SLEDUJ ONLINE SLEDUJ NHL ZÁPASY ONLINE

A čo dnes z NHL?

Ottawa - Edmonton 2 1,85  2:4 OK

Edmonton disponuje najproduktívnejšou dvojicou v NHL. Connor McDavid a Leon Draisaitl nazbierali dovedna 121 bodov. Oilers sú najmä vďaka nim tretí v Severnej divízii. Len bod strácajú na druhý Winnipeg.

Za sebou nemajú práve najlepšie obdobie. Z posledných piatich zápasov v riadnom čase vyhrali jediný (doma s Calgary). Počas tohto obdobia trikrát prehrali, naposledy v Montreale 2:3pp.

„Neboli sme v strehu, ako by sme mali," lamentoval po prehre tréner Dave Tippett. „Keď prvýkrát skórovali, dostali sme sa späť trochu k našej hre, no po chybe sme dostali druhý gól. Najlepší spôsob, ako si brániť vedenie je hrať v súperovej tretine. Prvých päť minút sme boli pasívni, nedostatočne forčekovali a nezískali sme potrebné momentum."

Chcelo by to víťazstvo. Najmä, keď sa predstaví proti poslednému tímu Severnej divízie, ktorý patrí medzi najslabšie tímy v lige. Senators prehrali tri z posledných štyroch zápasov.

Faktom je, že Oilers sú pre Senators doslova strašiakom. Prehrali s nimi už 7-krát v rade v riadnom hracom čase. Všetky tieto vzájomné odohrali práve v tejto sezóne. Naposledy prehrala Ottawa v Edmontone 2:6, predtým 1:7.

TIPY NA NHL 17.4.2021

Natiahneme 5-zápasovú sériu OK tipov na NHL?

pred 3 hod.

3

TIPY NA NHL 16.4.2021

Štyri úspešné tipy na NHL za sebou. A čo dnes?

Včera, 13:13

12

TIPY NA NHL 15.4.2021

Nadviažeme na predošlé tri úspešné tipy na NHL?

15.04.21, 14:15

13

Marcel78

08.04.21, 10:45

1 0

Gratulacia ja som sa tohoto bal tak som dal Toronto i ked tam to tiez bolo tesne

1 0

Musíme asi otočiť a skôr ísť po tých, čo až tak nepotrebujú vyhrávať :) Nejaké Buffalo, Detroit, Ottawa a podobne...NHL niekedy nemá logiku. Ale to je na tom to fascinujúce

puxo333

07.04.21, 15:07

0 0

Leafs k tomu na tiket a ráno sa snáď potešíme :-)

2 0

naložené za 40€, kombo okolo 3.8 kurz týchto dvoch zápasov ;) za mňa spokojnosť :) ...dnes to vidím na chicago sólovka proti Stars ... ďalej na tiket isles a predators ako víťazi edmonton a carolina nad 5g v zápase, nech sa darí :)