VIDEO Bitka o Albertu, diel prvý: 15-gólová prestrelka, hetrik Tkachuka a veľké zvraty

Matthew Tkachuk © nhl.com

Prvý diel Bitky o Albertu priniesol neuveriteľný zápas!

Prvý súboj Bitky o Albertu medzi Calgary a Edmontonu priniesol všetko, čo od dobrého hokeja divák očakáva. Góly, zvraty,... napokon vyhrali Flames 9:6, ktorí sa ujali vedenia 2:0 už po 51 sekundách. V 27. minúte to bolo 5:1 pre domácich. V 42. minúte ale svietil na tabuli stav 6:6! Napokon ale Calgary troma gólmi zabránilo zvratu Oilers. Matthew Tkachuk strelil hetrik. Adam Ružička sa do zostavy Flames nedostal.

Podstatne menej gólov priniesol prvý zápas série druhého kola play off medzi Carolinou a Rangers (2:1pp). Ale nebola to o nič menšia dráma! Rangers siahali po víťazstve, dve minúty a 23 sekúnd pred koncom riadneho času vyrovnal Sebastian Aho. V predĺžení dovŕšil víťazný obrat Hurricanes Ian Cole. Carolina vyhráva v sérii 1:0 na zápasy.

Tvrdá rana pre Tatara! Stalo sa mu to už v ďalšom klube, o jeho budúcnosti je zrejme rozhodnuté

26.03.24, 19:18

Prvý zápas proti Chárovi? Gretzky priznáva zdesenie: Keď som ho uvidel, bežal som za trénerom požiadať o toto

Dnes, 07:59

VIDEO Prepísal históriu, zlomil takmer 50-ročný rekord! Slafkovský dosiahol 40 bodov, jeho impozantná séria...

Včera, 06:11

VIDEO Nemec najhorším hráčom zápasu! Dolu ho ťahá spoluhráč, reagujú fanúšikovia. Fehérváry bodoval pri...

Včera, 06:44

VIDEO Nad Slafkovským žasne aj expert na Colorado: Takto dominovať proti našim hviezdam? Absolútne špeciálne!

Včera, 19:25

Slafkovský reaguje na svoj rekord a posiela odkaz GM Montrealu ohľadom MS v Česku

pred 4 hod.

Shane Wright dostal poriadne tvrdú facku od svojho klubu

Dnes, 08:21

Ihnačák: Viem, čo zažíva Slafkovský a toto ho nakoplo! Černák? Keby bol flákač, v NHL nie je

Včera, 12:53

VIDEO Černák dosiahol významný míľnik: Má šancu na klubový rekord Tampy Bay

Dnes, 06:54

VIDEO Nová hviezda na obzore: Syn legendy pri debute v NHL strelil dva góly, sledujte tú radosť otca