Brampton1:3Koniec
SarniaBrampton Steelheads – Sarnia Sting 1:3, 14. 1. 2024
OHL · Základná časť
Ne 14. 1. 2024 · 20:00 · Paramount Fine Foods Centre
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| BRAM | 0 | 0 | 1 | 1 |
| SAR | 1 | 0 | 2 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
5:30
Mason Zebeski · 2 min, hákovanie
-
5:56
Lukas Fischer
Roman Kukumberg, Easton Wainwright
0:1
-
11:34
MacGregor Richmond · 2 min, držanie
-
17:38
Angus MacDonell · 2 min, hrubosť
-
19:40
Lukas Fischer · 2 min, bránenie v hre
2. tretina – 0:0
-
1:36
Owen MacDonald · 2 min, vysoká hokejka
-
1:36
Owen MacDonald · 2 min, vysoká hokejka
-
7:08
Marc Boudreau · 2 min, podrazenie
3. tretina – 1:2
-
11:19
Jack Van Volsen
Adam Židlický, Jakub Fibigr
1:1
-
13:21
Nathan Omeri
Owen MacDonald, Marko Sikic
1:2
-
18:10
Ryan Brown
bez asistencie
1:3
Štatistiky tímov
vs
34
Strely na bránku
23
0/3
Presilovky
1/4
50 %
Vhadzovania
50 %
8
Trestné minúty
6
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | 14/21 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 8/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 2/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/1 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:30 | 22 | 20 | 2 | ,909 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9/11 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 1/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 5/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 9/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0/1 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 34 | 33 | 1 | ,971 |
Porovnanie v sezóne
vs
84
Body v tabuľke
54
3,65
Góly na zápas
3,00
3,12
Inkasované na zápas
4,29
21,3 %
Presilovky
17,3 %
81,3 %
Oslabenia
71,5 %
32,5
Strely na zápas
26,8
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Brampton −2
Sarnia −1
+4
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DeanD. Loukus |
31 | 8 | 14 | 22 | −3 | 14 | 4 | 0 | 0 | 52 | 15,4 % | 0 | 40 % |
JackJ. Van Volsen |
63 | 20 | 12 | 32 | −2 | 27 | 5 | 0 | 2 | 110 | 18,2 % | 0 | 49 % |
AngusA. MacDonell |
61 | 32 | 30 | 62 | +20 | 90 | 5 | 2 | 5 | 160 | 20,0 % | 0 | 45 % |
|
|
64 | 8 | 3 | 11 | 0 | 41 | 0 | 0 | 1 | 83 | 9,6 % | 0 | – |
|
|
55 | 24 | 11 | 35 | +9 | 52 | 7 | 0 | 7 | 144 | 16,7 % | 0 | 50 % |
GabrielG. Chiarot |
48 | 5 | 5 | 10 | −1 | 38 | 0 | 0 | 1 | 47 | 10,6 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
KieranK. Witkowski |
58 | 3 | 4 | 7 | −1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 73 | 4,1 % | 0 | 32 % |
LucasL. Karmiris |
62 | 14 | 29 | 43 | +19 | 28 | 0 | 0 | 2 | 131 | 10,7 % | 0 | 49 % |
|
|
66 | 26 | 55 | 81 | +35 | 8 | 6 | 1 | 3 | 210 | 12,4 % | 0 | 50 % |
RyanR. Del Monte |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
8 | 1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 0 | – |
|
|
37 | 8 | 21 | 29 | +2 | 14 | 1 | 0 | 3 | 126 | 6,3 % | 0 | 30 % |
MacGregorM. Richmond |
63 | 2 | 3 | 5 | −14 | 25 | 0 | 0 | 1 | 34 | 5,9 % | 0 | 48 % |
MarcM. Boudreau |
64 | 12 | 11 | 23 | +12 | 86 | 0 | 0 | 1 | 94 | 12,8 % | 0 | 40 % |
AdamA. Židlický |
54 | 10 | 19 | 29 | +6 | 82 | 2 | 0 | 1 | 100 | 10,0 % | 0 | – |
PorterP. Martone |
60 | 33 | 38 | 71 | +25 | 63 | 10 | 0 | 3 | 188 | 17,6 % | 0 | 26 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
StevieS. Leskovar |
61 | 2 | 10 | 12 | +11 | 113 | 0 | 0 | 0 | 96 | 2,1 % | 0 | – |
JakubJ. Fibigr |
61 | 7 | 36 | 43 | +13 | 35 | 2 | 0 | 2 | 120 | 5,8 % | 0 | – |
|
|
65 | 3 | 22 | 25 | +1 | 35 | 1 | 0 | 1 | 76 | 3,9 % | 0 | – |
FinnF. Harding |
68 | 10 | 24 | 34 | +39 | 54 | 1 | 1 | 0 | 115 | 8,7 % | 0 | – |
|
|
31 | 0 | 2 | 2 | −2 | 34 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
47 | 0 | 8 | 8 | +17 | 55 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0,0 % | 0 | – |
ChasC. Sharpe |
67 | 19 | 34 | 53 | +10 | 30 | 10 | 0 | 3 | 182 | 10,4 % | 0 | – |
LiamL. Spencer |
4 | 0 | 2 | 2 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
16 | 0 | 1 | 1 | −2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RyersonR. Leenders |
46 | 44 | 24 | 17 | 4 | 3,12 | ,909 | 3 | 1527 | 1388 | 139 | 58:05 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
25 | 24 | 14 | 5 | 4 | 2,72 | ,915 | 1 | 751 | 687 | 64 | 56:28 |
