9 | 0 | 8 | 140 | 20,7 % | 0 | 50 % |
JoeyJ. Banas |
12 | 0 | 1 | 1 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
JakeJ. O'Brien |
53 | 28 | 65 | 93 | +34 | 28 | 13 | 2 | 5 | 147 | 19,0 % | 0 | 47 % |
ParkerP. Holmes |
49 | 6 | 11 | 17 | +7 | 37 | 0 | 0 | 3 | 41 | 14,6 % | 0 | 31 % |
LayneL. Gallacher |
21 | 5 | 7 | 12 | +9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 25 | 20,0 % | 0 | 49 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
MarekM. Vanacker |
60 | 47 | 35 | 82 | +39 | 33 | 17 | 1 | 8 | 246 | 19,1 % | 0 | – |
JoshuaJ. Avery |
3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 0 | 41 % |
|
|
31 | 6 | 9 | 15 | +9 | 23 | 3 | 0 | 1 | 60 | 10,0 % | 0 | 48 % |
LucaL. Testa |
50 | 15 | 11 | 26 | +11 | 22 | 2 | 0 | 2 | 108 | 13,9 % | 0 | 44 % |
|
|
2 | 1 | 0 | 1 | −1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100,0 % | 0 | 40 % |
Obrancovia 14
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14 | 2 | 3 | 5 | +12 | 11 | 1 | 0 | 1 | 16 | 12,5 % | 0 | – |
AdamA. Jiříček |
55 | 19 | 40 | 59 | +31 | 33 | 9 | 0 | 5 | 159 | 11,9 % | 0 | – |
OwenO. Protz |
64 | 5 | 18 | 23 | +45 | 84 | 0 | 0 | 1 | 77 | 6,5 % | 0 | – |
GavinG. Christie |
9 | 0 | 0 | 0 | −5 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
61 | 3 | 25 | 28 | +26 | 8 | 1 | 0 | 0 | 98 | 3,1 % | 0 | – |
PatrickP. Babin |
6 | 0 | 1 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
VladimírV. Dravecký |
58 | 9 | 19 | 28 | +24 | 24 | 0 | 0 | 0 | 90 | 10,0 % | 0 | – |
HeathH. Bogart |
4 | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
DavidD. Buchman |
16 | 0 | 2 | 2 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
53 | 3 | 11 | 14 | +21 | 51 | 0 | 0 | 0 | 72 | 4,2 % | 0 | – |
CamronC. Hankai |
36 | 2 | 6 | 8 | +1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 31 | 6,5 % | 0 | – |
BenB. Danford |
37 | 2 | 14 | 16 | +12 | 8 | 0 | 0 | 0 | 63 | 3,2 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
89 AlexanderA. Karmanov |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MaksimM. Corovic |
2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4,97 | ,828 | 0 | 58 | 48 | 10 | 60:20 |
RyersonR. Leenders |
38 | 38 | 27 | 5 | 5 | 2,69 | ,910 | 2 | 1124 | 1023 | 101 | 59:10 |
DavidD. Egorov |
29 | 28 | 21 | 4 | 3 | 2,49 | ,920 | 4 | 904 | 832 | 72 | 59:54 |
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
JettJ. Luchanko |
11 | 2 | 15 | 17 | −1 | 10 | 0 | 1 | 1 | 25 | 8,0 % | 0 | 56 % |
AlexA. McLean |
30 | 7 | 14 | 21 | −2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 56 | 12,5 % | 0 | 49 % |
ParkerP. Snelgrove |
68 | 11 | 14 | 25 | −13 | 52 | 0 | 1 | 1 | 87 | 12,6 % | 0 | 57 % |
CarterC. Lewandowski |
6 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 46 % |
|
|
8 | 1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
68 | 25 | 22 | 47 | −16 | 46 | 7 | 0 | 7 | 149 | 16,8 % | 0 | 45 % |
|
|
68 | 15 | 26 | 41 | −9 | 16 | 2 | 1 | 1 | 156 | 9,6 % | 0 | 54 % |
MarkM. Pape |
46 | 3 | 4 | 7 | −15 | 24 | 0 | 0 | 0 | 45 | 6,7 % | 0 | 55 % |
CharlieC. Paquette |
36 | 17 | 19 | 36 | −17 | 6 | 4 | 0 | 3 | 122 | 13,9 % | 0 | 38 % |
|
|
38 | 2 | 7 | 9 | −3 | 28 | 0 | 0 | 0 | 33 | 6,1 % | 0 | 51 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
HunterH. McKenzie |
62 | 10 | 13 | 23 | −9 | 21 | 0 | 1 | 0 | 86 | 11,6 % | 0 | 49 % |
LayneL. Gallacher |
32 | 5 | 13 | 18 | −5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 51 | 9,8 % | 0 | 52 % |
|
|
45 | 3 | 4 | 7 | −7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 51 | 5,9 % | 0 | – |
JaakkoJ. Wycisk |
60 | 17 | 26 | 43 | −8 | 22 | 3 | 0 | 2 | 112 | 15,2 % | 0 | 47 % |
IlliaI. Shybinskyi |
60 | 19 | 25 | 44 | −2 | 10 | 9 | 0 | 0 | 134 | 14,2 % | 0 | – |
JoshuaJ. Avery |
12 | 2 | 3 | 5 | −5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 8,0 % | 0 | 75 % |
ŠimonŠ. Bělohorský |
34 | 9 | 4 | 13 | +4 | 6 | 1 | 0 | 1 | 50 | 18,0 % | 0 | – |
TylerT. Hopkins |
27 | 13 | 12 | 25 | −1 | 12 | 4 | 1 | 2 | 91 | 14,3 % | 0 | 50 % |
WilW. McFadden |
62 | 11 | 30 | 41 | −12 | 14 | 2 | 0 | 0 | 104 | 10,6 % | 0 | 50 % |
CarterC. Stevens |
53 | 20 | 16 | 36 | −12 | 29 | 3 | 0 | 2 | 157 | 12,7 % | 0 | 49 % |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
EricE. Frossard |
51 | 5 | 9 | 14 | −8 | 51 | 0 | 0 | 0 | 61 | 8,2 % | 0 | – |
RylanR. Singh |
52 | 4 | 19 | 23 | −5 | 23 | 0 | 0 | 0 | 116 | 3,4 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
