Anaheim Ducks Boston Bruins Calgary Flames Chicago Blackhawks Columbus Blue Jackets Edmonton Oilers Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New York Rangers Ottawa Senators Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Toronto Maple Leafs Washington Capitals
Jaromír Jágr

Fotka, ktorá vyzradila Jágrovo tajomstvo! TOTO stojí za jeho problémami

0 10.01.18 v kategórii: Aktuality , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Nevinná fotka fanúšika Calgary odhalila viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.
Jaromír Jágr dlho nevedel, či bude v NHL pokračovať. Už po začiatku sezóny sa dohodol na ročnej zmluve s Calgary Flames. Hlavnou motiváciou bolo prekonať rekord legendárneho Gordieho Howea v počte odohratých zápasov.

Zhruba o mesiac český veterán oslávi 46. narodeniny a telo mu kričí STOP! Jágra trápili problémy so slabinami, s ktorými bojoval už aj v minulosti. Aktuálne opäť pauzuje, oficiálne pre problémy v dolnej časti tela.

Zdalo sa, že opäť sa ozvali problematické slabiny. No fotka istého fanúšika zo šatne Calgary prezradila viac, ako mohol ktokoľvek tušiť. Priaznivec "plameňov" sa odfotil v šatni Calgary na Jágrovom mieste a pozornému oku neunikne ortéza na koleno. Tentoraz tak má Jágr pravdpodobne problémy s kolenom.

Pre zdravotné problémy odohral len 22 zápasov. Strelil jeden gól, nazbieral sedem bodov. Aj keď jeho výkony sú ďaleko za jeho očakávaniami, stále je platným hráčom pre tím a hovorí o tom šesť plusiek, ktoré získal. Naposledy hral na Silvestra proti Chicagu, v roku 2018 ešte nenastúpil.

V zámorí sa množia hlasy o tom, že by mal Jágr v Calgary skončiť. Jeho agent Petr Svoboda už údajne dostal od klubu povolenie rokovať s inými klubmi v profilige. Otázne však je, či bude mať niekto o čoskoro 46-ročnú legendu v tejto sezóne neustále sužovanú zraneniami záujem.
Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.