Fantázia! Erik Černák vo svojej druhej sezóne v NHL získal Stanley Cup + VIDEO

Erik Černák © nhl.com
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Erik Černák zdvihol nad hlavu vysnívaný Stanley Cup už vo svojej druhej sezóne v NHL.

Tampa Bay v šiestom finálovom zápase zdolala Dallas 2:0. Získala Stanley Cup prvýkrát od roku 2004.

Andrej Vasilevskij vychytal všetkých 18 striel a bolo to jeho 18. víťazstvo z 25 štartov v play off.

Brayden Point strelil 14. gól a stal sa najlepším strelcom play off. Blake Coleman strelil svoj prvý gól vo finále.

Victor Hedman získal Conn Smythe Trophy pre najužitočnejšieho hráča play off. Nazbieral 22 bodov (10+12) v 25 zápasoch.

Nikita Kučerov asistoval na Pointov gól a s 34 bodmi bol najproduktívnejším hráčom play off.

Pat Maroon vyhral Stanley Cup druhý rok po sebe - vlani sa tešil v drese St.Louis Blues.

Erik Černák získal Stanley Cup vo svojej druhej sezóne v NHL. Odohral 19 minút a 7 sekúnd, pripísal si na konto jednu plusku. Raz vystrelil, rozdal dva hity a zblokoval jednu strelu.

Andrej Sekera nastúpil, aj keď jeho štart bol do poslednej chvíle neistý, po tom čo ho v piatom zápase bolestivo nastrelil Michail Sergačev. Sekera odohral 12 minút a 26 sekúnd. Pripísal si na konto jednu strelu.

Bondra pred 30 rokmi strelil prvý gól v NHL! Radosť z neho mu ale prekazil Peter Šťastný + VIDEO

Washington si pripomenul prvý gól Petra Bondru v NHL. Strelil ho pred 30 rokmi, no radosť z neho mu pokazil Peter Šťastný

Dnes, 08:55

0

Matt Grzelcyk o spoluhráčovi Chárovi: Stále má veľký hlad po hre a má veľa zápasov pred sebou

Matt Grzelcyk o Zdenovi Chárovi: Má veľký hlad, ešte má pred sebou veľa zápasov

Včera, 19:46

0

HC Košice oslovili troch Slovákov z NHL, Černák nereálny

HC Košice oslovili s ponukou štartu troch slovenských hokejistov z NHL. Erik Černák nereálny

Včera, 08:36

0

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Masaker v posledných sekundách! Po zákernosti Couturiera sa strhla hromadná bitka +...