VIDEO "Čistič" Chára odpálil Zibanejadovi hokejku do vesmíru, Tatar bodoval pri návrate do zostavy

Zdeno Chára © nhl.com
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Hej, kde máš hokejku, kámo? Hviezdny Zibanejad pocítil Chárovu nekompromisnosť

Slováci sa v noci na nedeľu z výhry v NHL netešili.

Washington prehral na domácom ľade s Rangers 1:4. Mika Zibanejad ukončil strelecké trápenie, strelil prvý gól v 13 zápasoch. Igor Šesťorkin predviedol 26 úspešných zásahov. Artemij Panarin mal dve asistencie. Zibanejadovi pravdepodobne pomohlo zaradenie do útoku s Alexisovi Lafreniérovi a Panarinovi.

Zdeno Chára počas necelých 17 minút na ľade zaznamenal jednu mínusku a tiež po jednej strele, zblokovanej strele a bodyčeku. Zaujala situácia, pri ktorej Chára odpálil hviezdnemu Zibanejadovi hokejku z rúk, ako keby bola z papiera.

Richard Pánik odohral necelých 11 minút, nazbieral štyri trestné minúty a jednu mínusku. Rozdal dva bodyčeky a zblokoval jednu strelu.

Toronto vyhralo tretí zápas v rade, tentoraz uspelo v Montreale 5:3. Strojcom výhry bol Auston Matthews, ktorý ku dvom gólom pridal dve asistencie. Bodoval už v šestnástich zápasoch v rade.

Tomáš Tatar sa vrátil do zostavy Canadiens po jednozápasovom výpadku, keď figuroval len v pozícii zdravého náhradníka. Počas viac ako jedenástich minút na ľade zaznamenal jednu asistenciu a jednu plusku. Raz vystrelil, dal jeden bodyček a zblokoval jednu strelu.

Tampa Bay prehrala tretíkrát z posledných štyroch súbojov. Obhajca Stanley Cupu prehral v Caroline hladko 0:4.

Hrdinom stretnutia bol domáci brankár Alex Nedeljkovic, ktorý vychytal shutout a zneškodnil všetkých 24 striel.

Hurricanes odviedli výbornú prácu a držali sa svojho systému, podarilo sa im limitovať Lightning na 24 striel, čo bolo pre nich druhé najhoršie číslo v aktuálnej sezóne.

Erik Černák bol na ľade viac ako 18 minút. Tradične bol aktívny v bodyčekoch, ktorých nazbieral až päť. Na konte však mal dve mínusky a jedno dvojminútové vylúčenie.

VIDEO Krásne gesto Cháru po tom, ako zostrelil protihráča, Ovečkin dotiahol Esposita na štyri góly

Zdeno Chára bolestivo zostrelil Milesa Wooda, no následne ukázal krásne gesto

Včera, 06:52

0

Hviezdny Rus obdivuje Cháru: Chcel by som s ním na večeru a dozvedieť sa jeho tajomstvá

Hviezdny Rus obdivuje Cháru. Rád by s ním zašiel na večeru a dozvedel sa jeho tajomstvá

28.02.21, 09:44

0

VIDEO Tampa Bay v repríze finále poriadne naložila Dallasu, Černák najaktívnejším strelcom zápasu

Erik Černák bol najaktívnejším strelcom finálovej reprízy, v ktorej Tampa Bay poriadne naložila Dallasu

28.02.21, 08:09