VIDEO Nekompromisný Chára pri výhre Washingtonu opäť úradoval. Wood si po tomto nabudúce rozmyslí, či bude dobiedzať

Zdeno Chára © twitter Washington Capitals
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Nekompromisnosť Cháru pocítil tentoraz Miles Wood. Po tejto lekcii to s dôrazom pred brankárom asi už nepreženie

T.J.Oshie dvoma presilovkovými gólmi a asistenciou na zásah Alexa Ovečkina pomohol Washingtonu k tesnému víťazstvu s New Jersey 4:3. Útočník prelomil 9-zápasové gólové suchoty. Craig Anderson prvýkrát nastúpil v drese Capitals od začiatku zápasu a vychytal 22 striel.

Aaron Dell debutoval v bránke New Jersey, mal 37 zákrokov. Devils nepomohli ani gól a asistencia Andreasa Johnssona, dve asistencie Kylea Palmieriho a góly Nikitu Guseva a Nica Hischiera.

Capitals vyhrali zápas v presilových hrách, zverenci trénera Petera Lavioletta využili tri zo štyroch možností.

Zdeno Chára odohral 18 minút a 29 sekúnd, na konte mal jednu mínusku, bol nezvyčajne strelecky aktívny (5 pokusov), dal jeden bodyček a inkasoval dvojminútový trest. Zaujal opäť typickou nekompromisnou hrou, odniesol si to najmä Miles Wood, ktorý Cháru vyprovokoval prehnaným dôrazom pred brankárom Andersonom.

Richard Pánik bol na ľade viac ako 12 minút, dvakrát vystrelil na bránku.

Montreal pokračuje v nevýrazných výkonoch, tentoraz prehral v Ottawe 2:3 po predĺžení. Canadiens utrpeli štvrtú prehru v piatich zápasoch. Matt Murray podržal víťazný tím 30 zákrokmi a Brady Tkachuk strelil víťazný gól v extra čase. V stretnutí mal tiež jednu asistenciu.

Jake Allen mal 36 zákrokov, Nick Suzuki a Corey Perry skórovali za Canadiens.

Tomáš Tatar odohral bez jednej sekundy rovných 11 minút, no nebodoval a dal jeden bodyček. Na konte má jediný gól v posledných trinástich zápasoch.

VIDEO Krásne gesto Cháru po tom, ako zostrelil protihráča, Ovečkin dotiahol Esposita na štyri góly

Zdeno Chára bolestivo zostrelil Milesa Wooda, no následne ukázal krásne gesto

Včera, 06:52

0

Hviezdny Rus obdivuje Cháru: Chcel by som s ním na večeru a dozvedieť sa jeho tajomstvá

Hviezdny Rus obdivuje Cháru. Rád by s ním zašiel na večeru a dozvedel sa jeho tajomstvá

28.02.21, 09:44

0

VIDEO Tampa Bay v repríze finále poriadne naložila Dallasu, Černák najaktívnejším strelcom zápasu

Erik Černák bol najaktívnejším strelcom finálovej reprízy, v ktorej Tampa Bay poriadne naložila Dallasu

28.02.21, 08:09

0

Hazard

22.02.21, 10:26

0 0

Presne to druhé video má vytočilo, 3:2, pár minút do konca a Zdeno sa tam má klasicky potrebu pasovat zbytočne, on je totálny zakerak fakt