SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Nebol to pre Penguins dobrý zápas. Po demolácii odvekého rivala v otváracom dueli sa v druhom zápase karta obrátila a obhajca titulu dostal od svojho súpera lekciu z efektivity. Napriek tomu Pittsburgh v závere vzýval za stavu 1:4 zázrak, 10 minút pred koncom hrali domáci presilovku, počas ktorej za bránou obranca Flyers Andrew MacDonald atakoval útočníka Pens Patrica Hörnqvista. Obaja rozhodcovia zdvihli pravice v úmysle vylučovať, Tim Peel ocenil zákrok MacDonalda dvojminútovým trestom za krosček, Wes McCauley, ktorý ale celú situáciu videl zboku pridal švédskemu útočníkovi „dvojku" za filmovanie.

Aréna spočiatku nadšená z presilovky 5 na 3 tak musela prehryznúť, že Pens napokon výhodu o dvoch hráčov nedostanú. Z rozhodnutia nebol nadšený ani sám Hörnqvist, ktorý hoci strelil jediný gól svojho tímu v zápase nazbieral dokopy až 16 trestných minút. Najskôr v druhej tretine sekal práve MacDonalda, v tretej tretine ocenili rozhodcovia ďalším dvojminútovým trestom jeho hrubosť, krátko nato sedel na hanbe za filmovanie. Korunu všetkému nasadil štyri minúty pred koncom, keď spolu s obrancom súpera Brandonom Manningom dostali po vzájomnej štuchanici osobné tresty za nešportové správanie.

Toto by malo byť napísané v príručke "Ako premieňať trestné strieľania"!

07.12.18, 20:00

0

Fanúšikovia kanadského celku majú zo svojich útočníkov veľkú radosť. Ich kombinácia ich musela zdvihnúť zo sedadiel.

05.12.18, 17:13

0

VIDEO Ako škorpión! Smith predviedol zákrok sezóny v NHL

Mike Smith predviedol dych berúci zákrok.

03.12.18, 07:49

0

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

Bobrovského najhorší zápas kariéry! Tortorella prezradil, prečo ho striedal tak...

Hornqvist napodobnil Pálffyho. Postaral sa o najrýchlejší hetrik v histórii...