Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
P.K.Subban

VIDEO Karl Subban o finálovej rivalite svojho syna a Crosbyho: V Soči boli najlepší priatelia

0 11.06.17 v kategórii: Videá , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Karl Subban, otec obrancu Nashvillu P.K.Subbana, prehovoril o rivalite medzi jeho synom a kapitánom Pittsburghu Sidneym Crosbym.
Karl Subban, otec obrancu Nashvillu Predators P.K.Subbana prehovoril v rozhovore pre Sportsnet o rivalite svojho syna s kapitánom Pittsburghu Sidneym Crosbym. Okrem iného uviedol, že počas olympiády v Soči, kde obaja pomohli Kanade k zisku zlata, boli najlepšími kamarátmi.

Priateľstvo však vo finále NHL zjavne ide na vedľajšiu koľaj. Subban po jednom z finálových súbojov uviedol, že mu Crosby na ľade vravel, že mu páchne z úst. Crosby na to reagoval, že Subban je rád stredobodom pozornosti a vymýšľa si. Subban pred nasledujúcim zápasom prišiel do arény s plnou taškou ústnej vody Listerine.

V piatom zápase zas zaujal ich súboj za bránkou. Crosby sa posťažoval na zápasnícke chvaty Subbana, ktoré sú podľa neho hodné UFC. Samotný kapitán "tučniakov" však oplieskal Subbanovu hlavu o ľad. Je pred nami minimálne ešte jeden finálový súboj, máme sa teda určite ešte na čo tešiť.Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.