VIDEO Chára navždy náš kapitán! Boston si krásne uctil Cháru pri prvom návrate pred fanúšikmi

Zdeno Chára © nhl.com
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

Boston si pre Cháru pripravil krásnu poctu, Zdeno hral v TD Garden prvýkrát pred fanúšikmi a tí mu dali najavo, ako si ho stále vážia

Absencie v defenzíve a bránke sa kruto podpísali na Bostone. Bruins doma dostali od Washingtonu poriadnu nakladačku 1:8. Po dva góly strelili T.J.Oshie, Conor Sheary aj Lars Eller. Český brankár Dan Vladař inkasoval osem gólov z 33 striel. Na druhej strane jeho krajan Vitek Vaněček predviedol 34 zásahov. Všetkých 12 útočníkov Capitals v zápase bodovalo. Zdeno Chára dostal poctu od vedenia klubu, v prvej tretine mu pustili na "kocke" spomienkové video. Bolo to prvýkrát, čo hral Chára v Bostone po tom, ako povolili fanúšikom vstup na štadión. V hľadisku sa objavil transparent s nápisom "Chára forever our captain", teda "Chára navždy náš kapitán". Vidieť, ako veľmi si fanúšikovia Bruins slovenského obra vážia. Chára odohral takmer 18 minút, z toho viac ako štyri v oslabení.

Juuse Saros predviedol 24 zákrokov a za svoj chrbát v nájazdovom rozstrele nepustil ani jeden puk. Pomohol Nashville k domácej výhre s Dallasom 3:2. Bod pre hostí zariadil Roope Hintz, ktorý strelil gól a pridal asistenciu. Slovenský obranca Andrej Sekera odstúpil zo zápasu počas druhej tretiny pre zranenie v dolnej časti tela. Žiadne bližšie informácie o jeho stave nie sú zatiaľ známe.

Verí, že je na dosah NHL. Má šancu na premiérové MS a o budúcnosti má jasno

Má šancu na premiérové MS. Cíti, že NHL má na dosah. Napriek končiacej zmluve má o budúcnosti jasno

pred 103 min.

0

VIDEO Sekera napriek prehre s dvoma pluskami, Calgary stále žije v hre o play-off

Andrej Sekera zaznamenal dve plusky, napriek prehre Dallasu. Calgary rozdrvilo Ottawu a drží nádej na postup