Protihráč mu oddelil spodnú peru od ďasien! Pánik potreboval 20 štichov, nastúpi proti Caroline?

Richard Pánik © nhl.com
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Po veľmi nepríjemnom zranení je Richard Pánik.

Richard Pánik zažil veľmi nešťastný zápas proti New Jersey Devils. Nielenže Washington Capitals prehral vysoko 1:5, ale navyše mu protihráč Miles Wood trafil hokejkou priamo do tváre a spôsobil bolestivé a krvavé zranenie pery. Pre Pánika zápas predčasne skončil, aj keď tréner Todd Reirden očakával, že sa slovenský útočník vráti v tretej tretine do zápasu.

„Utŕžil veľmi škaredú ranu, no verili sme, že sa vráti do tretej tretiny, nevrátil sa. Uvidíme, ako bude vyzerať zajtra. Neočakávam, že by nasledujúci zápas vynechal," vyhlásil tréner Capitals krátko po zápase s Devils.

Že Pánikovo zranenie bolo skutočne veľmi nepríjemné dokazuje príspevok Toma Gulittiho na sociálnej sieti Twitter:

„Richard Pánik povedal, že jeho spodná pera bola po zásahu vysokou hokejkou Wooda oddelená od ďasna, čo neznie príjemne. Potreboval 20 štichov," píše Gulitti. Šťastím v nešťastí pre slovenského útočníka bolo, že neutrpel pri tomto type zranenia poškodenie chrupu.

Gulitti pridal aj ďalší tweet, podľa ktorého je zrejmé, že prognóza trénera Reirdena by sa mala naplniť a Pánik by mal v noci na utorok doma proti Carolina Hurricanes nastúpiť.

„Richard Pánik trénoval s celým krytom tváre po tom, čo v poslednom zápase utrpel zranenie po zásahu vysokou hokejkou Milesa Wooda."

Chára dostal neodolateľnú ponuku! Budem to musieť zvážiť, reagoval kapitán Bostonu

Zdeno Chára dostal neodolateľnú ponuku, ktorú podľa vlastných slov bude musieť zvážiť.

Dnes, 07:06

0

10 Slovákov na súpiskách tímov NHL pre playoff. Prekvapenia medzi povolanými aj nepovolanými

10 Slovákov sa objavilo na súpiskách tímov NHL pre playoff. Prekvapenia medzi povolanými, aj tými čo pozvánku nedostali

Včera, 09:10

0

Radivojevič: Možno uvidíme hráčov NHL na začiatku sezóny v našej lige

Uvidíme niektorých Slovákov z NHL v úvode sezóny našej ligy?

13.07.20, 07:16

0

• nenájdený zápas

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Hráči prezentujú parádičky z karantény. Jurčo schoval všetkých do vrecka: Je...

Mladý český brankár hrdinom! Prospekt Los Angeles Kings strelil parádny gól + VIDEO