VIDEO Pospíšil vytočil do nepríčetna súpera. Navyše rozbehol gólovú akciu a sám mal obrovskú šancu skórovať

Martin Pospíšil © X/Calgary Flames

Martin Pospíšil vytočil súpera do nepríčetna! Okrem toho rozbehol parádnu gólovú akciu a sám mal obrovskú šancu na skórovanie.

Martin Pospíšil má za sebou ďalší poriadne výživný zápas!

Vo 8. minúte rozbehol gólovú akciu, na konci ktorej bol Andrej Kuzmenko. Vďaka tomuto gólu Calgary zavelilo na víťazný obrat na domácom ľade proti Arizone a otočilo z 0:2 na konečných 6:5.

V závere úvodnej tretiny sa Martin Pospíšil dravo dostal pred bránku, nakorčuľoval si na perfektnú prihrávku od Nazema Kadriho, no vo vyloženej šanci ho vychytal skvelým zákrokom brankár Connor Ingram.

Slovenský útočník opäť raz ukázal svoju tvrdosť a schopnosť dostať sa súperovi pod kožu. V súboji s hviezdnym Dylanom Guentherom, ktorý v zápase strelil dva góly, ho narazil hlavou na mantinel, čo sa nepáčilo lavičke Coyotes a veľmi hlasno to dával najavo najmä Liam O´Brien.

Pospíšil odohral proti Arizone v prvom útoku 12 minút a 31 sekúnd, bol druhým najaktívnejším strelcom Calgary so štyrmi pokusmi na bránku a so šiestimi hitmi bol lídrom zápasu. Okrem asistencie si pripísal na konto aj jednu plusku a v záverečnej minúte zápasu bol vylúčený za hákovanie.

Nazem Kadri pomohol Flames k víťazstvu dvoma gólmi v tretej tretine, v stretnutí nazbieral tri body (2+1).

Je známe, ako bude vyzerať skupina Slovákov na MS 2025

Dnes, 13:05

Slafkovský: Nebol som nahnevaný na nikoho. Prezradil, čo ho frustrovalo

Včera, 20:56

Valábik sa obáva o kariéru Pospíšila: Snáď nedoplatí na to, že bol ochotný reprezentovať Slovensko

Včera, 09:03

Feneš: Slafkovský nikdy nebude dávať extrémne veľa gólov. Na MS sa mu páčili 5 Slováci

Dnes, 08:55

V Montreale nadšenie zo Slafkovského: Čoskoro sa dočká veľkej pocty a povýšenia!