Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Tomáš Plekanec

Záujem o centrov Brassarda a Plekanca narastá

0 11.02.18 v kategórii: Aktuality , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
S blížiacim sa koncom prestupového obdobia v NHL výrazne narastá záujem o dvojicu centrov - Dericka Brassarda a Tomáša Plekanca.
Vo vysielaní Sportsnetu zaznela informácia, že s blížiacou sa prestupovou uzávierkou výrazne stúpa záujem o centrov Dericka Brassarda a Tomáša Plekanca.

Brassard má v Ottawe kontrakt ešte na budúcu sezónu, no generálny manažér Senators Pierre Dorion sa nechal počuť, že je ochotný vytrejdovať kohokoľvek okrem Karlssona, Chabota a Stonea. Brassardovi to v tejto sezóne ide slušne, v 52 zápasoch nazbieral 30 bodov (14+16).

Podľa Nicka Kypreosa sa výrazne zvýšil aj záujem o českého veterána Tomáša Plekanca, najmä zo strany San Jose a Pittsburghu. "Žralokom" vznikla veľká diera v zostave po zranení Joea Thorntona, ktorého návrat po operácii pravého kolena je nejasný.

Plekanec nazbieral 20 bodov v 55 zápasoch aktuálnej sezóny. V Montreale strávil celú doterajšiu kariéru v NHL, no po sezóne mu končí zmluva a čoraz hlasnejšie sa hovorí o jeho prestupe. Montrealu sa nedarí a dá sa očakávať, že vedenie Canadiens siahne po radikálnejších zmenách v kádri.

Elliotte Friedman predpokladá, že vedenie Montrealu prioritne skúsi dohodu na novom kontrakte, až tak pristúpi k Plekancovmu trejdu.


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.