VIDEO Slaf šou pokračuje! Černák sa nestačil diviť, Juraja neubránil pri šikovnom gólovom teči

Juraj Slafkovský © X/Montreal Canadiens

Slafkovského šou pokračuje! Černák neveril vlastným očiam, Juraja neubránil a ten predviedol šikovný gólový teč. K tomu ešte parádne vypracoval gól pre Caufielda

Juraj Slafkovský pokračuje vo famóznych výkonoch! Znovu ťažil zo svojej enormnej fyzickej sily. "Zaparkoval" medzi kruhmi, nedokázal ho ubrániť ani kamarát a tiež rodák z Košíc Erik Černáka a po strele Arbera Xhekaja od modrej čiary Juraj parádne cez krajana tečoval puk do bránky.
Navyše len o niečo viac ako tri minúty ukázal ďalšiu skvelú akciu, keď ťažil zo svojej fyzickej sily a veľkého tela. V rohu klziska podržal puk, ubránil ho pred dvoma protihráčmi, rozohral na Nicka Suzukiho a ten nabíjal na gól Colea Caufielda. Slafkovský tak už má na konte 16 gólov a 44 bodov v 75 zápasoch.
Slafkovský hrá s veľkou chuťou, so šiestimi strelami bol druhým najaktívnejším strelcom v zápase. Odohral 22 minút a 44 sekúnd, pripísal si jednu plusku a tiež jeden hit. Montreal po domácej prehre s Tampou Bay 4:7 definitívne stratil šancu na postup do play off a Slafkovský je tak voľný pre MS v Česku.

Erik Černák bol na ľade 18 minút a 54 sekúnd, pripísal si po dva hity, strely a zblokované strely. Dostal aj dvojminútový trest za podrazenie. Tampu Bay za výhrou potiahli najväčšie útočné esá - tri body zaznamenali Nikita Kučerov (1+2) aj Steven Stamkos (2+1).

Skvelá správa aj pre Slovákov! NHL plánuje do 5 rokov obrovské zmeny

Včera, 09:05

Minulý rok ho draftovali do NHL, zažiaril na kempe: Mladý Slovák mení klub

27.04.24, 19:45

Museli ho dokopať k tomu, aby makal! Slovák je najlepším obrancom v českej extralige: Prečo ešte nie je v NHL?

Včera, 07:39

VIDEO Šesťorkinovi až vyletela hokejka! Fehérváry uzavrel sezónu v NHL parádnym gólom, je voľný pre MS

Dnes, 06:33

VIDEO Hrozivá scéna! V hromadnej bitke takmer prišiel o ruku

Včera, 08:44

Skvelá správa! Ďalšia hviezda z NHL potvrdila účasť na MS v Česku: Som pripravený prísť

pred 6 hod.

VIDEO Ku*va bráško, nevyplakávaj, toto nie je juniorský hokej! Hviezdy Toronta sfúkli na striedačke Marnera ako...

Dnes, 09:38

Montreal sa dozvedel dôležitú správu: V tento deň získa novú hviezdu

Včera, 09:23

VIDEO Podávanie rúk sa zvrhlo: Dvojnásobný víťaz Stanley Cupu sa takmer pobil

Dnes, 10:18

Slafkovský medzi päťkou nedotknuteľných Montrealu. Spoluhráč by na jeho mieste plakal a volal mame