VIDEO Sekerove zaváhanie odštartovalo prehru Dallasu, Tatarova asistencia stačila na bod, zranený Černák chýbal pri výhre

Andrej Sekera © nhl.com
BONUS Bonus 4000 € + 20 € pre každého nového hráča!

Sekerove zaváhanie odštartovalo ďalšiu prehru Dallasu. Zranený Černák chýbal pri triumfe Tampy Bay. Tatarova asistencia stačila Montrealu len na bod.

Paul Stastny dvoma gólmi pomohol Winnipegu k víťazstvu na ľade Montrealu 4:3pp. Pierre-Luc Dubois rozhodol o triumfe 31 sekúnd pred koncom predĺženia. Connor Hellebuyck pochytal 33 striel domácich. Corey Perry pomohol Canadiens k zisku bodu gólom a asistenciou. Pre Montreal to bola tretia prehra zo štyroch zápasov od výmeny trénera Juliena za Ducharmea.

Winnipeg má v tejto sezóne v predĺženiach perfektný rekord 5-0. Tréner Paul Maurice praktizuje zaujímavú taktiku, keď namiesto dvoch útočníkov a jedného obrancu posiela na ľade troch útočníkov. „Každý hrá chlap na chlapa, takže dvaja útočníci s obrancom robia rovnaké veci ako keď sú na ľade traja útočníci. Ale keď sa pozriete na konci sezóny, chlapci, ktorí dávajú všetky góly sú útočníci. Takže sa snažíme posielať do hry čo najviac útočníkov ako je možné," vysvetľoval svoju taktiku pre nhl.com.

Tomáš Tatar odohral takmer 17 minút, zapísal jednu asistenciu. Raz vystrelil, dal jeden bodyček, zblokoval dve strely.

Andrej Vasilevskij dostal gól po 228 minútach a 9 sekundách. Napriek tomu vychytal výhru Tampy Bay na ľade Chicaga 3:2pp. "Bleskom" sa podaril skvelý obrat, po dvoch tretinách prehrávali 0:2. Alex Killorn strelil víťazný gól 0,1 sekundy pred koncom predĺženia. Vasilevského séria síce skončila, no víťazné ťaženie Tampy stále pokračuje - bola to šiesta výhra v rade pre obhajcu Stanley Cupu. Erik Černák nenastúpil pre zranenie v hornej časti tela.

Andrej Sekera a jeho Dallas prehrali štvrtý zápas v rade. Tentoraz na ich ľade vyhral Columbus 3:2. Dallas strelil prvý gól po 189 minútach a 46 sekundách. Boone Jenner gólom a asistenciou režíroval triumf Blue Jackets. Skóre zápasu otváral po zaváhaní Andreja Sekeru, ktorého obral v rohu o puk, následne ho pretlačil, vytvoril si pozíciu pre zakončenie a skóroval.

GM MacLellan: Prečo sme vymenili Pánika a čo mu trejd môže priniesť?

Generálny manažér Washingtonu Brian MacLellan prehovoril o výmene Richarda Pánika: Pre toto mu trejd pomôže!

Dnes, 08:27

1

Od jedného z najlepších k jednému z najslabších. Pánik v NHL mení dres!

Richard Pánik mení v NHL dres! Od jedného z najlepších tímov mieri k jednému z najslabších

Dnes, 07:15

0

VIDEO Tatar dvoma gólmi ukončil Campbellovu parádnu sériu, bol medzi hviezdami zápasu

Tomáš Tatar dvoma gólmi pomohol k ukončeniu fantastickej víťaznej série brankára Jacka Campbella. Bol medzi hviezdami zápasu