Jurčo s pluskou a treťou výhrou v rade, Vegas valcujú

Tomáš Jurčo © nhl.com
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Vegas od príchodu Jurča do prvého tímu s treťou výhrou v rade. Slovenský útočník si pripísal plusku

Tyler Toffoli dvoma gólmi rozhodol o výhre Montrealu s Calgary 2:1 a preťal trojzápasovú víťaznú sériu Flames. Toffoli vyrovnal Pierrea Turgeona a Maxa Paciorettyho na tretej pozícii v rýchlosti nastrieľania 20 gólov v sezóne v drese Canadiens. Jake Allen podržal tím 28 zákrokmi. Tomáš Tatar odohral 13 minút a 33 sekúnd, do štatistík mu pribudla jedna mínuska. Dal dva bodyčeky a takmer dve minúty odohral v presilovke.

Tomáš Jurčo sa radoval s Vegas z výhry na ľade Anaheimu 4:0. Pre Golden Knights to bola piata výhra v rade. Počas takmer 12 minút na ľade si pripísal slovenský útočník jednu plusku. Dvakrát vystrelil na bránu. Odohral tretí zápas po sebe. Všetky tri Kings vyhrali s celkovým skóre 14:4. Robinovi Lehnerovi stačilo na shutout 16 zákrokov. Jeho náprotivok John Gibson vychytal 47 striel, no napriek tomu nezabránil vysokej prehre. Chandler Stephenson mal gól a asistenciu, Mark Stone dve asistencie.

VIDEO Sekera napriek prehre s dvoma pluskami, Calgary stále žije v hre o play-off

Andrej Sekera zaznamenal dve plusky, napriek prehre Dallasu. Calgary rozdrvilo Ottawu a drží nádej na postup