Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Nikolaj Kuljomin

Päťnásobný medailista z MS si už možno dres Islanders nikdy neoblečie

0 14.11.17 v kategórii: Aktuality , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Dres New Yorku Islanders si už možno nikdy neoblečie. Po vážnom zranení absolvoval operáciu.
Skúsený ruský útočník Nikolaj Kuljomin si možno dres New Yorku Islanders už nikdy neoblečie. 31-ročný hráč sa po vážnom zranení v hornej časti tela podrobil operácii a odhadovaný čas jeho rekonvalescencie je šesť mesiacov.

Kuljomin sa zranil 7. novembra v zápase proti Edmontonu Oilers po strete s Ericom Grybom. Kuljomin stihol v sezóne odohrať len trinásť zápasov, strelil jeden gól a získal tri body.

V roku 2014 podpísal s Islanders lukratívnu štvorročnú zmluvu na 16,75 mil. dolárov. Aktuálne beží posledný rok. V lete sa stane voľným hráčom. Je otázne, aký bude o rodáka z  Magnitogorska po tak dlhej pauze záujem.

Kuljomin je päťnásobným medailistom z MS. V drese Ruska dvakrát získal zlato, dvakrát striebro a raz bronz.Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.