VIDEO Slaf šou pokračuje! Černák sa nestačil diviť, Juraja neubránil pri šikovnom gólovom teči

Juraj Slafkovský © X/Montreal Canadiens

Slafkovského šou pokračuje! Černák neveril vlastným očiam, Juraja neubránil a ten predviedol šikovný gólový teč. K tomu ešte parádne vypracoval gól pre Caufielda

Juraj Slafkovský pokračuje vo famóznych výkonoch! Znovu ťažil zo svojej enormnej fyzickej sily. "Zaparkoval" medzi kruhmi, nedokázal ho ubrániť ani kamarát a tiež rodák z Košíc Erik Černáka a po strele Arbera Xhekaja od modrej čiary Juraj parádne cez krajana tečoval puk do bránky.
Navyše len o niečo viac ako tri minúty ukázal ďalšiu skvelú akciu, keď ťažil zo svojej fyzickej sily a veľkého tela. V rohu klziska podržal puk, ubránil ho pred dvoma protihráčmi, rozohral na Nicka Suzukiho a ten nabíjal na gól Colea Caufielda. Slafkovský tak už má na konte 16 gólov a 44 bodov v 75 zápasoch.
Slafkovský hrá s veľkou chuťou, so šiestimi strelami bol druhým najaktívnejším strelcom v zápase. Odohral 22 minút a 44 sekúnd, pripísal si jednu plusku a tiež jeden hit. Montreal po domácej prehre s Tampou Bay 4:7 definitívne stratil šancu na postup do play off a Slafkovský je tak voľný pre MS v Česku.

Erik Černák bol na ľade 18 minút a 54 sekúnd, pripísal si po dva hity, strely a zblokované strely. Dostal aj dvojminútový trest za podrazenie. Tampu Bay za výhrou potiahli najväčšie útočné esá - tri body zaznamenali Nikita Kučerov (1+2) aj Steven Stamkos (2+1).

Neporovnateľný rozdiel: Neodohral ani minútu, no za týždeň v NHL zarobil viac ako za 2 mesiace hrania na farme

25.07.24, 13:43

10 najhorších zmlúv v NHL: Najväčším úletom kontrakt hviezdneho spoluhráča Pospíšila

25.07.24, 09:51

Osudný voľný večer! Ramsay spomínal, ako objavil Slafkovského a Nemca. Ich draft kuriózne prepásol: Musel na...

Včera, 07:09

V NHL neodohral ani minútu, napriek tomu ho označili za rozdielového hráča: Obrovská pocta pre Dvorského

Včera, 20:37

Slafkovského spoluhráč spôsobil rozruch: Sťažuje sa na vysoké dane v Montreale

25.07.24, 07:52

Získal bronz na MS, hrával za New Jersey a Buffalo: Teraz sa rozhodol pre odchod do KHL

Včera, 08:48

Po získaní Mičkova ďalší veľký krok Philadelphie: Kontrakt za 70 miliónov dolárov pre nového najdrahšieho...

25.07.24, 21:00

Bude to jeho najlepší kamarát: Mičkov spoznal svojho ochrancu, ukázali mu jeho bitku s Rempem

Včera, 09:51

Zmluva za takmer 25 miliónov dolárov: Mladý fínsky brankár dostal po prelomovej sezóne v NHL nový kontrakt

25.07.24, 07:31

Mičkov: Chcem vyhrať Stanley Cup a venovať ho pamiatke zosnulého otca

25.07.24, 09:19