VIDEO Po Dvorského góle vybuchla celá hala! Jeho aj Mešárov tím sú však na pokraji konca

Dalibor Dvorský © X/Sudbury Wolves

Po góle Dalibora Dvorského vybuchla celá hala! Napriek tomu jeho aj Mešárov tím sú na pokraji vypadnutia.

Poriadne divoký priebeh mal tretí zápas štvrťfinálovej série play off OHL medzi Sudbury a North Bay. Domáci prehrávali 0:2. Keď v 6. minúte Dalibor Dvorský vyrovnával na 2:2, doslova vybuchla celá hala. Sudbury otočilo na 5:2 a zdalo sa, že zaznamená svoju prvú výhru v sérii. Ale prišiel ďalší veľký zvrat, napokon domáci prehrali 5:6 po predĺžení. V sérii tak prehrávajú už 0:3 na zápasy a sú na pokraji vypadnutia.

Podobne je na tom aj Filip Mešár a jeho Kitchener. Jeho tím v treťom štvrťfinále prehrával doma s Londonom 1:4. Dokázal vyrovnať na 4:4, ale napokon prehral 4:6 a tiež prehráva v sérii už 0:3 na zápasy. Mešár v zápase mal dve asistencie a s 15 bodmi (1+14) je druhý v play off OHL. Dvorský je na delenej 15. pozícii s 10 bodmi (3+7). Obaja možno už budú mať čoskoro po sezóne a bude zaujímavé sledovať, či dostanú pozvánku do reprezentácie pred MS v Česku.

Takto Mešár nabíjal na gól Eduarda Šalého v presilovke:

VIDEO Sen sa stáva skutočnosťou! Slovákom sa pred MS uvoľnila aj posledná možná hviezda z NHL

Dnes, 06:11

Skvelá správa! Ďalšia hviezda z NHL potvrdila účasť na MS v Česku: Som pripravený prísť

Včera, 13:11

VIDEO Šesťorkinovi až vyletela hokejka! Fehérváry uzavrel sezónu v NHL parádnym gólom, je voľný pre MS

Včera, 06:33

VIDEO Ku*va bráško, nevyplakávaj, toto nie je juniorský hokej! Hviezdy Toronta sfúkli na striedačke Marnera ako...

Včera, 09:38

VIDEO Podávanie rúk sa zvrhlo: Dvojnásobný víťaz Stanley Cupu sa takmer pobil

Včera, 10:18

V ďalšej sezóne ho v Calgary čaká posun a nová úloha. Pospíšil by si na MS rád zahral v hviezdnom útoku z...

Včera, 19:13

Pavol Regenda: Hrať za Slovensko je viac, ako za nejaký klub v Amerike! Bojím sa len jedného

Dnes, 09:02

Tatara odstavil na druhú koľaj, teraz ho prepustili

Dnes, 06:26

Slafkovský medzi päťkou nedotknuteľných Montrealu. Spoluhráč by na jeho mieste plakal a volal mame