VIDEO Honzek ukradol šou pre seba! Vystrieľal parádny obrat, tri sekundy pred koncom dal víťazný gól

Samuel Honzek © twitter Vancouver Giants

Rozdielový hráč a jasné 1. kolo draftu! Honzek vystrieľal skvelý obrat, s klaksónom strelil víťazný gól.

Samuel Honzek si ukradol šou pre seba a vystrieľal Vancouveru Giants výhru!

Jeho tím prehrával na domácom ľade s Kelownou Rockets 1:2 po dvoch tretinách. Potom začal úradovať slovenský útočník, ktorý výrazne zvyšuje svoje šance na 1. kolo draftu NHL.

V 45. minúte v presilovke vyrovnal na 2:2 a tri sekundy pred koncom sa presadil zblízka a doslova so záverečným klaksónom vystrelil pre Giants výhru 3:2.

Stal sa 1. hviezdou zápasu, mal prsty vo všetkých troch góloch (2+1) Vancouveru. Pripísal si štyri strely a dve plusky. Na konte má 23 gólov a 56 bodov v 43 stretnutiach. Bodoval v piatich z posledných siedmich zápasov.

V zámorí porovnávali draftové jednotky NHL za posledných 10 rokov. Pozrite, ako dopadol Slafkovský

Včera, 19:49

Dvorský a Mešár nedostali šancu bojovať o MS. Reagujú slovenské osobnosti: Myslíme si o tom toto!