VIDEO Cehlárik si ukradol šou pre seba! Režíroval výhru Bostonu, stal sa prvou hviezdou

Peter Cehlárik © hockeyslovakia.sk
BONUS Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!

Peter Cehlárik odohral fantastický zápas a bol kľúčovou postavou Bostonu na ceste za triumfom.

Peter Cehlárik bol ústrednou postavou prípravného duelu Philadelphia - Boston, ktorý skončil triumfom Bruins 4:3. Cehlárik strelil gól, pridal asistenciu a stal sa prvou hviezdou zápasu. Bruins takmer prehajdákali štvorgólové vedenie. V tretej tretine v priebehu necelých troch minút inkasovali tri góly. Za Boston nenastúpili Cehlárikovi krajania Halák, Chára ani Bakoš. Cehlárik odohral pätnásť minút, nastupoval aj v presilovkách, raz vystrelil na bránku, zblokoval jednu strelu a zaknihoval jednu plusku.

Gólovo sa dokázal presadiť aj Richard Pánik, ktorý sa však z výhry svojej Arizony neradoval. Coyotes podľahli na ľade Anaheimu 2:4. Arizona oba góly zaznamenala v presilových hrách. Pánik odohral devätnásť minút, bol druhým najvyťažovanejším útočníkom Coyotes. Mal tri strelecké pokusy, duel ukončil s jednou mínuskou.

V akcii bol aj mladík Marián Studenič. Jeho New Jersey prehralo na ľade New Yorku Rangers 3:4pp. Studenič odohral dvanásť minút, najmenej spomedzi všetkých hráčov Devils. Mal jeden hit, inkasoval jeden dvojminútový trest a jednu mínusku.

Toronto v kanadskom derby prehralo doma s Montrealom vysoko 1:5. Tomáš Tatar tentoraz dostal voľno. V drese Maple Leafs nastúpil obranca Martin Marinčin, pripísal si jednu asistenciu. Odohral dvadsať minút, z toho takmer štyri v oslabeniach. Na konte mal jednu plusku, jednu zblokovanú strelu, dva hity a inkasoval jeden dvojminútový trest.

Z výhry 5:4pp na ľade Calgary sa radoval Marko Daňo a jeho Winnipeg. Daňo odohral takmer šestnásť minút, z toho temer dve v presilových hrách. Rozdal tri hity, mal jeden strelecký pokus, zblokoval jednu strelu, inkasoval dvojminútový trest a do štatistík mu pribudla jedna mínuska.

Hokej je len hra. Tatar sa presvedčil, že tu už ide o život + FOTO vnútri

Pomáhať sa má. Tomáš Tatar pred Vianocami preukázal, že má dobré srdce.

Včera, 08:11

0

Šanca pre Rybára? Zákulisné informácie, ktoré mladého Slováka určite potešia

Z "kuchyne" Detroitu prenikli na povrch zaujímavé informácie.

Včera, 07:56

0

Slováci v AHL: Dva body Studeniča pri vysokej výhre, asistencia Cehlárika

Dvaja slovenskí útočníci boli v akcii v nočných stretnutiach nižšej zámorskej AHL.