VIDEO Chicago v najväčšej kríze od roku 2012! Pánik a spol. mu nadelili nechutný debakel

Richard Pánik © nhl.com

Richard Pánik a jeho Arizona zaznamenal vysoké víťazstvo nad svojím bývalým klubom Chicagom.

Arizona rozstrieľala na domácom ľade Chicago 6:1. "Jastrabi" sú v kríze, prehrali už šiesty duel v rade. Ide o ich najdlhšiu sériu prehier od prelomu januára a februára 2012, kedy prehrali až deväťkrát v rade. Chicago, ktoré v play off nechýbalo od sezóny 2007-08, je už posledné v Centrálnej divízii. Na play off má 10-bodovú stratu. Špecifický duel odohral Richard Pánik, ktorý nastúpil v treťom útoku "kojotov". Ešte pred nedávnom bol hráčom Chicaga, z ktorého bol vymenený za Duclaira práve do Arizony. Odohral 12,5 minúty, mal dve strely a prezentoval sa aj jedným bodyčekom. V drese hostí dostal v štvrtom útoku šancu jeho krajan Tomáš Jurčo. Počas takmer dvanástich minút raz vystrelil na bránku. V druhej tretine odsedel trest za priveľa hráčov na ľade, v tretej inkasoval dvojminútový trest za nebezpečnú hru vysokou hokejkou proti Nickovi Cousinsovi.

NHL:

Toronto - Tampa Bay 4:3, Arizona - Chicago 6:1, Edmonton - Florida 5:7

Michal Ivan žiari na Memorial Cupe. Dve asistencie, dve plusky a druhá výhra

Slovenský obranca Michal Ivan na dosah cenného Memorial Cupu.

Dnes, 07:11

0

Toronto pôsobí nezastaviteľne, Marinčin sa blíži k finále Calder Cupu

Toronto Marlies vyhralo aj druhý domáci zápas konferenčného finále s Lehigh Valley.