VIDEO Tatar zasypal súpera bodyčekmi, Černákova Tampa zlomila sériu prehier vo veľkom štýle

Tomáš Tatar so spoluhráčmi © nhl.com

Tomáš Tatar doslova zasypal súpera bodyčekmi. Erik Černák druhý najvyťažovanejší obranca, jeho Tampa prelomila sériu prehier.

Štvrtú po sebe idúcu výhru na tripe získalo Calgary, vyhralo v New Jersey 5:3. Rozhodlo už v prvej tretine, ktorú ovládlo suverénne 4:0. Dvakrát sa presadil Andrew Mangiapane, ktorý má výbornú formu a nastrieľal už sedem gólov v šiestich dueloch. Nováčik Nico Daws prežil nočnú moru - inkasoval tri góly zo siedmich striel a vystriedal ešte v prvej tretine. Tomáš Tatar odohral 18 minút a 29 sekúnd. S piatimi bodyčekmi bol v tomto smere najaktívnejším hráčom stretnutia. Marián Studenič a Christián Jaroš boli v pozícii zdravých náhradníkov.

Tampa Bay získala prvú výhru v riadnom čase. Podarilo sa jej to v skutočne veľkom štýle, na ľade Pittsburghu vyhrala vysoko 5:1. Penguins skončila päťzápasová bodová séria, ktorú ťahali od úvodu sezóny. Lightning prelomili trojzápasovú sériu prehier. Andrej Vasilevskij mal 28 úspešných zásahov. Ondřej Palát a Ryan McDonagh v druhej tretine skórovali 10 sekúnd po sebe. Erik Černák bol druhým najvyťažovanejším obrancom "bleskov" s ice-time 23 minút a 16 sekúnd. Raz vystrelil na bránku, pridal jeden bodyček.

Obavy o budúcnosť Mešára: Čakalo sa niečo iné, bude to tvrdé. Dá Montrealu priestor na výmenu?

25.04.24, 06:16

Montreal chce v lete novú hviezdu do útoku. Odhalené, koho plánuje ponúknuť na výmenu

Včera, 06:36

Dvorský prehovoril: Toto je jeho reakcia na to, že ho nezavolali do reprezentácie

25.04.24, 12:28

V zámorí hodnotili sezónu hráčov New Jersey: Známka Šimona Nemca vyrazila dych!

Včera, 13:34

Zachráni ich Crosby? Kanada je sklamaná, pred MS počíta ospravedlnenky od hviezd NHL

25.04.24, 19:07

Craig Ramsay vysvetlil, prečo nenominoval Dvorského a Mešára. Reprezentačný nováčik Pospíšil sa má na čo...

pred 5 hod.

Bol terčom ostrej kritiky, že odmietol účasť na MS. Kapitán Montrealu teraz oznámil životné rozhodnutie

25.04.24, 07:41

VIDEO Súperovi naháňal hrôzu, rozbehol gólovú akciu, zabránil istému gólu: Slovensko na dosah obrovskej posily...

Včera, 05:51

Na MS to bude pre Slovensko krst ohňom: Američania skladajú smrtiaci tím, zverejnili prvých 15 hviezd z NHL

25.04.24, 08:21

Tomáš Tatar: Smutný zo sezóny v zámorí, nadšený z mladíkov, ktorí prerazili v NHL. Toto je moja vízia

25.04.24, 08:52