VIDEO Stále neporazený Campbell vytvoril rekord, Tatar hral vo vynovenom útoku

Tomáš Tatar vs Joe Thornton © nhl.com
BONUS Bonus 4000 € + 20 € pre každého nového hráča!

Jack Campbell stále neporazený! Vytvoril nový rekord. Tomáš Tatar s mínuskou

Jack Campbell sa stal víťazným talizmanom Toronta. Vychytal výhru aj vo svojom 10. zápase v sezóne. Stanovil nový klubový rekord. Leafs porazili Montreal na domácom ľade 3:2. Campbell predviedol 32 úspešných zásahov. Auston Matthews strelil 28. gól v sezóne a pridal asistenciu. Leafs vyhrali už piaty zápas v rade a ôsmy z deviatich. Montrealu nestačili ani dva góly Corey Perryho, ani to, že v druhej tretine prestrieľal Toronto 17-4. Jonathan Drouin (Canadiens) neskóroval už v 18. zápase v rade. Tomáš Tatar mal jednu mínusku počas takmer 18 minút na ľade. Dvakrát vystrelil, dal jeden bodyček. V jeho útoku s Danaultom absentuje zranený Brendan Gallagher, ktorého vyradil zlomený palec. Nahradil ho Jesperi Kotkaniemi.

Studenič o ťažkých súbojoch s Fehérvárym: Zistil som, že nebudem ako McDavid

Marián Studenič o debute v NHL proti Crosbymu, porovnal NHL s AHL, o ťažkých súbojoch s Fehérvárym

Dnes, 08:33

0

Ďalší Slovák zrelý na NHL? Lantoši s dvoma gólmi, už je najlepším strelcom tímu

Zažiaril! Ďalší slovenský reprezentant súci na NHL? Po dvojgólovom výkone je najlepším strelcom tímu

Dnes, 07:20

0

Jurčo s pluskou a treťou výhrou v rade, Vegas valcujú

Vegas od príchodu Jurča do prvého tímu s treťou výhrou v rade. Slovenský útočník si pripísal plusku