Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Andrej Sekera

Nedohral po rane pukom do hlavy. O Sekerovom stave konečne nové informácie

0 11.02.18 v kategórii: Slováci v NHL , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Ako je na tom Andrej Sekera po zásahom pukom do hlavy?
Slovenský obranca Andrej Sekera odohral v stretnutí proti Anaheimu len niečo viac ako tri minúty. V prvej tretine ho zasiahol puk do oblasti hlavy a stretnutie pre neho predčasne skončilo. Sobotňajší duel proti San Jose vynechal.

Zo zámoria prenikli podrobnejšie informácie o stave skúseného slovenského zadáka, ktorý sa v tejto sezóne vracal po niekoľkomesačnej absencii spôsobenej vážnym zranením kolena ešte z vlaňajšieho play off. Sekera utrpel zranenie ucha a jeho stav je posudzovaný "day-to-day", teda na každodennej báze. Nemalo by to byť teda nič vážnejšie.

Sekerove smolné obdobie pokračuje. Nedávno sa posťažoval, že sa stále necíti v optimálnej hernej pohode a operované koleno nie je ako predtým. V osemnástich dueloch zaznamenal len jedinú asistenciu. V minulej sezóne jeden z lídrom Oilers nastupuje v tej aktuálnej až v tretej obrannej dvojici.


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.