Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

VIDEO Návrat ako hrom! Tatar nabehol z tribúny a naštartoval Vegas za dôležitou výhrou

Tomáš Tatar © nhl.com

Tomáš Tatar sa vrátil do zostavy Vegas a gólom naštartoval svoj tím k dôležitej výhre.

Tomáš Tatar sa vrátil z tribúny do zostavy Vegas a svojím gólom naštartoval Golden Knights k víťazstvu na ľade Winnipegu 3:1. "Zlatým rytierom" sa tak podarilo vyrovnať stav finálovej série Západnej konferencie na 1:1 na zápasy. Tatar odohral pri svojom návrate na krídle druhého útoku desať minút, dvakrát vystrelil, jednu strelu zblokoval a duel ukončil s jednou pluskou na konte. Spomedzi útočníkov mal od neho menší ice-time len Ryan Reaves.

Tatar pri svojom góle ukázal veľkú dávku bojovnosti. Najskôr vo vyloženej pozícii trafil len bočnú sieť, dokorčuľoval si však puk a dotlačil ho za bránkovú čiaru. Tatar predošlé tri zápasy bol len v pozícii zdravého náhradníka. V zostave Vegas nahradil Davida Perrona, ktorý sa podľa slov trénera Gerarda Gallanta "necítil dobre". Dvoma gólmi prispel k výhre "zlatých rytierov" Jonathan Marchessault.


„Je to skvelé, no samozrejme jediná vec, ktorá nás zaujíma je, že sme vyhrali," uviedol Tatar pre nhl.com. „Je to tímový šport. Je skutočne pekné, že som skóroval, no ešte dôležitejšie je naše víťazstvo. Vyhrali sme vonku a to je pre vývoj série dôležité."

Tatar sa vyjadril aj k tomu, že v playoff viac nehráva ako hráva. „Nemôžem povedať, že som z toho frustrovaný. Skôr je to o tom, že chcem pomôcť tímu akýmkoľvek iným spôsobom. Všetci sme tu pre jeden cieľ. Chceme získať pohár a všetci robíme pre to všetko čo je v našich silách. Ak príde takáto voľba, musím ju rešpektovať a byť dobrým spoluhráčom, pomáhať motivovať chlapcov čo možno najviac."


V New Jersey sa činili, podpísali troch útočníkov. Z toho dvoch účastníkov MS v Dánsku

Trojicu hráčov podpísalo vedenie New Jersey Devils.

Dnes, 07:34

0

Český útočník zostáva v meste hriechu, s finalistom predĺžil o rok

Český útočník Tomáš Nosek uzavrel nový kontrakt s Vegas.

Dnes, 07:28

0

Edmonton podpísal desiatku tohtoročného draftu

Desiatka tohtoročného draftu má vo vrecku nováčikovskú zmluvu.

Dnes, 07:17

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
NHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
72.4 ms