VIDEO Hrozivá noc Cháru, niečo také nezažil už 11 rokov! Černák bodoval, Fehérváry dominoval v jednom ukazovateli

Zdeno Chára © nhl.com

Zdeno Chára zažil hrozivú noc, niečo podobné sa mu nestalo 11 rokov! Erik Černák bodoval pri výhre, Martin Fehérváry najlepším hráčom v jednom ukazovateli.

Islanders prehrali aj druhý zápas v sezóne, tentoraz vysoko 1:5 na Floride. Hrdinom bol útočník Sam Bennett, ktorý strelil hetrik. Zdeno Chára zažil veľmi nevydarený zápas. Prvýkrát od 5. novembra 2010 mal na konte štyri mínusky. Nestalo sa mu to takmer 11 rokov. Slovenský veterán odohral 17 minút a 24 sekúnd.

Z víťazstva sa netešil ani ďalší slovenský obranca Andrej Sekera. Jeho Dallas prehral v Bostone 1:3. V sezónnej premiére Bruins sa blysol Brad Marchand, ktorý strelil dva góly, vrátane jedného z trestného strieľania. Ani 37 zákrokov Bradena Holtbyho nestačilo Dallasu. Sekera bol na ľade 14 minút a 44 sekúnd. Zblokoval jednu strelu a dal jeden bodyček.

V hre bol aj Martin Fehérváry, ktorého Washington prehral v domácej aréne s Tampou Bay 1:2pp. Erik Černák sa radoval z výhry a pripísal si asistenciu na vyrovnávajúcom góle Michaila Sergačeva v tretej tretine. Zblokoval tri strely, rozdal tri hity a dvakrát vystrelil. Odohral 25 minút a 22 sekúnd. Fehérváry bol na ľade niečo viac ako 18 minút. Podal obetavý výkon - mal najviac zblokovaných striel spomedzi všetkých hráčov v zápase (4). Kľúčovým hráčom Lightning bol kapitán Steven Stamkos - asistoval na vyrovnávajúci gól a potom sám rozhodol 15 sekúnd pred koncom predĺženia.

Tím snov na MS v Česku? Slovensko má potvrdenú ďalšiu hviezdu z NHL

17.04.24, 19:02

VIDEO Mešár sa rozlúčil famóznou asistenciou, skončil aj Dvorský: Uvidíme ich na MS? Šatan to naznačil jasne

Dnes, 06:20

Slafkovský: Craig Ramsay mi veľmi pomohol, chcem mu to naposledy vrátiť! Prezradil, kedy sa pripojí k tímu

Včera, 19:12

Vyšiel posledný rebríček pred draftom NHL: Syn legendy slovenskou jednotkou?

Včera, 06:53

Slafkovský odhalil svoje plány: Hneď po MS v Česku urobím toto

Včera, 13:41

Viceprezident Montrealu o Slafkovskom: Pred 12 mesiacmi na nás ľudia pozerali akoby sme nevedeli, čo robíme. A...

Včera, 06:19

Druhý najvíťaznejší brankár histórie NHL definitívne rozhodol o svojej budúcnosti

Včera, 06:37

Fantastická správa: Ďalší slovenský reprezentant podpísal zmluvu v zámorí

pred 5 hod.

Juraj Slafkovský: Fanúšikovia Montrealu? Skvelí, ale príďte na Slovensko a uvidíte, čo je šialenejšie

0 0

formacie sa pocas zapasu casto menia, ale faktom je, ze 4 minusky nemal ani jeden hrac okrem Zdena...dokonca spomedzi obrancov nemal ani jeden horsie ako 2 minusky