VIDEO Tatar parádne zavesil a poslal zápas do predĺženia! To rozhodol debutant Staal

Tomáš Tatar © nhl.com
BONUS Bonus 4000 € + 20 € pre každého nového hráča!

Zavesil a prispel k parádnemu víťaznému obratu! Tatar poslal zápas do predĺženia, rozhodol debutant Eric Staal

Montrealu sa podaril skvelý obrat. Po úvodných dvoch tretinách prehrával v domácej aréne s Edmontonom 0:2. Dokázal otočiť a vyhral 3:2pp. Vyrovnávajúci gól strelil Tomáš Tatar parádnou strelou z pravého kruhu. V predĺžení rozhodol debutant v drese Canadiens Eric Staal.

Staal prišiel do Montrealu 27. marca. Musel prejsť povinnou 7-dňovou karanténou. V nedeľu korčuľoval prvýkrát.

„Som si istý, že je veľmi šťastný," hovoril Tatar po stretnutí, cituje ho portál nhl.com. „Myslím, že si to zaslúžil. Odohral veľmi tvrdý zápas. Je veľmi silný na vhadzovaniach a mal nejaké príležitosti. Samozrejme sme za neho veľmi šťastní, že sa mu podarilo zhodiť opicu zo svojho chrbta, viete, hral za nový tím."

Nielen Tatara určite mrzelo zranenie jeho spoluhráča z útoku Brendana Gallaghera. V prvej tretine dostal pukom po strele Alexandera Romanova a tréner Ducharme po zápase uviedol, že má zlomený palec.

Studenič o ťažkých súbojoch s Fehérvárym: Zistil som, že nebudem ako McDavid

Marián Studenič o debute v NHL proti Crosbymu, porovnal NHL s AHL, o ťažkých súbojoch s Fehérvárym

Dnes, 08:33

0

Ďalší Slovák zrelý na NHL? Lantoši s dvoma gólmi, už je najlepším strelcom tímu

Zažiaril! Ďalší slovenský reprezentant súci na NHL? Po dvojgólovom výkone je najlepším strelcom tímu

Dnes, 07:20

0

Jurčo s pluskou a treťou výhrou v rade, Vegas valcujú

Vegas od príchodu Jurča do prvého tímu s treťou výhrou v rade. Slovenský útočník si pripísal plusku