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
37 | 10 | 17 | 27 | −2 | 34 | 1 | 0 | 3 | 84 | 11,9 % | 0 | 47 % |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
CooperC. Way |
68 | 11 | 18 | 29 | −24 | 50 | 4 | 0 | 1 | 105 | 10,5 % | 0 | 53 % |
|
|
51 | 5 | 4 | 9 | −21 | 31 | 0 | 0 | 0 | 59 | 8,5 % | 0 | 57 % |
|
|
61 | 24 | 16 | 40 | −21 | 71 | 6 | 0 | 2 | 142 | 16,9 % | 0 | 48 % |
|
|
54 | 13 | 24 | 37 | −18 | 25 | 2 | 1 | 3 | 128 | 10,2 % | 0 | 49 % |
MarkoM. Sikic |
66 | 18 | 39 | 57 | −16 | 28 | 3 | 3 | 0 | 144 | 12,5 % | 0 | 46 % |
|
|
31 | 9 | 7 | 16 | −10 | 21 | 3 | 0 | 1 | 45 | 20,0 % | 0 | 58 % |
KaiK. Schwindt |
33 | 13 | 10 | 23 | −1 | 30 | 6 | 0 | 0 | 66 | 19,7 % | 0 | 44 % |
RomanR. Kukumberg |
24 | 4 | 6 | 10 | −6 | 11 | 0 | 0 | 0 | 39 | 10,3 % | 0 | 58 % |
SandisS. Vilmanis |
30 | 10 | 18 | 28 | −9 | 6 | 3 | 0 | 1 | 100 | 10,0 % | 0 | – |
RyanR. Brown |
49 | 11 | 9 | 20 | −8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 68 | 16,2 % | 0 | – |
|
|
50 | 9 | 9 | 18 | −18 | 56 | 0 | 1 | 2 | 57 | 15,8 % | 0 | 37 % |
|
|
68 | 23 | 23 | 46 | −27 | 38 | 8 | 0 | 2 | 175 | 13,1 % | 0 | 54 % |
|
|
61 | 6 | 11 | 17 | −11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 32 | 18,8 % | 0 | 37 % |
|
|
43 | 0 | 5 | 5 | −16 | 4 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
58 | 3 | 2 | 5 | −25 | 65 | 0 | 0 | 0 | 41 | 7,3 % | 0 | 18 % |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65 | 11 | 19 | 30 | −23 | 77 | 1 | 0 | 2 | 130 | 8,5 % | 0 | – |
|
|
29 | 0 | 3 | 3 | −8 | 42 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 0 | – |
LukasL. Fischer |
68 | 6 | 28 | 34 | −27 | 79 | 4 | 0 | 0 | 119 | 5,0 % | 0 | – |
|
|
38 | 2 | 8 | 10 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 36 | 5,6 % | 0 | – |
|
|
9 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
13 | 0 | 2 | 2 | −7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
AlexA. Čajkovič |
14 | 1 | 1 | 2 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
|
|
59 | 5 | 8 | 13 | −13 | 14 | 1 | 1 | 1 | 56 | 8,9 % | 0 | – |
|
|
8 | 0 | 0 | 0 | −4 | 14 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
20 | 0 | 1 | 1 | −15 | 17 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
67 | 0 | 10 | 10 | −12 | 42 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0,00 | 1,000 | 1 | 16 | 16 | 0 | 23:53 |
|
|
52 | 48 | 16 | 28 | 3 | 3,98 | ,875 | 1 | 1507 | 1318 | 189 | 54:51 |
|
|
24 | 19 | 7 | 11 | 1 | 4,50 | ,847 | 0 | 556 | 471 | 85 | 47:12 |
BenjaminB. Gaudreau |
1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4,00 | ,826 | 0 | 23 | 19 | 4 | 60:00 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
2
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
3
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
4
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
3
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
4
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
5
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
6
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
7
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
8
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
10
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
5
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
6
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
7
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
8
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
9
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
10
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
6
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
9
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
10
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
11
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
12
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
13
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
14
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
15
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
16
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
18
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
19
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |


















