Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Erik Karlsson

Karlsson sa k tímu pripojí asi až budúci týždeň, s návratom neponáhľa

0 12.10.17 v kategórii: Aktuality , autor: Šimon Čop (Sajmon97)
Erik Karlsson neodohrá sa nepripojí k Senators na tripe. Začne hrať najskôr budúci týždeň.
Ottawa Senators, ktorá vlani postúpila až do finále konferencie, kde podľahla Pittsburghu Penguins, začala sezónu bez svojho kapitána Erika Karlsson. Hviezdny Švéd sa stále zotavuje zo zranenia a aj keď bola teoretická šanca, že sa k tímu pripojí už na aktuálnom tripe, tá nakoniec padla.

Generálny manažér "senátorov" Pierre Dorion vyjadril nádej, že Karlsson začne hrať čoskoro: "Dúfame, že bude hrať niekedy v budúcom týždni. Naozaj veľmi, veľmi dúfame, že bude počas ďalšieho týždňa pripravený," sprostredkoval jeho slová portál Ottawa Citizen.

Po operácii členka ide jeho zotavovanie ako má. Ottawa má aj druhého zraneného obrancu, Johnnyho Oduyu. Ten ale na maródke pobudne pravdepodobne ešte kratšie ako jeho slávnejší spoluhráč. Od kapitána sa očakáva, že bude hrať opäť najviac z tímu a jeho ice-time sa bude pohybovať niekde okolo 30 minút. "Keď máte hrať toľko minút, musíte byť vo forme," povedal Dorion.


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.