RowanR. Topp |
57 | 3 | 10 | 13 | 0 | 64 | 0 | 0 | 0 | 64 | 4,7 % | 0 | – |
|
|
56 | 7 | 28 | 35 | −14 | 57 | 2 | 0 | 1 | 120 | 5,8 % | 0 | – |
BraedenB. Van Gelder |
10 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
PatrickP. Babin |
42 | 0 | 6 | 6 | −7 | 14 | 0 | 0 | 0 | 35 | 0,0 % | 0 | – |
NoahN. Jenken |
37 | 6 | 11 | 17 | +1 | 35 | 2 | 0 | 3 | 56 | 10,7 % | 0 | – |
GrantG. Spada |
61 | 6 | 15 | 21 | +11 | 75 | 0 | 0 | 0 | 81 | 7,4 % | 0 | – |
ZackZ. Naish |
7 | 0 | 1 | 1 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | −7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZachZ. Jovanovski |
52 | 50 | 25 | 20 | 4 | 3,39 | ,890 | 1 | 1514 | 1347 | 167 | 56:46 |
|
|
21 | 17 | 3 | 14 | 1 | 4,30 | ,863 | 1 | 561 | 484 | 77 | 51:07 |
CruzC. Reznik |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,02 | ,815 | 0 | 27 | 22 | 5 | 59:45 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2025/26 Všetky tabuľky →
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 48 | 10 | 10 | 106 | ,779 | 296:190 | +106 | ||
2
OTTOttawa 67's
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 265:160 | +105 | ||
3
PBOPeterborough Petes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:231 | +4 | ||
4
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 212:209 | +3 | ||
5
OSHOshawa Generals
|
68 | 19 | 45 | 4 | 42 | ,309 | 177:273 | −96 |
Midwest Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
2
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
3
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
4
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
5
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 48 | 10 | 10 | 106 | ,779 | 296:190 | +106 | ||
2
OTTOttawa 67's
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 265:160 | +105 | ||
3
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
4
PBOPeterborough Petes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:231 | +4 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
6
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 212:209 | +3 | ||
7
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
8
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
9
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 | ||
10
OSHOshawa Generals
|
68 | 19 | 45 | 4 | 42 | ,309 | 177:273 | −96 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
2
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
4
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
5
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
6
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
7
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
8
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 | ||
10
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 48 | 10 | 10 | 106 | ,779 | 296:190 | +106 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
68 | 47 | 14 | 7 | 101 | ,743 | 261:179 | +82 | ||
3
OTTOttawa 67's
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 265:160 | +105 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 45 | 14 | 9 | 99 | ,728 | 246:194 | +52 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 44 | 15 | 9 | 97 | ,713 | 264:173 | +91 | ||
6
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 261:199 | +62 | ||
7
LDNLondon Knights
|
68 | 40 | 23 | 5 | 85 | ,625 | 242:207 | +35 | ||
8
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 39 | 23 | 6 | 84 | ,618 | 251:204 | +47 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:231 | +4 | ||
10
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 237:215 | +22 | ||
11
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 212:209 | +3 | ||
12
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 211:253 | −42 | ||
13
OSOwen Sound Attack
|
68 | 27 | 32 | 9 | 63 | ,463 | 243:279 | −36 | ||
14
GUEGuelph Storm
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 225:263 | −38 | ||
15
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 228:292 | −64 | ||
16
SBYSudbury Wolves
|
68 | 27 | 39 | 2 | 56 | ,412 | 211:262 | −51 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 21 | 38 | 9 | 51 | ,375 | 205:289 | −84 | ||
18
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 19 | 39 | 10 | 48 | ,353 | 164:246 | −82 | ||
19
ERErie Otters
|
68 | 18 | 41 | 9 | 45 | ,331 | 179:289 | −110 | ||
20
OSHOshawa Generals
|
68 | 19 | 45 | 4 | 42 | ,309 | 177:273 | −96 |











































