Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Marián Hossa

Hossa v štruktúrach Chicaga? Ponuku už dostal

0 12.08.17 v kategórii: Slováci v NHL , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Odštartuje Marián Hossa v Chicagu novú kapitolu svojej kariéry?
V Chicagu má ešte na štyri roky platný kontrakt, no nie je isté, či ho dodrží. Skôr to vyzerá tak, že nie. Mariána Hossu trápia kožné alergické reakcie na hokejovú výstroj. Svoje telo nechce zaťažovať masívnymi dávkami silných liekov, ktoré si doslova pýtajú daň v podobe vážnych vedľajších účinkov a tak sa budúci rok na ľade nepredstaví. A možno sa na klziskách už nepredstaví vôbec. Napriek všetkému však trojnásobný víťaz Stanley Cupu zostáva pozitívny.

„Aj sa na najbližšie obdobie teším, lebo devätnásť rokov som mal rovnaký stereotyp. Stále aktívne športujem, posilňujem, behám, hrám golf. Nesedím na zadku, venujem sa tiež deťom. Na ľad však nemôžem ísť," uviedol pre Šport. Svoju budúcnosť nateraz necháva otvorenú, aktívnu kariéru rozhodne neukončuje. „V zámorí môžete hrať, kým vládzete. Mne sa doteraz darilo. O dva roky budem mať 40 rokov a vrátiť sa po ročnej pauze do náročného kolotoča bude zložité. Všetko je však možné. Ťažko teraz hádať, ako to bude vyzerať. Nič neuzatváram, uvidíme neskôr.”

Čerstvý víťaz ankety Hokejista roka by mohol zostať v hokejovom kolotoči aj v nasledujúcom ročníku. Vo funkcionárskej pozícii. Netají, že od vedenia Chicaga dostal ponuku pracovať v štruktúrach klubu. Aj to svedčí o tom, ako ohromne si Hossu v organizácii Blackhawks vážia a ctia. „Ponuku som už dostal, ale viac sa o tom budeme rozprávať až v kempe.”


Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.