logo NHL
BONUS Bonus 4000 € + 20 € pre každého nového hráča!

Z troch vyhodnotených tipov v mesiaci február dva správne. A čo dnes?

St.Louis - Nashville 1 (V) 1,70  3:4 KO

Zápas hrajúci sa pre Európanov v atraktívnom čase o 21. hodine v sobotu večer. St.Louis Blues nedávno poznamenala nepríjemná udalosť, ktorá vírila hladinu uplynulých dní. Jay Bouwmeester, skúsený obranca a člen elitného Triple Gold Clubu, osem minút pred koncom 1. tretiny súboja s Anaheimom, skolaboval na striedačke. Život mu zachránil pohotový zásah lekárskeho tímu na štadióne, aj s použitím defibrilátora. V piatok ráno Bouwmeester absolvoval operáciu srdca, na ktoré mu "primontovali" elektrický prístroj, ktorý by mal zabezpečiť pravidelný srdcový rytmus.

St.Louis sa musí ale koncentrovať na výkony na ľade. Aj bez Bouwmeestera v zostave. Od jeho kolapsu odohrali Blues jeden zápas, vo Vegas prehrali 5:6 po predĺžení. Obhajca Stanley Cupu tak prehral už tretíkrát v rade a ôsmy zápas z posledných desiatich. Čuduj sa svete, aj napriek tomu sa drží stále na pozícii lídra Západnej konferencie. Náskok pred Coloradom má však už len 2 body a to "lavíny" majú zápas k dobru.

Nashville Predators čaká horúci boj o playoff. Aktuálne je mimo postupových pozícií. Stráca 3 body, no na Arizonu, držiteľa poslednej postupovej miestenky, má až 4 zápasy k dobru. Naposledy "predátori" doma rozstrieľali Islanders 5:0 a odčinili tak vysokú prehru 2:6 z Vancouveru. Zároveň zabránili tretej porážke v rade, čo by bolo vzhľadom k ich aktuálnej pozícii veľmi nepríjemné.

Nashville v tejto sezóne vyhral oba vzájomné s Blues, no predtým štyrikrát v rade triumfovalo St.Louis. Blues už okrem Tarasenka chýba aj spomínaný Bouwmeester. Predators majú tiež od konca roka 2019 jednu citeľnú stratu a to obrancu Ryana Ellisa. Najlepší tím Západnej konferencie a obhajca Stanley Cupu po troch prehrách v rade musí zabrať a verím, že potvrdí proti Nashville svoju kvalitu.

TIPY NA NHL 26.1.2021

Bilancia v novej sezóne zatiaľ 1-1. Čo sme vybrali dnes?

26.01.21, 14:23

15

TIPY NA NHL 25.1.2021

Prvý tip v novej sezóne vyšiel. A čo sme vybrali tentoraz?

25.01.21, 15:05

8

TIPY NA NHL 22.1.2021

Takmer po ročnej prestávke je tu opäť obľúbená rubrika TIPY NA NHL. Čím odštartujeme sezónu?

2 0

Ja som sa včera spýtal malej dcérky san José alebo Nashville a ona že Nashville tak som dal Nashville :p

0 0

nevyšlo to...škoda, že nenadviazali na výbornú 2. tretinu a nedovŕšili obrat...takže ich séria prehier pokračuje

Marcel78

15.02.20, 20:12

0 0

Uricte pojdem WAS, ovi chce ten 700 gol tak verim ze pojdu ako pili raz po case zase a este aj tampu zvazujem

BetBoss

16.02.20, 06:13

0 0

Tampa tá je neskutočná, super odhad, ďalšia výhra do série...Washington v 47. minúte prehráva o gól, takže to pokojne môže ešte otočiť

Marcel78

15.02.20, 20:04

0 0

V noci mi usiel Columbus uz som to videl na prestavku v tipovani ale potom som siel za posledne Saipu a ked vyhrala vsetko som dal na Slaviu