VIDEO Černák parádne nachytal Binningtona na hruškách, skóroval z polovice klziska! Gólový aj Tatar

Erik Černák © nhl.com

Niečo podobné predviedol v extralige nedávno Tomáš Starosta. Erik Černák strelil parádny gól zo strelu klziska, nachytal Jordana Binningtona na hruškách.

Florida predviedla famózny comeback na domácom ľade proti Washingtonu. Po dvoch tretinách prehrávala 1:4, no štyrmi gólmi v záverečnej časti hry otočila na konečných 5:4. Len 14,4 sekundy pred koncom riadneho času rozhodol Sam Reinhart. Martin Fehérváry odohral 20 minút a 39 sekúnd, do štatistík mu pribudla jedna mínuska. Vedno so Samom Bennettom z Floridy mal na konte najviac hitov (6) v zápase. Na konte mal aj najviac zblokovaných striel (3) a inkasoval jeden dvojminútový trest.

Do zostavy New Jersey sa vrátil hviezdny útočník Jack Hughes, ktorý vynechal 17 zápasov pre zranenie ramena. Nebol to však návrat víťazný, Devils na domácom ľade prehrali proti San Jose 2:5. Timo Meier pomohol k výhre dvoma presnými zásahmi, Noah Gregor ku gólu pridal asistenciu. Tomáš Tatar sa postaral o jeden z dvoch gólov Devils, odohral 14 minút a 35 sekúnd. Slovenský útočník potvrdil zlepšujúcu sa formu - skóroval v treťom z piatich zápasov.

Erik Černák sa po zranení ruky vrátil gólom do zostavy Tampy Bay. Doslova na hruškách nachytal Jordana Binningtona. Po vhadzovaní v strednom pásme nahodil puk na bránu od červenej čiary a skóroval zo stredu klziska! No sledoval napokon fantastický víťazný obrat domáceho St.Louis. Blues prehrávali s Lightning po prvej tretine 0:3 a zdalo sa, že je hotovo. Napokon však dotiahli zápas do predĺženia a vyhrali 4:3 po nájazdoch. Černák dvakrát vystrelil, rozdal dva hity, zblokoval jednu strelu a inkasoval dvojminútový trest.

Dallas pokračuje vo víťaznom ťažení, vyhral piaty zápas v rade. Roope Hintz hetrikom pomohol k domácej výhre proti Caroline 4:1. Veterán Joe Pavelski zaznamenal tri body (1+2) a Braden Holtby vychytal 39 striel. Andrej Sekera bol na ľade 14 minút a 30 sekúnd, pribudla mu do štatistík jedna mínuska. Pripísal si po jednej strele, zblokovanej strele a bodyčeku. Dallas vysoko vyhral napriek tomu, že Carolina ho prestrieľala 40-17.

Fanúšikovia Devils čakali viac, no Tatarova bodová explózia je na obzore

Od Tomáša Tatara možno fanúšikovia Devils očakávali viac, ale pozor - bodová explózia je na obzore! Tieto čísla tomu nasvedčujú

pred 25 min.

0

VIDEO V NHL žiarili českí brankári, Tatar s Jarošom zbierali mínusky

Českí brankári hrdinami nočných zápasov NHL. Tomáš Tatar a Christián Jaroš sa z výhry netešili, zbierali len mínusky.