VIDEO Nebojím sa ho! Pastrňák si dohodol bitku s Tkachukom a lietali päste

David Pastrňák vs Matthew Tkachuk © X/Sportsnet

V súboji Floridy s Bostonom sa poriadne iskrilo! David Pastrňák sa nezľakol Matthewa Tkachuka, dohodli sa na bitke a lietali päste

Florida v druhom domácom zápase proti Bostonu nezaváhala, vyhrala suverénne 6:1 a vyrovnala stav série na 1:1 na zápasy. Lietali poriadne iskry a došlo k netradičnej hviezdnej bitke útočníkov Matthewa Tkachuka a Davida Pastrňáka.

Jeden z fanúšikov počas ich bitky v 3. tretine hodil na ľad plastovú krysu a tá doletela až k zápasiacej dvojici. Tkachukovmu otcovi Keithovi sa bitka evidentne páčila, so širokým úsmevom na tvári ukazoval palec nahor. Bol to známy "tvrďák", v NHL nazbieral 2219 trestných minút.

Pre Pastrňáka to bola len druhá bitka v kariére NHL. Tú prvú absolvoval v roku 2018 proti Danielovi Girardimu. Pre Tkachuka to bol tretí pästný súboj v tejto sezóne.

"Nebojím sa ho, aby som bol úprimný," reagoval po zápase David Pastrňák pre Bruins Daly.

Pastrňák a Tkachuk sa na bitke dohodli pred striedaním. Český útočník si to ešte overil u trénera Jima Montgomeryho, ktorý súhlasil. "Som na Pastu hrdý. Je tak veľa chlapcov, ktorí si vymieňajú údery po odpískaní, keď sú tam čiaroví rozhodcovia. Pasta a Tkachuk tam išli a rozdali si to. To sa vám páči. Máte radi, keď sú vaši hráči súťaživí," reagoval Montgomery pre NBC Sports Boston.
Séria medzi Panthers a Bruins sa začína poriadne vyostrovať. V druhom zápase nazbierali oba tímy 148 trestných minút a 146 hitov.

"Nemyslím si, že sa to prenesie do ďalšieho zápasu. Sú to dva tímy, ktoré sú rivalmi. Hrali sme proti sebe minulý rok, tento rok hráme proti sebe," poznamenal Jim Montgomery.

Teraz sa séria presúva do Bostonu a evidentne sa máme na čo tešiť!

Valábik naložil Slafkovskému: Rozhadzuje rukami, keď mu neprihrajú a pri oslave gólu sa tvári, že sa ho to...

Včera, 13:51

Tatar netají prekvapenie: Vôbec som o to nežiadal

Včera, 09:06

Aktuálne najlepší strelec MS podpíše po šampionáte zmluvu s Montrealom

Včera, 10:27

Slafkovský a Nemec sa zhodujú: Nie sme roboti, ale ľudia, takto to už ďalej nejde!

pred 2 hod.

Craig Ramsay o Slafkovskom a Nemcovi: Chcú byť hviezdami každú noc, ale chcem ich naučiť jedno

18.05.24, 18:38

Matematika je po prehre s Lotyšskom jasná: Proti Švédom môžeme nastupovať s nožom na krku

Dnes, 05:06

Na gól stále čaká, ale humor ho neopúšťa: Teplo v hale? Slafkovský našiel vysvetlenie