Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

V Ottawe to vrie! Spor Karlssonovej manželky a Hoffmanovej priateľky rozrieši až súd

Erik Karlsson © nhl.com

Hokejová Ottawa rieši hneď niekoľko problémov. A nie všetky sú hokejové...

Ottawa si vlani zahrala v play off, uplynulá sezóna bola v jej prevedení čistou katastrofou. Niet divu, že v klube to vrie a nespokojní sú aj fanúšikovia, ktorí v meste objednali transparenty žiadajúce odchod majiteľa klubu Eugena Melnyka.

Aby toho nebolo málo, začiatkom júla sa postaví pred súd asistent generálneho manažéra Randy Lee, ktorý v Buffale namiesto sledovania talentov na akcii NHL Combine mal obťažovať hotelový personál a čelí žalobe.

Súd sa bude zaoberať aj sporom medzi manželkou dvoch spoluhráčov z Ottawy. Manželka kapitána Erika Karlssona Melinda podala žalobu na priateľku Mikea Hoffmana Moniku Carykovú.

Caryková sa mala hanlivo a negatívne vyjadrovať smerom ku Karlssonovej rodine. Karlssonovcov postihla v marci veľká tragédia, keď Melinda potratila. „Monika Caryková sa veľakrát vyjadrila, že nášmu dieťaťu želá smrť," tvrdí Karlssonová.
Podľa The Ottawa Citizen mala Caryková želať Erikovi Karlssonovi, aby mu niekto polámal nohy a ukončil tak jeho kariéru. Jeho manželke Melinde mala želať dokonca smrť. Hoffman všetky obvinenia popiera.

Po spomínanom marcovom potrate sa rodina Karlssonovcov stala terčom kyberšikany. Karlsson na Instagrame ďakoval za podporu v ťažkých chvíľach. Užívateľ sandydandy45 na jeho príspevok reagoval nasledovne: „Cítim sa zle kvôli dieťaťu, že nemalo šancu prežiť, pretože Melinda každodenne berie lieky na tlmenie bolesti."

Na to mu Karlsson odpísal: „Ako sa opovažujete? Vytvárate si falošné účty a už niekoľko mesiacov mňa a moju ženu obťažujete. Ste odporný človek."

Zo sporu určite v Ottawe nemajú veľkú radosť, Karlsson a Hoffman totiž patria medzi kľúčových hráčov Senators. Karlsson bol so 62 bodmi druhý v tímovom bodovaní, Hoffman so ziskom 56 bodov obsadil tretiu priečku. Zároveň bol tretím najlepším strelcom tímu.


Seattle to myslí s NHL vážne. Mesto schválilo renováciu za stovky miliónov

Severoamerické mesto ležiace na pobreží Tichého oceánu robí postupné krôčiky smerom k cieľu stať sa 32. tímom NHL.

Dnes, 11:00

0

So Slovákmi hral za Tím Európy. Teraz uspel na skúške v NY Islanders

Švajčiarsky obranca Luca Sbisa uspel na skúške v New Yorku Islanders.

Dnes, 09:43

0

Čakanie stálo za to. Stal sa najlepšie plateným obrancom Vegas

Trpezlivosť ruže prináša. Presvedčil sa o tom Shea Theodore na vlastnej koži.

Dnes, 09:18

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
NHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
65.3 ms