VIDEO Chicago predviedlo, ako sa dá stratiť vyhratý zápas

Chicago - New Jersey © nhl.com

Hokejisti Chicaga v zostave so slovenským útočníkom Richardom Pánikom podľahli v noci na pondelok v zámorskej NHL na domácom ľade New Jersey 5:7.

V zápase bohatom na góly viedli Blackhawks v 1. tretine 4:1, ale súper nezložil zbrane, v druhom dejstve otočil skóre a napokon vybojoval ôsme víťazstvo v sezóne. Hlavnou postavou duelu bol 22-ročný krídelník "diablov" Miles Wood, ktorý strelil premiérový hetrik v NHL a na triumfe hostí sa podieľal aj jednou asistenciou. Pánik odohral 14:32 min., na bránku Devils vyslal dve strely, pripísal si štyri trestné minúty a dve mínusky.

NHL:
Chicago - New Jersey 5:7, Washington - Edmonton 2:1 pp a sn, Anaheim - Tampa Bay 1:2, Los Angeles - San Jose 1:2

VIDEO Ruský brankár, ktorý zažiaril gólom cez celé klzisko, podpísal kontrakt v NHL

Ruský gólman Michail Berdin podpísal svoj prvý kontrakt v NHL.