VIDEO Nádherný gólový únik Tatara, bodoval tretíkrát v rade! Pánik v prvom útoku s Barzalom

Tomáš Tatar © nhl.com

Tomáš Tatar strelil parádny gól z úniku, bodoval v treťom zápase v rade! Richard Pánik nastúpil v prvom útoku s Mathewom Barzalom.

Alexander Ovečkin hetrikom potiahol Washington k výhre proti Floride 4:3. V 21 zápasoch tejto sezóny strelil už 18 gólov a nazbieral 36 bodov. V minulom zápase proti Montrealu (výhra 6:3) zaznamenal asistenčný hetrik. „Keď mám šancu vystreliť, vystrelím. Keď mám šancu prihrávať, prihrám. Jednoduchá hra, viete?," cituje reakciu Ovečkina nhl.com. Panthers skončila štvorzápasová víťazná šnúra. Martin Fehérváry odohral 19 minút a 34 sekúnd. Rozdal dva hity, zblokoval jednu strelu a inkasoval dvojminútový trest.

Roman Josi potvrdil výbornú formu - gólom a asistenciou pomohol Nashville k víťazstvu v New Jersey 4:2. Obranca nazbieral 20 bodov v dvadsiatich zápasoch tejto sezóny. Devils prehrali piaty z posledných šiestich súbojov. Tomáš Tatar bol autorom jedného z gólov Devils, slovenský útočník odohral 15 minút a tri sekundy. Pripísal si jednu plusku. Potvrdil zlepšujúcu sa formu, bodoval v treťom zápase v rade a v šiestom z posledných ôsmich.

Richard Pánik nastúpil v prvom útoku Mathewa Barzala, rozsiahlou maródkou sužovaní Islanders ale prehrali v domácej aréne proti Pittsburghu 0:1. Pánik odohral 16 minút a 17 sekúnd, zblokoval dve strely. Tristan Jarry mal 25 zákrokov a vychytal shutout. Islanders prehrali už osemkrát v rade a na premiérový triumf v novej aréne stále čakajú. Kasperi Kapanen bol autorom jediného gólu stretnutia.

Fanúšikovia Devils čakali viac, no Tatarova bodová explózia je na obzore

Od Tomáša Tatara možno fanúšikovia Devils očakávali viac, ale pozor - bodová explózia je na obzore! Tieto čísla tomu nasvedčujú

pred 22 min.

0

VIDEO V NHL žiarili českí brankári, Tatar s Jarošom zbierali mínusky

Českí brankári hrdinami nočných zápasov NHL. Tomáš Tatar a Christián Jaroš sa z výhry netešili, zbierali len mínusky.

pred 2 hod.

0

Uznávaný zámorský expert spomína Haláka v súvislosti s týmto klubom

Uznávaný zámorský expert Elliotte Friedman spomína Jaroslava Haláka v súvislosti s týmto klubom.

2 0

Ja by som dnes dal body Zadinu, má chlapec narodeniny a isto dáky bod pripíše. Skúsil by som pri ňom aj value kurz na gól, lebo posledne spálil veľké šance, ale dostáva sa do nich a proti Sabres by to nemuselo byť tak ťažké skórovať. Je na neho 5 kurz.

Marcel78

27.11.21, 21:23

0 0

ale ano diablom prajem :D a co idete dnes? Dam tu Floridu hadam odcini ako ma obrala lebo neustrazili ovecku :D

Perkg

27.11.21, 16:25

0 0

Dúfam, že to Tatára nakopne. Isles som včera kukal záverečnú tretinu a to bolo tak strašne márne... fuh. Ale mega sa snažili to bolo vidno, ale všetko im to brankár vychytal.

0 0

Ale veď už sa rozbehol Tomáš, šesťkrát bodoval z posledných ôsmich zápasov, teraz parádny gól. Už to začína byť to pravé orechové. A 3/4 základnej časti pred nami ešte. Chcelo by to prvý útok hrať.