Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals

Marián Gáborík

VIDEO Pochybnosti zmietol zo stola! Gáborík ušiel obrane Chicaga ako mladík

0 4.12.17 v kategórii: Videá , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Slovenskému útočníkovi Mariánovi Gáboríkovi to stále korčuľuje.
Má 35 rokov, za sebou dve katastrofálne sezóny, navyše takmer celú úvodnú štvrtinu základnej časti vynechal pre zranenie kolena. Ohľadom formy Mariána Gáboríka sa vynáralo množstvo pochybností. Svojimi výkonmi na ľade ich však zmietol zo stola. Po návrate na ľad doslova žiari. V 6 zápasoch nazbieral 4 body (2+2), na konte má 5 plusiek. Od jeho návratu zažívajú Kings najlepšie obdobie sezóny, ťahajú už 5-zápasovú víťaznú sériu. Prínos Gáboríka je nezanedbateľný.

V nočnom súboji na ľade Chicaga (výhra 3:1), síce nebodoval, no bol blízko k tomu, aby na začiatku tretej tretiny otvoril skóre. Výborne čítal hru, na útočnej modrej zachytil rozohrávku súpera, naštartoval svoje stále raketové motory a rútil sa sám na bránu "jastrabov". Svoj sólo únik však nezakončil gólom, výborný zákrok lapačkou predviedol pozorný Anton Forsberg.

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.