Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Peter Forsberg otvorene kritizuje Matta Duchenea

Matt Duchene

Sága Duchene očividne nie je ani zďaleka na konci. Najnovšie sa vyjadrila klubová legenda Peter Forsberg.

Peter Forsberg otvorene kritizuje Matta Duchenea

Zdalo sa, že s nespokojným Mattom Ducheneom, ktorý vlani a pred súčasnou sezónou nebol nadšený tým, že hrá za Colorado Avalanche, už je všetko v poriadku. Sága mala skončiť slovami samotného hráča, ktorý vyjadril s momentálnou situáciou spokojnosť. Alebo to bola iba hra pre médiá?

Center druhej formácie, ktorý má na krídlach Kerfoota a Jakupova, je však stále na predaj. Avalanche zaňho dostalo nejaké bližšie nešpecifikované ponuky, no generálnemu manažérovi Sakicovi sa málilo. A tak hrá 26-ročný útočník stále v Denveri, aj keď proti svojej vôli.


Situáciu, aj keď už bola trošku miernejšia, teraz opätovne vyhrotil Peter Forsberg. Ten vyjadril nespokojnosť s tým, že Duchene hrá za klub, v ktorom je Švéd legendou, hoci má s kanadským útočníkom podľa jeho slov dobrý vzťah. Pre denník Expressen sa Forsberg vyjadril takto: "Nemalo by mu byť dovolené hrať za Colorado. Dajte ho na tribúnu. Keby som ja hral s hráčom, o ktorom by som vedel, že ani nechce byť v tíme, tak by bolo zrejmé, že sa nebude hádzať na ľad a blokovať strely vlastnou hlavou."

Napriek slovám trénera Bednara, že to je výhradne záležitosť manažmentu a kabíny sa to netýka, si Forsberg myslí opak. "Je najťažšie mať takého hráča v kabíne, hoci je šikovný. Dal by som ho na tribúnu a vymenil ho," vravel.

Do slovnej výmeny sa zapojil aj Duchene. Zdôraznil, že Forsberg bol jeho idolom a má k nemu obrovský rešpekt. Celá situácia je podľa neho zbytočne nafúknutá. "Nemyslím, že by to myslel nejak osobne. Máme spolu skvelý vzťah a neberiem si to osobne. Proste zhodnotil situáciu a veľa z významu sa stratilo v preklade. Samozrejme je nešťastné, ako sa to stále nafukuje."

Carolina a Calgary dohodli monštruózny trejd

Draft býva obdobím výmen. Zástupcovia klubov rokujú v jednej aréne a výmeny sa dohadujú relatívne bezprostredne.

Včera, 20:20

0

Capitals blízko k dohode s Carlsonom

Po tom, čo Washington v noci vymenil Philippa Grubauera a Brooksa Orpika do Colorada, uvoľnil si pod platovým stropom značné prostriedky.

Včera, 19:30

0

Kovaľčuk má nový klub! Smeruje do slnečnej Kalifornie

Po mesiacoch špekulácii to prišlo. Iľja Kovaľčuk sa vracia do NHL.

Včera, 17:30

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
173.8 ms